ZPRÁVY

Z policejní linky – 50. týden

17. prosince 2012, 20:44, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Z policejní linky – 50. týden
 • Mrtvola muže ležela v chatce
 • Řídila opilá
 • Ukradli ryby a uheráky
 • Vysál z nádrže naftu
 • Ukradl trubky a alkohol
 • Hodily se mu smrky
 • Vloupal se do domu, kde kradl
 • Mrtvola muže ležela v chatce

  Rapotín
  – Mrtvé tělo nalezli v neděli v poledne zahrádkáři v kolonii U Losinky v Rapotíně. V jedné z tamějších chatek ležel nehybný muž. Přivolali policii a rychlou záchrannou službu, která však pouze konstatovala smrt. Jedenašedesátiletý muž zemřel podle policie bez cizího zavinění. Více ukáže nařízená pitva.


  Řídila opilá

  Šumperk – Opilou řidičku zastavili v neděli policisté v ulici Temenická v Šumperku. V rámci běžné kontroly jí dali nadýchat a ukázalo se, že má 1,3 promile alkoholu v dechu. Krátce po druhé hodině ranní projížděla ulicemi města v autě Opel Vectra. Policie jí zabavila řidičský průkaz a po lékařském vyšetření strávila zbytek noci v policejní cele.


  Ukradli ryby a uheráky

  Zábřeh – Vánoční občerstvení chtěli zadarmo pořídit dva muži, kteří se rozhodli krást v prodejnách potravin v Zábřeze. Dvacetiletý muž z Olomouce v pondělí kolem druhé hodiny odpolední „úřadoval“ v samoobsluze na Masarykově náměstí. Z obchodu odcizil dvě konzervy ryb v hodnotě osmdesát korun. Trestného činu krádeže se dopustil také devatenáctiletý muž z Rapotína, který ve stejný den po čtvrté hodině odpolední šlohnul v prodejně Albert v ulici Severovýchod tři uheráky v hodnotě 210 korun. Oba muži už byli v minulosti za obdobnou trestnou činnost stíháni.


  Vysál z nádrže naftu

  Vikýřovice – Naftu natankoval „zadarmo“ neznámý pachatel ve Vikýřovicích. V noci z pondělka na úterý se vloupal do areálu bývalé čerpací stanice. Poškodil víčko od palivové nádrže zaparkovaného nákladního auta MAN a vysál z ní 600 litrů motorové nafty. U dalšího náklaďáku pouze zničil krytku nádrže, nicméně nic z ní neukradl. Celkově způsobil škodu za více než 20 tisíc korun. V případě dopadení bude stíhán za trestný čin krádež vloupáním.


  Ukradl trubky a alkohol

  Malá Morava – Trubkami a alkoholem se zásobil neznámý pachatel, který v průběhu uplynulých dvou týdnů „navštívil“ chalupu v obci Malá Morava v části Křivá Voda. Dosud nezjištěným způsobem vnikl dovnitř a ukradl odtud 40 metrů měděných trubek o průměru dva centimetry od topných těles, z koupelny odmontoval dvě vodovodní baterie, vzal si pracovní boty a ze skříňky v pokoji půl litru slivovice a hruškovice, litrovku bílého vína a čtyři lahve piva. Majitelce chalupy tak způsobil celkovou škodu ve výši necelých třinácti tisíc korun. Policisté hledají pachatele pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. V případě prokázání viny mu hrozí až dvouletý pobyt ve vězení.


  Hodily se mu smrky

  Kouty nad Desnou – Třicet kubíků smrkového dřeva ukradl neznámý pachatel z volně přístupného skladu chaty U Pelikána v Koutech nad Desnou. Trestného činu krádeže se dopustil v době od 14. do 17. prosince. Způsobil tak škodu zhruba za 60 tisíc korun.


  Vloupal se do domu, kde kradl

  Nové Losiny – Na „prohlídku“ rodinného domu v Nových Losinách se vydal v úterý nezvaný host. Vypáčil boční plastové dveře, rozbil skleněnou výplň vnitřních dveří a vnikl dovnitř. Při odchodu byl bohatší o digitální fotoaparát, zlatý prsten s briliantem, dva zlaté řetízky, stříbrný řetízek a čtyři tisíce korun v hotovosti. Celkově tak způsobil škodu zhruba za 60 tisíc korun. Policie ho hledá pro trestný čin krádež vloupáním a porušování domovní svobody.


  Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

  Datum: 18.12.2012 13:37
  Titulek: Trocha úcty by Vám neškodila!!!
  Autor: Emil
  39
  Snad bylo nalezeno mrtvé tělo člověka a ne nějakého zvířete.Ta mrtvola v nadpise to je vrchol hulvátství.
  Reagovat
  Datum: 19.12.2012 11:54
  Titulek: Re: Trocha úcty by Vám neškodila!!!
  Autor: joe
  50
  Stačí číst pozorně, Je tam napsáno mrtvola MUŽE. Je to člověk nebo zvíře?
  Reagovat
  Datum: 20.12.2012 11:41
  Titulek: Bez titulku
  Autor: Jája
  34
  jaký je rozdíl mezi mrtvolou člověka a zvířete? Podle mne žádný,oba jsou to živí tvorové....
  Reagovat
  Datum: 20.12.2012 18:41
  Titulek: Re: Bez titulku
  Autor: Templ
  40
  Nerozumím. Neživí, nemrtví?
  Reagovat