Krimi

Další útok v Kolšově. Násilník tentokrát nechtěl sex ale kabelku. Žena se ubránila kopem do rozkroku

KOLŠOV – Policie vyšetřuje už druhý útok na ženu v Kolšově. K prvnímu případu došlo v úterý 9. listopadu, kdy pachatel sexuálně obtěžoval dvacetiletou dívku. Další incident, tentokrát bez sexuálního podtextu, se ve vesnici odehrál minulý pátek.

Policisté pátrají po muži, který útočí na ženy v Kolšově. Ilustrační foto: archiv

„Pachatel se ženě snažil ukrást kabelku, to se mu ale nepodařilo – paní se ubránila,“ uvedla Marie Šafářová, mluvčí šumperské policie. 

Podle informací Šumperského Reje kopla napadená žena zloděje do rozkroku a utekla. Případ se odehrál poblíž autobusové zastávky v Kolšově, tedy nedaleko místa prvního útoku.

V obci roste nervozita

Už druhý útok na ženu v Kolšově zvyšuje v obci napětí a nervozitu. Mezi lidmi i na sociálních sítích se šíří fámy, které už tak napjatou situaci dál vyhrocují. Někteří rodiče se prý bojí posílat děti do školy, ženy mají strach v noci vycházet ven.

Na obou případech pracují vyšetřovatelé ze Zábřeha. Osobu pachatele se napadeným ženám podařilo popsat jen velmi povrchně. „V prvním případě měl přes obličej nasazenou roušku, byl zhruba 175 centimetrů vysoký, mezi 20 až 30 lety, na sobě měl černé oblečení,“ dodala Šafářová.INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Staň se policistou Olomoucký kraj
INZERCE
Radio Haná