ZPRÁVY

Vyšetřovatelé hledají svědky smrtelné nehody

1. října 2013, 02:35, téma Z POLICEJNÍ LINKY, Jaroslav Kropáč
Vyšetřovatelé hledají svědky smrtelné nehody Šumperk - Šumperská policie vyzývá svědky tragické dopravní nehody, která se odehrála 20. září mezi Zábřehem a Lesnicí, aby svými poznatky přispěli do vyšetřování. Při události zahynul starší cyklista, kterého v zatáčce srazilo osobní auto. Muž zraněním na místě podlehl.

„Máme poznatek, že v daný okamžik se mělo po silnici pohybovat ještě jedno auto, jehož řidiče bychom rádi vyslechli. Zatím totiž máme k události jen svědectví motoristy, který cyklistu srazil,“ řekl Týdnu mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. K nehodě došlo na silnici třetí třídy číslo 3701 krátce před půl desátou dopoledne. Z dosavadního šetření nehody vyplývá, že řidič favoritu projížděl úsekem příliš rychle, nezvládl řízení auta a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím cyklistou. „Jednalo se o osmašedesátiletého muže ze Šumperska. Smrt na místě potvrdil přivolaný lékař,“ dodává Bednařík.

Ženu srazil zrcátkem

Daleko větší štěstí měla na konci prázdnin žena, která projížděla Lesnicí směrem na Sudkov. V zatáčce do ní zpětným zrcátkem narazil řidič, který místo toho, aby ženě pomohl, z místa nehody ujel. „Cyklistka spadla na zem a při pádu se zranila. K ošetření byla převezena do nemocnice,“ dodává Bednařík. Po řidiči neznámého auta zatím policisté bezvýsledně pátrají. Svědci obou popisovaných událostí se mohou obrátit na kteroukoli policejní služebnu, případně využít telefonní linky 158.Foto: PČR
Nehoda mezi Zábřehem a Lesnicí skončila tragicky


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.