KULTURA

Yamaha Show už zná postupující do regionálního finále

8. března 2009, 09:42, -zag-
Šumperk - Osmdesát dětí různého věku se ve čtvrtek 5. března účastnilo prvního kola letošní regionální soutěže Yamaha Show 2009. Postoupilo po verdiktu odborné poroty jen 20 zpěváků.
Do finále postupují:

1. kategorie se účastnilo 10 zpěváků. Nejvíce bodů - 55 získala Pazourová Tereza  s písní Amor magor. Spolu s ní postupují i Leona Vicencová, Brostíková Lucie a ze čtvrtého místa i Ospálková Magda.

Ve 2. kategorii bylo 46 zpěváků a dále postupovalo jen osm soutěžících. Nejlepší mezi nimi byla
Patricio Malundo s 57 body a písní Venus.
Dále postupují:  Viktorinová Markéta, Tereza Valentová, Žáková Aneta, Žváčková Adéla, Součková Anička, Švábová Eliška, Sochorová Věra, Horáček Lukáš a Diopanová Aneta.

3. kategorie měla celkem 18 zpěváků, postoupili jen 4. Černý Lukáš s nejvyšším počtem bodů 60 a písní Tears in heaven se dělil o pomyslné 1. místo s Horníčkovou Gabrielou, které porota také udělila 60 bodů za píseň Summer Time. Další postupující jsou: Mátychová Alena a Brázdová Magda.

4. kategorie nejstarších měla nejméně zpěváků, pouhých pět dívek. Postoupily pouze dvě a to Mužíková Kristýna s 60 body za píseň Hurt a Vavřinová Zuzana s 55 body za píseň Strach.
 

Finále regionálního kola již příští týden!

Zveme všechny milovníky hudby a zpěvu k návštěvě finále regionální soutěže ve zpěvu populárních písní Yamaha Show 2009, které se uskuteční ve středu 25. března 2009 v 16 hodin  v šumperském H-Clubu.

Z každé věkové kategorie bude odbornou porotou vybrán vítěz, který postoupí do celostátního kola, postoupí také vítěz diváckého hlasování, proto přijďte podpořit své spolužáky a kamarády.

Vstupné pro diváky 20,- Kč

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.3.2009 19:40
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
22
Gratulujeme Věrce Sochorové, je vážně šikovná a pěkně jí to zpívá. Tak držíme pěsti do dalšího kola. Jen by to chtělo i nějaké fotky na pokoukání příště.
Reagovat