ZPRAVODAJSTVÍ

Zábřeh ožije jarmarkem. Slavit bude také Šumperk

30. dubna 2019, 14:00, jak
Zábřeh, Šumperk – Několik novinek si letos pro návštěvníky připravili pořadatelé májového jarmarku v Zábřeze. Nabitý program slibují také májové slavnosti v Šumperku, které proběhnou společně s autosalonem.

 „Program akce je zaměřen na všechny věkové kategorie. Děti mohou navštívit třeba lunapark, skautskou osadu a svoji práci i vybavení předvede městská policie. Program na pódiu vedle kulturního domu potrvá od rána až do večerních hodin,“ uvedla mluvčí zábřežské radnice Lucie Mahdalová.

Zábřežský jarmark bude probíhat v prostoru náměstí Osvobození, řidiči tam musí 1. května počítat s dopravními uzavírkami.

V Šumperku se první májový den ponese v duchu nablýskaných aut, mažoretek, kolotočů, autodromu a skvělé hudby i vybraných jídel. Májové slavnosti zde proběhnou na Hlavní třídě od deváté do sedmnácté hodiny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.