Krimi

FOTOGALERIE: Na silnicích byla divočina. Plechy skřípaly po celém okrese

OKRES – Naše pravidelné souhrnné hlášení „Z policejní linky“ je za 51. týden plné dopravních nehod. Řidiči bourali na mnoha místech regionu. Dávejte na sebe na cestách pozor!

Jedna nehoda, čtyři zranění 

ŠUMPERK – Hned čtyř lidé se zranili při bouračce mezi Šumperkem a Bratrušovem. V úterý 21. prosince se tam čelně střetla kia a škodovka. Zranění utrpěl řidič korejského vozu a jeho dva nezletilí spolujezdci, do nemocnice s nimi odjela také řidička octavie. Viníkem bouračky byl podle policistů šestašedesátiletý řidič vozidla kia, který přejel do protisměru.  

V Zábřehu boural opilý Pražan 

ZÁBŘEH – Škoda za čtvrt miliónu korun vznikla ve středu 22. prosince při bouračce dvou aut v Zábřeze Volvo řízené čtyřiapadesátiletým mužem z Prahy vjelo do protisměru, kde se čelně srazilo s octavií. Při vyšetřování nehody vyšlo najevo, že Pražan řídil pod vlivem alkoholu – v dechu měl témě dvě promile. Celá událost se naštěstí obešla bez zranění. Viníkovi nehody hrozí až tři roky vězení.  

Nepozorný řidič nedal přednost 

MOHELNICE – K další nehodě došlo ve středu 22. prosince v Mohelnici. Řidič mercedesu tam nedal přednost opelu a narazil do něj – zranil přitom ženu, která ve voze cestovala. Sanitka následně pacientku převezla do nemocnice ve Šternberku. Bouračka si vyžádala škodu za půl miliónu korun.  

Další bouračka na bludovském kopci 

BLUDOV – A do třetice vyjížděla šumperská dopravka ve středu 22. prosince na bludovský kopec. Řidič renaultu tam přecenil svoje dovednosti, v zatáčce dostal smyk a narazil do dalšího auta ve vedlejším jízdním pruhu. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, škoda se vyšplhala na čtvrt miliónu korun.  

Řidička najela do vánočních stromků 

SOBOTÍN – Několik vánočních stromů neustálo v pondělí 20. prosince nehodu čtyřiačtyřicetileté řidičky v Sobotíně. Žena za volantem patrně usnula a vyjela mimo silnici. Přes plot se dostala až na pozemek s jehličnany, z nichž několik přelomila. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění – policisté ženě nadělili pokárání a blokovou pokutu.  

 Auta se srazila v Šumperku u "šelky"

V úterý 21. prosince měli záchranáři plné ruce práce také na Jesenické ulice v Šumperku u čerpací stanice Shell.


INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Osladil Stavby
INZERCE
Radio Haná Benzín zdarma