Krimi

Před týdnem dovedla silnice motorkáře do špitálu. Dnes rovnou na hřbitov

KOUTY NAD DESNOU – První říjnový víkend skončil v okrese tragicky. Na Červenohorském sedle zahynul v neděli 3. října po obědě pětačtyřicetiletý motorkář. V zatáčce dostal smyk, spadl ze stroje a narazil do svodidel. I přes poskytnutí první pomoci na místě zemřel.

„Muž jel na stroji značky Honda CBR 600 ve směru od obce Kouty nad Desnou na Červenohorské sedlo. Nehoda se stala ve stoupání v zatáčce číslo deset,“ uvedl k případu podrobnosti mluvčí policie Libor Hejtman.

Bouračka komplikovala provoz na spojnici šumperského a jesenického okresu po celé odpoledne – provoz na místě řídili policisté kyvadlově.

Před pár dny na Sedle vážně havaroval mladý motorkář

Silnice přes Červenohorské sedlo je mezi motorkáři vyhlášená a vyhlášený je i vysoký počet dopravních nehod, které se na ní odehrají. Zrovna před týdnem tam havaroval další řidič motorky, který nehodu sice přežil, ale s vážným zraněním ho do nemocnice převezl vrtulník.

 „Třiadvacetiletý mladík dostal v zatáčce smyk, narazil do svodidel, přepadl přes řídítka a zřítil se do hlubokého srázu,“ připomněla nehodu z neděle 26. září Tereza Neubauerová, mluvčí policie.


INZERCE
Mamma centrum Mamma centrum

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná