SPORT

Zábřežské mažoretky přivezly hromadu medailí

5. prosince 2012, 12:40, téma MAŽORETKY, JP, mošo
Zábřeh – Úspěšné klání mají za sebou zábřežské mažoretky ze skupiny Daren, které se zúčastnily třetího ročníku soutěže Zlatá Hůlka v Hradci nad Moravicí. Z každé kategorie si odvezly přinejmenším jeden cenný kov.
Bojovaly v sóloformacích s náčiním baton (hůlka) i pom-pom (třásně). V kategorii junior – baton sólo obsadila Barbora Hrochová ve velké konkurenci skvělé 3. místo a v seniorské miniformaci 2. místo. Dívky zabodovaly také s náčiním pom-pom. V kategorii junior – sólo zvítězila Barbora Hošková, Michaela Pelikánová a Barbora Hrochová získaly 3. místo. Duo A. Unzeitigová a B. Hošková dosáhlo na stříbrný kov, dvojici M. Pelikánová a L. Serafínová utekla medaile o pouhý bod.

Stříbrnou medaili si odvezla miniformace juniorek, zlatem se může pochlubit miniformace seniorek. V kategorii seniorky sólo se výborně předvedly Renata Švubová a Tereza Gruzová. První z nich skončila na druhém a další na třetím místě. V kategorii duo byly stříbrné Gruzová a Němcová, bronzové pak Švubová a Marešová.

Závodů se zúčastnily české i slovenské týmy mažoretek. „Máme velkou radost. Děvčata nás v této soutěži skvěle reprezentovala a předvedla perfektní výkony, na čemž má velkou zásluhu jejich trenérka Renata Švubová,“ řekla Jolana Pelikánová z klubu Daren. foto: archiv Jolany Pelikánové


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.