Covid uzavřel školku ve Štítech

Karanténa kvůli covidu-19 uzavřela školní jídelnu ve Štítech. Doma kvůli tomu zůstaly i děti z mateřské školy, které stravovnu navštěvovaly. Omezení bude platit nejméně do 12. února.







INZERCE
Olivie Olivie

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Self promo Urbášek