Krimi

Z policejní linky 41. týden – Na silnicích řádili opilci

OKRES - Minulý týden jsme mohli potkat na cestách hned několik opilců za volantem. Řidič s téměř tři promile alkoholu ujížděl dopravní hlídce ze Šumperka a až do Nového Malína, kde boural na cyklostezce. Jaké další případy řešili uplynulý týden policisté?

Opilý řidič kličkujícího auta zastavil až na cyklostezce 

NOVÝ MALÍN – Téměř tři promile alkoholu nadýchal řidič modrého renaultu, kterého se policisté snažili zastavit ve čtvrtek 14. října v Uničovské ulici v Šumperku. Šofér ale na výzvy mužů zákona nereagoval a zastavil až v Novém Malíně na cyklostezce. Při lustraci vyšlo najevo, že nemá řidičák a soudy mu zakázaly řízení všech motorových vozidel až do února 2031. Teď mu hrozí dva roky vězení.  

Senior kradl elektřinu 

JESENICKO – Dva roky vězení hrozí důchodci z Jesenicka. Čtyřiasedmdesátiletého muže podezřívá policie z trestného činu krádež. Toho se měl dopustit tím, že od července 2014 až dosud neoprávněně odebíral elektřinu. Na krádež přišli energetici při kontrole elektroměru, který měl porušenou plombu a jeden z přívodních kabelů. Firma vyčíslila škodu na osmdesát tisíc korun.  

Devatenáctiletý mladík přišel o řidičák 

ZÁBŘEH – Moc dlouho se z nového řidičáku neradoval devatenáctiletý mladík ze Zábřeha. O „papíry“ přišel v sobotu 9. října, kdy ho zastavili policisté a naměřili mu 1,28 promile alkoholu v dechu.  

Metla lidstva uklízela v Mostkově 

MOSTKOV – A dalšího podnapilého řidiče zadržela policie v Mostkově. V sobotu 9. října tam čtyřiadvacetiletý šofér narazil do zaparkované fábie, které ulomil zpětné zrcátko. Přivolaní policisté naměřili viníkovi nehody 2,2 promile.  

Zloděj kradl v Novém Malíně 

NOVÝ MALÍN – Škodu za zhruba třicet tisíc korun způsobil zloděj v noci na pátek 8. října, kdy se vloupal do unimobuňky v Novém Malíně. Ukradl z ní motorovou pilu, přívodní kabel na 380 V a rozvaděč. Policie na případu pracuje pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, na který náš právní řád pamatuje dvouletým trestem odnětí svobody.  


INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Staň se policistou Olomoucký kraj
INZERCE
Radio Haná