ZPRAVODAJSTVÍ

Zábřežský taxikář objevil v autě mrtvolu

26. července 2016, 13:00, jak
Okres - Nález bezvládného těla ohlásil minulou sobotu 23. července na policii řidič taxíku v Zábřeze. Muže bez známek života objevil uvnitř auta v místní části Růžové údolí. Na místo okamžitě vyrazila záchranka i policie. Přivolaný lékař už bohužel mohl pouze konstatovat smrt.

 „Auto s mrtvým člověkem bylo nalezeno poblíž autobusové zastávky zhruba ve tři hodiny ráno,“ uvedl policejní mluvčí Josef Bednařík. Policisté prohledali jak samotný vůz, tak i jeho okolí. Zatím vše nasvědčuje tomu, že na smrti muže se nikdo jiný nepodílel. „V zemřelém jsme identifikovali devětapadesátiletého muže ze Zábřežska,“ uvedl Bednařík.
Co přesně stojí za jeho smrtí, zatím policisté nevědí. Jasněji má být až po nařízené soudní pitvě, která má příčinu skonu objasnit.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.