Malí cyklisté oslavili Den dětí na Dlouhých stráních. Voda a bláto je baví

LOUČNÁ, DLOUHÉ STRÁNĚ - Ani déšť a chladné počasí neodradil malé cyklisty, kteří přijeli na Den dětí do Loučné nad Desnou, aby v doprovodném programu Závodu míru U23 změřili své síly v terénním závodu ČEZ Energy Race.

Prckové na kolech závodili s radostí. Foto: čez

Po dramatických závodech na terénní trati ve Skiareálu Kouty nad Desnou se mnozí z nich s rodiči vypravili na prohlídku horní nádrže přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně a na Medvědí hoře sledovali své vzory při dojezdu královské etapy Závodu míru U23 z Bruntálu na Dlouhé stráně.   

Voda a bláto k tomu patří

Neodradil je déšť ani chladné počasí, mnozí si naopak drsné podmínky užívali. „Mně naopak vyhovovalo, že byla trať dost brutální. Voda a bláto k terénním závodům patří, mám to tak rád,“ svěřil se po dojezdu jeden z cyklistů Honzík K.

„Těší nás, že se nám podařilo propojit prestižní mezinárodní cyklistické závody s akcí pro děti. Je to pro ně velká motivace, aby se cyklistice nadále věnovali. Ale největší radost máme z toho, že dětí mohly prožít svůj svátek aktivně, sportováním v krásné přírodě,“ zhodnotil akci za pořadatele Vladislav Sobol, mluvčí skupiny ČEZ.

  
INZERCE
Mrkni na reality Mrkni na reality

VSTUP DO DISKUZEINZERCE
AZ Ekotherm
INZERCE
TV Morava