KULTURA

Yamaha Show už zná postupující do regionálního finále

8. března 2009, 09:42, -zag-
Šumperk - Osmdesát dětí různého věku se ve čtvrtek 5. března účastnilo prvního kola letošní regionální soutěže Yamaha Show 2009. Postoupilo po verdiktu odborné poroty jen 20 zpěváků.
Do finále postupují:

1. kategorie se účastnilo 10 zpěváků. Nejvíce bodů - 55 získala Pazourová Tereza  s písní Amor magor. Spolu s ní postupují i Leona Vicencová, Brostíková Lucie a ze čtvrtého místa i Ospálková Magda.

Ve 2. kategorii bylo 46 zpěváků a dále postupovalo jen osm soutěžících. Nejlepší mezi nimi byla
Patricio Malundo s 57 body a písní Venus.
Dále postupují:  Viktorinová Markéta, Tereza Valentová, Žáková Aneta, Žváčková Adéla, Součková Anička, Švábová Eliška, Sochorová Věra, Horáček Lukáš a Diopanová Aneta.

3. kategorie měla celkem 18 zpěváků, postoupili jen 4. Černý Lukáš s nejvyšším počtem bodů 60 a písní Tears in heaven se dělil o pomyslné 1. místo s Horníčkovou Gabrielou, které porota také udělila 60 bodů za píseň Summer Time. Další postupující jsou: Mátychová Alena a Brázdová Magda.

4. kategorie nejstarších měla nejméně zpěváků, pouhých pět dívek. Postoupily pouze dvě a to Mužíková Kristýna s 60 body za píseň Hurt a Vavřinová Zuzana s 55 body za píseň Strach.
 

Finále regionálního kola již příští týden!

Zveme všechny milovníky hudby a zpěvu k návštěvě finále regionální soutěže ve zpěvu populárních písní Yamaha Show 2009, které se uskuteční ve středu 25. března 2009 v 16 hodin  v šumperském H-Clubu.

Z každé věkové kategorie bude odbornou porotou vybrán vítěz, který postoupí do celostátního kola, postoupí také vítěz diváckého hlasování, proto přijďte podpořit své spolužáky a kamarády.

Vstupné pro diváky 20,- Kč

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.3.2009 19:40
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
15
Gratulujeme Věrce Sochorové, je vážně šikovná a pěkně jí to zpívá. Tak držíme pěsti do dalšího kola. Jen by to chtělo i nějaké fotky na pokoukání příště.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.