KULTURA

Zábřeh rozduní punkový festival

28. října 2015, 06:00, on
Zábřeh - Festival punkových kapel nabídne kulturní dům v Zábřeze v pátek 30. října. „Obrovský kočovný ansámbl tvořený umělci z kapel Punk Floid a Volant za skřípotu louten rozjede kolosální hudební mejdan, kterým oslaví 15. a 20. výročí své existence,“ uvedl Bobby Floutek z kapely Punk Floid. Úspěšná zábřežská formace během koncertu před domácím publikem představí nové album EP Punk Floid 2015.

 Speciálním hostem zábřežského koncertu bude punk-rocková kapela Rabies z Bystřice pod Pernštejnem a také slovenská Búrka, kterou čeká premiérové vystoupení v České republice. Kulturní dům se pro návštěvníky akce otevře v 19 hodin, hudební produkce odstartuje o hodinu později.
Vstupenku si mohou zájemci v předprodeji zakoupit za příznivých 120 korun. „V den akce stoupne akciová hodnota lístků na náš koncert o celou padesátikorunu, a proto vyzývám všechny naše klienty, aby si koupili lístek včas v předprodeji a ušetřili tak prostředky na nákup alkoholických nápojů během koncertu,“ dodal se svým typickým smyslem pro humor zpěvák Bobby Floutek.


Foto: archiv

Skupina Punk Floid ze Zábřeha slaví 15. výročí existence, ke kterému si nadělila nové album.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.