ZPRAVODAJSTVÍ

Získejte pracovní zkušenosti na Maltě či ve Skotsku! Zahraniční pracovní stáže na Maltu a do Skotska pro znevýhodněnou mládež do 30 let!

3. května 2016, 09:41, redakce, placená reklama
Získejte pracovní zkušenosti na Maltě či ve Skotsku!  Zahraniční pracovní stáže na Maltu a do Skotska pro znevýhodněnou mládež do 30 let! Jste nezaměstnaný a nedaří se Vám sehnat práci? Jste mladší než 30 let? Pak je právě pro Vás určen projekt Centra pro komunitní práci Moravskoslezský kraj „ZAČÍT ZNOVU - Zahraniční stáže pro znevýhodněnou mládež z Moravskoslezského a Olomouckého kraje“. Prostřednictvím podpory z Evropské unie je umožněno těmto osobám získat pracovní zkušenosti na 6 - ti týdenních odborných zahraničních stážích na Maltě a ve Skotsku. Zahraniční stáž je doprovázena celým spektrem dalších aktivit vedoucích k získání zaměstnání dle představ účastníka projektu.

 V rámci realizace projektu bude podpořeno 40 osob vzděláváním, pracovní diagnostikou a poradenstvím, tedy aktivitami, které povedou k dlouhodobému a udržitelnému uplatnění účastníků projektu na trhu práce. Pro 20 účastníků je připravena 6 - ti týdenní odbornou zahraniční stáž na Maltě nebo ve Skotsku.
Projekt je realizován v partnerství s organizací Vzájemné soužití, o.p.s., která zajišťuje realizaci projektu na území Moravskoslezského kraje, a se zahraničními partnery, kteří budou pro účastníky projektu zprostředkovávat zahraniční stáže. Ve Skotsku se jedná o organizaci The European Development Innovation Network (EDInet) a na Maltě o organizaci Easy Job Bridge na Maltě.
Realizace projektu je rozdělena do 2 běhů a nyní otevíráme nábor do 1. běhu projektu. Využijte možnost získat nové zkušenosti, které Vám pomohou se dlouhodobě uplatnit na trhu práce. Nábor probíhá právě teď, termín ukončení přijmu žádostí je v pátek 27. 5. 2016. Přihlásit se do projektu můžete prostřednictvím zaslání svého životopisu a motivačního dopisu na kontaktní osoby uvedené na konci článku. Nepropásněte svoji šanci!
Pro vstup do projektu a absolvování zahraniční stáže není podmínkou jazyková vybavenost. Před nástupem na stáž pro Vás máme připraven kurz angličtiny a po celou dobu Vaši stáže budete mít k dispozici mentora, který bude celou skupinu stážistů doprovázet. Během stáže budete mít zajištěnou dopravu, ubytování a stravné Vám bude propláceno formou diet. Mimo jazykového kurzu absolvujete před nástupem na stáž i multikulturní trénink a školení týkající se organizace cesty. Na svoji zahraniční zkušenost budete tedy dobře připraveni.
Mimo samotnou zahraniční stáž nabízíme účastníkům projektu také pravidelné individuální a skupinové poradenství, pracovní (bilanční) diagnostiku a vzdělávací kurz klíčových kompetencí. Cílem projektu je Vám pomoci najít si práci, která Vás bude bavit a bude znamenat Váš nový start do pracovního života.
Ředitel Centra pro komunitní práci Moravskoslezský kraj, Ivo Škrabal, říká: „Jste mladí, máte život před sebou a tímto projektem se Vám nabízí velká šance posunout Váš život dál. Zahraniční zkušenost je k nezaplacení a budete na ni vzpomínat celý život“. Celý projekt je nastaven tak, aby vycházel vstříc konkrétním potřebám jednotlivých účastníkům projektu. Organizace realizátora projektu má dlouholeté zkušenosti s podporou nezaměstnaných uplatnit se na trhu práce a má v této oblasti velmi dobré výsledky.

Pokud Vás projekt zaujal, zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu:


Pro zájemce z Olomouckého kraje:
Centrum pro komunitní práci Moravskoslezský kraj
M. R. Štefánika 318/1, 787 01 Šumperk
Tel: +420 777 606 368
E-mail: sumperk@cpkp.cz
Pokud se chcete se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.