SPORT

Zábřežské mažoretky přivezly hromadu medailí

5. prosince 2012, 12:40, téma MAŽORETKY, JP, mošo
Zábřeh – Úspěšné klání mají za sebou zábřežské mažoretky ze skupiny Daren, které se zúčastnily třetího ročníku soutěže Zlatá Hůlka v Hradci nad Moravicí. Z každé kategorie si odvezly přinejmenším jeden cenný kov.
Bojovaly v sóloformacích s náčiním baton (hůlka) i pom-pom (třásně). V kategorii junior – baton sólo obsadila Barbora Hrochová ve velké konkurenci skvělé 3. místo a v seniorské miniformaci 2. místo. Dívky zabodovaly také s náčiním pom-pom. V kategorii junior – sólo zvítězila Barbora Hošková, Michaela Pelikánová a Barbora Hrochová získaly 3. místo. Duo A. Unzeitigová a B. Hošková dosáhlo na stříbrný kov, dvojici M. Pelikánová a L. Serafínová utekla medaile o pouhý bod.

Stříbrnou medaili si odvezla miniformace juniorek, zlatem se může pochlubit miniformace seniorek. V kategorii seniorky sólo se výborně předvedly Renata Švubová a Tereza Gruzová. První z nich skončila na druhém a další na třetím místě. V kategorii duo byly stříbrné Gruzová a Němcová, bronzové pak Švubová a Marešová.

Závodů se zúčastnily české i slovenské týmy mažoretek. „Máme velkou radost. Děvčata nás v této soutěži skvěle reprezentovala a předvedla perfektní výkony, na čemž má velkou zásluhu jejich trenérka Renata Švubová,“ řekla Jolana Pelikánová z klubu Daren. foto: archiv Jolany Pelikánové


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).