ZPRAVODAJSTVÍ

Zábřeh ožije jarmarkem. Slavit bude také Šumperk

30. dubna 2019, 14:00, jak
Zábřeh, Šumperk – Několik novinek si letos pro návštěvníky připravili pořadatelé májového jarmarku v Zábřeze. Nabitý program slibují také májové slavnosti v Šumperku, které proběhnou společně s autosalonem.

 „Program akce je zaměřen na všechny věkové kategorie. Děti mohou navštívit třeba lunapark, skautskou osadu a svoji práci i vybavení předvede městská policie. Program na pódiu vedle kulturního domu potrvá od rána až do večerních hodin,“ uvedla mluvčí zábřežské radnice Lucie Mahdalová.

Zábřežský jarmark bude probíhat v prostoru náměstí Osvobození, řidiči tam musí 1. května počítat s dopravními uzavírkami.

V Šumperku se první májový den ponese v duchu nablýskaných aut, mažoretek, kolotočů, autodromu a skvělé hudby i vybraných jídel. Májové slavnosti zde proběhnou na Hlavní třídě od deváté do sedmnácté hodiny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.