KULTURA

Zabiják se stane obětí sebevraha

4. dubna 2018, 07:00, Roman Tyčka
Zabiják se stane obětí sebevraha Zábřeh - Komedii Chlap na zabití, nabitou slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, nabídne zábřežský kulturní dům ve středu 4. dubna.

 Autorem slavné divadelní hry je slavný dramatik a scenárista Francis Veber, k jehož nejznámějším počinům patří snímky Muž z Acapulca nebo Velký blondýn s černou botou.
Veselohra Chlap na zabití vypráví o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha. Když se totiž v jednom hotelu setká nekompromisní nájemný vrah s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat jako snadná práce. Opak je však pravdou, když mu precizně připravenou akci začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje…
„Inscenace má úžasnou energii, která nabere dech hned v úvodu a pomine až se závěrečnou děkovačkou. Těšit se můžeme zejména na parádní výkon Filipa Blažka, který je hlavním tahounem celého představení,“ uvedl za pořadatele Vratislav Jarmar.
Filipu Blažkovi v roli nájemného vraha skvěle sekundují Miroslav Vladyka, Michal Slaný nebo Alžbeta Stanková - slovenská herečka známá například ze seriálu Vyprávěj. V obvyklých prodejních místech Zábřežské kulturní jsou k mání poslední vstupenky.


Foto: archiv

V situační komedii Chlap na zabití se zábřežským divákům představí řada známých hereckých tváří.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 9. a 20. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jakou barvu oblečení nosí Pat a Mat?

A) žlutou a modrou
B) žlutou a zelenou
C) žlutou a červenou

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na akustický koncert skupiny FLEKSIBLE, která vystoupí v šumperském divadle 4. prosince, vyhráli Lenka Čermáková ze Šumperka a Bohumila Dolečková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.