Bleskovky

Call centrum podpořilo Charitu Zábřeh, hitem byla škvarková pomazánka

Operátorky z call centra ČEZ v Zábřeze pokračují v dlouhodobé pomoci místní Charitě i v koronavirové době. Tradiční velikonoční akci Plníme přání snídaní letos uspořádaly na dálku a nakoupily balíčky s lahůdkami i velikonočními výrobky od lidí, kterým Charita pomáhá, podle předem připravené nabídky. Na účet Charity Zábřeh díky tomu putovalo 7700 korun.

"Největší zájem byl o populární škvarkovou pomazánku, dobře se ale prodávaly i velikonoční baličky. Ty obsahovaly například dřevěné zajíce, sáčky na vajíčka, lampičky, květinové zápichy, podložky pod hrneček, svíčky, jarní osení, ozdobená vajíčka, sáčky na svačinu, náramky nebo látkový boxík," uvedl mluvčí energetiků Vladislav Sobol.  

„Od lidí z call centra, kteří se za ty roky spolupráce už stali našimi přáteli, to bylo v dnešní nelehké době velmi milé a povzbudivé gesto. Samozřejmě nás mrzí, že jsme se tentokrát nemohli setkat osobně, protože atmosféra velikonočních a vánočních charitativních „snídaní“, které s ČEZ Distribucí pořádáme, je neopakovatelná. Tato podpora a spolupráce znamená pro nás a naše klienty mnohem více než jen finanční injekci,“ poděkoval ředitel Charity Zábřeh Jiří Karger.

Radost a dobrý pocit měli i pracovníci call centra. „Balíčky jsme stihli všem předat ještě před Velikonocemi, takže jejich obsah bude krásným dárkem na oslavu jara pro rodinné příslušníky našich zaměstnanců,“ řekla za organizátory Veronika Sležková z ČEZ Distribuce.INZERCE
Remax reality Remax reality


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agrega
INZERCE
Radio Haná