Dlouhé stráně dočasně ruší exkurze

Elektrárna Dlouhé Stráně přesunuje zájemce o návštěvu energetického provozu do virtuálního prostředí. V důsledku posílení ochranných opatření proti koronaviru dočasně přerušuje od pondělí 10. ledna možnost exkurzí a posiluje program „Virtuálně v elektrárně“.

"Programem virtuálních prohlídek jaderných elektráren a obnovitelných zdrojů už prošlo téměř 55 tisíc návštěvníků. Prostřednictvím interaktivních prohlídek a výkladu pomáháme mimo jiné s výukou fyziky a dalších předmětů na základních a středních školách. Od pondělí půjde dočasně o jedinou možnost, jak klíčové české energetické zdroje navštívit," sdělil rejdakci Vladislav Sobol, mluvčí skupiny ČEZ. 

V rámci virtuálních prohlídek mohou zájemci navštívit jaderné elektrárny Dukovany a Temelín nebo prohlídku zaměřenou na obnovitelné zdroje energie včetně vodní přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně. Školy i veřejnost se mohou na tyto prohlídky registrovat zdarma prostřednictvím webu www.virtualnevelektrarne.cz.

INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná