ZPRAVODAJSTVÍ

Výměna starosty rozdělila obec

9. dubna 2019, 08:00, Jaroslav Kropáč
Loučná nad Desnou – Rošáda ve vedení Loučné nad Desnou, při které zastupitelé na konci minulého měsíce zvolili nového starostu a místostarostku obce, udělala mezi obyvateli vesnice hodně zlé krve. Týden na severu o novinkách ve vsi informoval už v minulém vydání. Poté, co článek vyšel na partnerském webu naší redakce Rej.cz, se pod textem strhla tak nevraživá diskuze, že od jejího zveřejnění musel provozovatel serveru upustit.

 „Špatně to bylo už od loňských komunálních voleb. Starostu měla tehdy dostat strana, která získala ve volbách nejvíce hlasů, ale nedostala. Že to skončí takhle, se vlastně dalo čekat,“ řekl redakci Týdne na severu Karel T., jeden z obyvatelů Loučné nad Desnou.

Dalším lidem ve vsi vadí, že odvolaná starostka Petra Harazímová nedostala šanci ukázat, co umí, a kritizují i samotný průběh zastupitelstva, během kterého k jejímu sesazení došlo.
„Byla to nedůstojná fraška a ukázka arogance moci. Je mi z toho špatně,“ svěřila se redakci další z obyvatelek Loučné, která si však do tisku nepřála uvést svoje jméno.

Rozdělená obec a ne zrovna ideální vztahy v zastupitelstvu mohou další rozvoj Loučné nad Desnou poškodit. Obec totiž plánuje řadu důležitých investičních záměrů, jakým je třeba dostavba kanalizace. Neochota zastupitelů ke spolupráci napříč politickými stranami může slibně rozjeté projekty pohřbít, v lepším případě zbrzdit.

Zastupitelé na svém zasedání 25. března odvolali dosavadní starostku Petru Harazímovou a do její funkce zvolili Jaroslava Sembdnera, který obec vedl už v minulém volebním období.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.4.2019 15:47
Titulek: Hnus
Autor: Vladimír
97
Je to pěkný hnus co se to u nás děje.Arogance,moc a prachy vládnou světem.Ale mi to takhle nechceme.Nechceme na obci pana Sembdnera.At jde do důchodu.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 11:18
Titulek: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: Michal
22
Starosta Jaroslav Sembdner vyhrál na podzim zcela jasně komunální volby. Na základě demokratických voleb má 5 z 11 zastupitelů. Kdyby byl tak hrozný starosta v předchozím volebním období, lidé by ho nevolili, navíc s takovým velkým počtem hlasů! Respektujte výsledky voleb a nehrajte si tady na mravokárce. Jak někdo může chtít změnit peticí výsledek voleb? Snad za komunistů to tak šlo, že parta vyvolených měnila demokratické principy, dneska je třeba respektovat volby.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 11:28
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: občanka
75
ano, a na 2. místě (jen o 4 body méně) za ODS Roman Fišnar a na 4. paní Pupíková.... takže z pěti původních zbyli jen 3 a otázkou zůstává, proč je Loučenská ODS takto nestabilní...
Reagovat
Datum: 10.4.2019 11:31
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: L.
69
ODS vyhrála sice volby, ale velmi podivným způsobem.
Proč ta ochranka? Proč se zaměstnankyně obecního úřadu potulovala v noci po obecním úřadě?
Reagovat
Datum: 10.4.2019 12:21
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: Občan Loučné
69
Volby byly určitě zmanipulovaný.Jenze teď už s tím asi nic nenadelame.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 13:53
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: občan Loučné
kecy a samé kecy
Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:10
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: Radek
11
Jestli máte podezření a důkazy, že někdo volby zmanipuloval, jste ve svobodné zemi, kde máte mimo jiné právo na podání trestního oznámení.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:34
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: občanka
31
To se možná taky stane.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:43
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: Radek
Trochu jsem překvapen. Tady má někdo důkazy, že jsou volby zmanipulované a nesouhlasíte se mnou, že je to na trestní oznámení. Bohužel, pokud se dozvím, že někdo ví, že jsou ty volby jsou zmanipulované, tak já jsem povinen ohlásit tuto osobu. proto upozorňuji,že tak budu konat.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 12:23
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: Anonym
69
A proč starosta Jaroslav Sembdner stejným způsobem nerespektoval to, že pan Martínek vyhrál volby v roce 2014, s naprostou převahou a celá ČSSD tehdy stála za ním?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 18:22
Titulek: Re: KDO VYHRÁL VOLBY?
Autor: Rozumn í z Loučné
11
Nebojte se i další přidat ke mně a MIchalovi a k těm, s kterými nemávají jen emoci a nízké pudy, ale mají zdravý rozum a kritické myšlení!
Vysvětlete spoluobčanům, jak funguje demokracie!
My jsme BUDOUCNOST LOUČNÉ!
My musíme nahradit odcházející generaci poznačenou "divokou privatizací" v 90.tých letech.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:04
Titulek: Re: Hnus
Autor: Pyšná princezna
A já chci být starostka! Jsem nejkrásnější, nejchytřejší a chci a chci a chci!
Jak to že mě nechcete?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:26
Titulek: Hnus
Autor: Jaryn z hor
12
A já chci být starosta. Jsem nejvulgárnějí, nejarogantnější, nejulhanější hulvát a chci a chci a chci. Důchod je mi málo.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 16:11
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan K.
99
To co udělali paní Harazímové je fakt pěkný podraz.Vzdyt ji nejdřív zvolili,pak ji chtěli odvolat už někdy v lednu,jenže jedna paní zastupitelka za ODS byla proti.Coz se jim nejspíš nelíbilo,tak paní zastupitelka odstoupila a místo ní je paní Staňková,která skáče jak pan Sembdner píská.Takze ji odvolali na dalším zastupitelstvu.Bez jediného důvodu.Styďte se za svoje chování.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 16:15
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
81
Dělají z nás občanů pěkný voli.To si myslí,že je nám to jedno.Rozhodne není,nenecháme si takové chování líbit!
Reagovat
Datum: 9.4.2019 16:26
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Zdenka
78
Přesně,dělají si co se jim zlíbí.Koluji po vsi drby,že je kavárna Tančírna prodána jednomu z místních podnikatelů.To by byla úplná hrůza,to by z toho bylo brzo drogové a opilecké doupě.Tancirna x let byla zavřená a paní Harazímova z ní udělala krásné místo v naší obci.Kolik tam byla za poslední rok akcí,bylo to super.Jak to bude teď,když ji vyhodili i od tud,to nikdo neví.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:43
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Zdeněk
21
víte co znamenjí drby paní Zdenko ? Výmysli ! tak je neširte dál když je to naprostý výmysl
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:57
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka
71
Kéž by to byl jen drb.Minuly rok se spokojil jen s okýnkem dole na tančírně.Ted by chtěl určitě víc.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 18:06
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: xyz
19
ale no tak!!! pokud něco takového nevíte z první ruky, tak to veřejně raději neventilujte.... a ty jasnovidecké poznámky k tomu jsou už trochu moc, nemyslíte???
Reagovat
Datum: 9.4.2019 18:15
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka
64
Vy se asi s dotyčným znáte,když ho tak bráníte.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 20:11
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: xyz
16
jistě že, myslím, že se tady všichni více, či méně známe, takže spekulace podobného ražení mi přijdou zbytečné....
Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:18
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Radek
11
Paní Zdeňko, podle čeho soudíte, že se z tančírny stane doupě neřesti a drogové mafie? Poradím Vám, kupte tančírnu a ukažte nám jak umíte hospodařit a podnikat. Uvědomujete si, že provoz tančírny, někdo musí zaplatit? A to nemluvím, že to je otevřená nekalá konkurence podnikatelům, kterým nikdo z obecní kasy nepomáhá při provozování jejich provozu.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:33
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jára
37
Ale Radku Tančírna stále patří obecnímu úřadu,tak kdo jiný by měl pomáhat při rozjíždění provozu????
Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:44
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Radek
11
Já to nerozporuji a souhlasím s Vámi. Já ale nesouhlasím, abych s mých daní někdo platil nerentabilní provoz a navíc tím vytváříme jako obec nekalou konkurenci podnikatelům. Je to můj názor a chápu, že někdo může mít jiný názor.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 09:38
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
38
Já zase nesouhlasím s tím , aby se z mých daní platilo na obci několik lidí, kteří mají zaplaceno za to, že vyřizují stavební povolení na kanalizaci, vodovod, chodníky atd., a přitom nejsou schopni dodat na stavební úřad potřebné podklady, takže stavební úřad stavební řízení zastaví.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 19:25
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Petra Harazímová
41
Vážený pane Radku,
provoz Kavárny Tančírna je pro příspěvkovou organizaci Loučná lidem doplňkovou činností. To dle zákona znamená, že v rámci doplňkové činnosti není možné využívat příspěvek zřizovatele. Tato doplňková činnost je v podstatě regulérním podnikáním a musí být samofinancovatelná - výdělečná.

Není tedy pravda, že by provoz Tančírny někdo platil, to by asi nebylo příliš dobrým řešením pro obec. Od začátku provozování Kavárny Tančírna bylo podmínkou to, že tento provoz kavárny bude výdělečný, což se nám v letech 2017 a 2018 vždy povedlo. Vše je možné ověřit v účetnictví naší organizace.
Petra Harazímová
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:39
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Radek
12
Děkuji za vysvětlení a mám ještě jeden dotaz. Do toho, že tančírna je výdělečná počítáte i veškeré náklady s provozem Tančírny? Myslím tím, nákup vybavení tančírny, veškeré energie a náklady na mzdy zaměstnanců?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 13:59
Titulek: Jiný úhel pohledu
Autor: Paní Kuberová
13
Paní Petro,
Regulérní podnikání neznamená to, že se za dotace postaví barák a nějaká příspěvková organizace tam s velkou slávou začne podnikat ( Bože můj )
Regul. Podnikání přece znamená, že si ten barák musíte nejdříve postavit, nebo koupit ! Za svoje peníze! Když je nemáte, tak “ hodíte hlavu do oprátky. “ bance a tvrdě splácíte!!! Když se tam rozhodnete prodávat zmrzlinu opět ze svých vlastních peněz koupíte zmrzlinový stroj ( nekoupí jej obec z obecních peněz) No a dále každou věc kupujete z vlastních peněz! Dále platíte zaměstnance , daně a to vše z VLASTNÍCH peněz !!! Chápete ten rozdíl? Proboha vždyť máte vystudované finance!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:40
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: M.
13
To se nám zástupci obce nějak rozepsali.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 16:03
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Paní Kuberová
Děkuji za názor! Každý, kdo nesdílí Váš fanklub opravdu není z vedení obce a nikde jsem nepsala, že jsem jejich sympatizant. Nebuďte paranoidní!
Reagovat
Datum: 16.4.2019 06:40
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Radek
Dekuji Vám za názor, protože se tu diskusi sleduji jako nezúčastněný a nestacim se divit jak nad lidmi vládne zaujatost, nesoudnost a bojím se až napsat hloupost. O to vic me potěšil vás příspěvek, který vidí věci s nadhledu a nechtějí pouze plivat ohnivou slinu. Dekuji Vám za to.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 17:53
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Inspekce
Proboha, jak jste přišel na to, že má vystudované finance? Nejen její spolužačky vám potvrdí, že VŠ nedodělala.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 17:09
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Paní Kuberová
V rozhovoru, který vydala v ilegalitě, říká že má vystudovanou ekonomii a blízko k financím. Myslíte, že to není pravda? Že by lhala? Tak teď jste mě trošu znejistil:-)))
Reagovat
Datum: 16.4.2019 17:30
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Jaryn z hor
Jaký rozhovor v ilegalitě máte na mysli paní Kuberová?
Reagovat
Datum: 17.4.2019 16:25
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Paní Kuberová
Zkuste zapátrat....Vážený Jaryne z hor....Pěkné, klidné, Velikonoční svátky:-))
Reagovat
Datum: 17.4.2019 21:44
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Někomu pro připomenutí
Ing.petra harazimová, Petra harazimova, Petra harazímová - práce nás baví loučná nad desnou kociánov.

Reagovat
Datum: 9.4.2019 18:57
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: b
10
voly se píše s tvrdým y,tak nekažte jazyk.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 16:13
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka
68
Souhlasím s vámi,diskuzi už je kolem dost.A když si to tak člověk pročítá,tak se nestačí divit.Na netu je petice,ve které jsou taky pěkné komentáře.Hlavne ten jeden hned na druhé stránce.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:10
Titulek: Bez titulku
Autor: Josef
12
To se lidi stydí za svůj názor ? Když v článku oslavují usvědčeného podvodníka Martínka, který radši místním nechodí na oči nejsou ani schopni se pod to co napíší podepsat ? A ta petice je naprosto směšná, budou si stejně muset počkat na další volby. Stejně je nevyhráli, tak si ani nemaji co nárokovat!
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:29
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: občanka
74
A ty se za svůj názor nestydíš?Když napíšeš jen křestní jméno a ještě k tomu vymyšlené.Na pana Martínka se nic nenašlo.Tak nemel voloviny.Už několikrát zaznělo,že je velké podezření,že volby byly zfalšované,viz petice druhá strana,kde o tom píše paní Chlebová.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:37
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Radek
11
Paní občanko,je tady demokracie a každý má právo na svůj názor. Ten pán napsal alespoň své jméno ale občanka je široký pojem. Přesto Vám to nevyčítám a chápu Vás.Musím Vás ale opravit, tak na pana Martínka je stále podáno několik trestních oznámení. Proto si nemyslím, že to jsou pomluvy. A pokud máte důkazy, že volby jsou zfalšované, tak si uvědomte, že za prvé urážíte všechny lidi z volební komise a jestli Vám to nevadí, protože máte důkazy, že Váš hlas někdo zneužil, jediné co můžete udělat, podat trestní oznámení. Berte mé slova jako radu a určitě Vás nechci urážet.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:37
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Petr
79
Josefe,Josefe,vůbec nevíš co řkáš.Pan Martínek dělal starostu hodně let a pro obec toho mnoho udělal.Na zastupitelstvu ho tehdy odvolali a totálně pošpinili.Kriminálka to vyšetřovala x let a nic nezjistili.Tedˇto stejné udělají znovu,jen kvůli penězům.Je to hnus toto co se to tu děje.Ale na každou svini se vaří voda.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:45
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
74
Pane Josefe, z čeho konkrétně byl Ing.Martínek usvědčen? Buďte konkrétní! Psát o někom, že jej usvědčený podvodník je trochu silné kafe.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 18:20
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Zdenek
72
Zato teď semdner chodí hodně mezi lidi .je na úřadě zalezlej jak krtek
Reagovat
Datum: 9.4.2019 18:31
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan Pepa
78
Ten raději ať mezi lidi ani nechodí,vždycky si udělá akorát pořádnou ostudu.S tím svým vystupováním
Reagovat
Datum: 9.4.2019 20:24
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
62
Jestli je pro vas nazor obcanu = petice smesna, tak to jste na stejne urovni jako cast nasich zastupitelu, ti taky dost uspesne v posledni dobe ukazuji, ze nazory obcanu jsou jim zcela lhostejne.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:12
Titulek: Petice
Autor: místní
65
Reagovat
Datum: 9.4.2019 18:20
Titulek: Re: Petice
Autor: Občan Pepa
70
Teď jsem si to na té petici četl.Jak tam paní píše,že starosta potřebuje vyplatit svoji třetí manželku a jestli se mu jako občané na tu hypotéku neslozime.Hodne dobře napsané.Fakt jsem se zasmál
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:32
Titulek: obec pro smích
Autor: občan P.
76
Jednou jsem byl na obci něco vyřizovat a kolem mně se motali neustále dvě zaměstnankyně obce.Slítly se jak vosy na med.Připadal jsm si jak v úplně jiném podniku,než na obci.Je to vážně k smíchu.Pan Sembdner tam má pěkné doupě.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:44
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
74
Tenhle článek je poněkud tendenční. Kdopak je pan Karel T.? Pan Sembdner vyhrál volby 2018, měl prý být starostou.

A proč v roce 2014, když volby vyhrál Ing. Martínek a měl 434 hlasů od občanů a 5 mandátů ČSSD, nenechali jej, aby dělal starostu? ODS měla 2 mandáty a Sembdner 263 hlasů. Je to rozdíl 171 hlasů, 171 občanů.
Tehdy toto pravidlo ODS nectila, ale teď na něj vehementně ukazují, že je to jediná správná možnost. Tomu se říká změna názoru!
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:52
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka Jana
86
Musíme se bránit,Sembdner už několik let tvrdí,že by v obci škola mnela skončit.Protoze ji obec musí dotovat.To si nenecháme líbit.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 17:55
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka V.
78
Bránit se budeme.Nespokojeni občané uspořádají v pondělí 15.4. shromáždění občanů.Prijdte vyjádřit svůj názor.Čím víc nás bude,tím lépe.Bude to od 17 hodin na faře.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:29
Titulek: Z DEBAT S PSYCHOPATEM JE JEDINÁ CESTA VEN. STÁHNĚTE SE.
Autor: Diagnostik
Z debat s psychopatem je jediná cesta ven. Stáhněte se.
Hádka s psychopatem nikdy nepovede k žádnému konstruktivnímu cíli. Můžete trávit hodiny a dokonce i dny posedlým přemýšlením o tom, co mu řeknete příště. Možná si budete myslet, že máte dokonalou odpověď na jeho poslední nehoráznou poznámku… zapomeňte na to. Psychopat se vás snaží vyprovokovat, vtáhnout vás do nikdy nekončící hádky, kterou se bude dobře bavit.
Až na vás příště začne zkoušet tuto taktiku, nenechte se do toho vtáhnout a spolehněte se na jinou strategii: usmějte se, pokývejte hlavou a žijte si svůj život.
Psychopat si nezaslouží ani sekundu vašeho času.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 18:39
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Obec bez školy?
10
Prosím zástupce školy, aby se k tomuto vyjádřili.
Pane řediteli, paní zástupkyně ředitele, prosím odpovězte, je toto pravda?
Kolik činí dotace na školu?
Reagovat
Datum: 16.4.2019 11:40
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: občan
14
pokud v obci skončí škola, co potom tady udrží mladé lidi? Škola v místě bydliště je základ pro to, pokud sem chceme přitáhnou nějaké další lidi. A mimochodem místní škola je naprosto luxusní!!!
Reagovat
Datum: 16.4.2019 20:21
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
Škola bude, bez obav, Jarda chce školu, jsou to pomluvy..
Reagovat
Datum: 9.4.2019 19:40
Titulek: Slušné chování
Autor: Občan Pepík
82
Když potkáte p. Sembtnera v obchodě nebo kdekoliv na ulici, není schopný vás ani pozdravit. Chová se dost hnusně. To i když vlezu do kravína mezi krávy, tak i oni zabučí.
Je to děs, co se taky poslední dobou děje.
Co slíbil nikdy nedodržel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat
Datum: 9.4.2019 19:47
Titulek: Re: Slušné chování
Autor: Občanka Vlasta
77
To máte pravdu.Mne taky nikdy nepozdravil.Je to základ slušného chování umět pozdravit.Jenze to on bohužel postrádá.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 20:52
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan Jiří
71
Já už jsem tak strašné nastvanej,z toho co se to u nás v obci děje.Byl jsem na zastupitelstvu a chování některých zastupitelů,to už bylo opravdu moc.Nekoho odvolat z funkce a pak ho ještě vyhodit z jeho předešlé práce.Fakt hnus.Co si o sobě myslí???Bez jediného důvodu člověka takhle vyhodit.
Reagovat
Datum: 9.4.2019 21:04
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonymka L.
70
Je to msta.Sembdner a někteří jiní z ODS nedokáží uznat,že žena může být lepší než oni.Takhle někoho odstranit,pěknej podraz.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 09:53
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jiřina
69
V Šumperském a jesenickém deníku dnes vyšel článek "Loučnou koluje petice. Na podporu odvolané starostky"
Sembdner tam zase rozšiřuje své lži, že odvolali starostku z důvodu neserióznosti, a že se kvůli starostce zastavily projekty.
Že mu to není trapné lhát do médií.
Asi mu už totálně hráblo. To je na Chocholouška.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 10:28
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym Jan
62
Přesně tak,asi dnes zavolám do Šternberka aby si pro něho přijeli.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 10:54
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: pozorovatelka
59
No a tentokrát dali článek na "Šumperský a jesenický deník", kde diskuze není tak jednoduchá jako na Reji (pokud nám ji tedy celou hezky, demokraticky neodstraní, že?
Reagovat
Datum: 9.4.2019 20:57
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonymka
69
Stydím se za naše stávající vedení obce.Konečně tam byl člověk,kterému nešlo o vlastní prospěch.Ale Sembdnerovi nestačily asi peníze za místostarostu.Pritom tam zas není takový rozdíl.Že mu není hanba!!
Reagovat
Datum: 10.4.2019 09:31
Titulek: Bez titulku
Autor: občanka
69
Panu Martinkovi patří velké poděkovaní co pro naši obci udělal. A za to se musel 5 let obhajovat, aby čelil lžím ,pomluvám a trestním oznamením .Jak se mu asi žije v naší obci.Kdo
za to múže bývali jeho kamarádi,
Reagovat
Datum: 15.4.2019 14:20
Titulek: Jiný úhel pohledu
Autor: Paní Kuberová
12
Vážená paní Občanko,
Pan Martínek měl bezpochyby “ dlouhé prsty” a konexe na těch správných místech pro získávání dotací. Vypsali dotace za které je možno postavit hospodu? Jasné - hurá do toho! Co na tom, že po pár letech se zjistí, že to musí někdo kompetentní vést... provoz stojí peníze... údržba stojí peníze... a obec, stát, nikdy nebyl a nebude dobrý hospodář !!
No a co, vždyť nás to nic nestálo, tak to střelíme a máme po problémech, co? Chápe, prosím, někdo, že je to špatně ???
To samé s Domečkem a o vleku, rolbě ani nemluvím!
Tohle jsou taky velké věci pana Martínka!
Mám dojem, že paní Harazímová by mohla jít v těchto šlépějích a proto jen takové krátké zamyšlení..
Reagovat
Datum: 15.4.2019 14:40
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Občanka Loučné
15
Vy jste totálně mimo.Prijdte si dnes popovídat na faru od 17 hodin.Na vše musíte mít důkazy a fakta ne jen blbe kecy.Hold pan Sembdner umí ženy okouzlit,ty pak stojí pri něm.Ale ta ostuda,když promluvi,vždyť za ty 4 roky nic neudělal.Kdyz za nim přijdete na obec a chcete s ním něco resit,tak si zavolá Helenku.Protoze neumí sám nic vyřešit.Tady jde o to,že jsme chtěli trošku omladit vedení a oni hned,když se jim na něco přijde,tak paní Harazímovou odstraní.Kydat hnůj umí každej.Ale já se tedy za naše vedení obce stydím.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:56
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Paní Kuberová
Díky za Vaši reakci a zhodnocení mého duševního stavu.
Chápu tedy správně, že každý, kdo není p. Harazimovou okouzlen a dovolí si mít jiný názor je mimo?
A ještě poprosím, kde přesně jsem psala, že jsem fanoušek stávajícího vedení ?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 18:35
Titulek: Re: Jiný úhel pohledu
Autor: Kouzlo osobnosti
12
Vás, občanko, pan Sembdner neokouzlil? Vás okouzluje paní Harazímová? Jestli náhodou není v tom zakopaný pes...
Styďte se - nemáte důkazy ani fakta, ale budete napadat paní Kuberovou?
Mládí bez sebereflexe, pokory, jen s touhou po moci a nulovými zkušenostmi, co chce všechno teď a hned? To by měla být ta lepší varianta pro obec?
A ten hnůj tady kydáte Vy!
Reagovat
Datum: 10.4.2019 09:37
Titulek: Bez titulku
Autor: občanka
58
Kamaradi Sembdner a Tříska
Reagovat
Datum: 10.4.2019 10:26
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonymka A.
59
Co to zase píše za bláboly na šumperském deníku.Takova nehorázná lež.Ze se mu napráší od huby!!!
