KULTURA

Zábřeh rozduní punkový festival

28. října 2015, 06:00, on
Zábřeh - Festival punkových kapel nabídne kulturní dům v Zábřeze v pátek 30. října. „Obrovský kočovný ansámbl tvořený umělci z kapel Punk Floid a Volant za skřípotu louten rozjede kolosální hudební mejdan, kterým oslaví 15. a 20. výročí své existence,“ uvedl Bobby Floutek z kapely Punk Floid. Úspěšná zábřežská formace během koncertu před domácím publikem představí nové album EP Punk Floid 2015.

 Speciálním hostem zábřežského koncertu bude punk-rocková kapela Rabies z Bystřice pod Pernštejnem a také slovenská Búrka, kterou čeká premiérové vystoupení v České republice. Kulturní dům se pro návštěvníky akce otevře v 19 hodin, hudební produkce odstartuje o hodinu později.
Vstupenku si mohou zájemci v předprodeji zakoupit za příznivých 120 korun. „V den akce stoupne akciová hodnota lístků na náš koncert o celou padesátikorunu, a proto vyzývám všechny naše klienty, aby si koupili lístek včas v předprodeji a ušetřili tak prostředky na nákup alkoholických nápojů během koncertu,“ dodal se svým typickým smyslem pro humor zpěvák Bobby Floutek.


Foto: archiv

Skupina Punk Floid ze Zábřeha slaví 15. výročí existence, ke kterému si nadělila nové album.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.