Reagovat
Datum: 10.4.2019 10:43
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan Pepa
60
Jo už nám hoch senilní,ještě si plete jména a ani neví co říká.At se na to už vykasle a jde do důchodu.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 12:16
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka obce
57
Reagovat
Datum: 10.4.2019 12:17
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka obce
54
Všichni rozkliknout a přečíst.Jakej je to lhář!!!!!!!
Reagovat
Datum: 10.4.2019 12:59
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: pozorovatelka
60
Toto vyjádření si, prosím, v redakci přečtěte a pokud jste fér, tak ho i otisknete v papírové verzi.
Reagovat
Datum: 10.4.2019 12:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
75
Kopíruji informaci z fcb stránky Budoucnost Loučné, asi všichni na facebook přístup nemají.

Vyjádření Petry Harazímové k článku, který vyšel dnes v Deníku: "Milí spoluobčané, dnešní článek v novinách mi přijde zcela neuvěřitelný. Pan Sembdner v něm argumentuje: "Měli jsme rozpracované projekty, které se od nástupu Petry Harazímové do funkce zastavily, neudělalo se tu nic." Ráda bych k tomu řekla svůj názor, protože Deník asi nepovažuje za důležité, aby se zeptal i mé osoby. Projekty, které byly za doby mého působení ve funkci starostky zastaveny a o kterých já vím, jsou celkem 3. Dva z těchto projektů jsou Chodník Rejhotice a Vodovod Filipová. Oba projekty pozastavil Stavební úřad, protože naše obec nedodala potřebné dokumenty ve stanovený čas, obě řízení byla pozastavena. Oba tyto projekty měl zcela ve své kompetenci pan místostarosta Sembdner, viz zápis z veřejného zasedání ze dne 22. ledna 2019, číslo usnesení 65. Můžete si sami ověřit, je to černé na bílém schváleno zastupitelstvem a pan Sembdner pro to sám zvedal ruku. Třetím projektem, který jsem opravdu pozastavila já a je to na moji odpovědnost, je koupě osobního automobilu Škoda Karoq, která byla na letošní rok naplánována. Já jako starostka obce jsem nové auto nepotřebovala.. Psát tedy o zastavených projektech moji osobou je poněkud zavádějící. Pan Sembdner dopustil, aby v jeho kompetenci se zastavily projekty, o kterých tak rád hovoří před občany a potom ještě vinu svaluje na někoho jiného. Co k tomu mám více dodat?"
Reagovat
Datum: 10.4.2019 13:05
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jiřina
50
V žádném usnesení ze zasedání zastupitelstva není nic o koupi auta.
Zřejmě to ani zastupitelé neví.
Kde to jsme?
Reagovat
Datum: 11.4.2019 09:52
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: občanka
56
Pan Semtler se dokaže hodně mstít, lidičky držte při sobě a pomáhejte si at se nám tu dobře žije.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 10:09
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan Loučné
52
Právě o to nám jde,aby se nám tu dobře žilo a nemuseli jsme se bát vyjádřit svůj názor.Jde nám o dobro obce a jejích občanů.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 09:57
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: M.
52
Byla naplánována koupě auta? A zastupitelé to odsouhlasili?
V žádném zápisu z minulých zasedání to není, tak to asi není odsouhlasené a zřejmě o tom zastupitelé ani neví. Kolik ještě takových akcí starosty bez souhlasu zastupitelstva je?
Reagovat
Datum: 14.4.2019 11:34
Titulek: ODBORNÍCI VÁS UKLIDNÍ
Autor: Diagnostik
Odborníci uklidňují, že existují i povolání, pro která se psychopat nehodí (nemůže být dobrým špionem, teroristou nebo mafiánem, protože je impulsivní, nevypočitatelný a nespolehlivý), ale celkově příliš optimističtí nejsou. Současné turbulentní ekonomické prostředí podle nich tlačí firmy k tomu, aby přijímaly právě jedince, kteří dokážou „čeřit vodu, dělat vlny a vymýšlet rychlá řešení“, kterýmžto kritériím psychopati skvěle vyhovují; a také prostředí internetu, kam se část života mnoha lidí dnes přesouvá, jim velmi svědčí.
Odborníci doporučují dvě knihy: Kdo je psychopat, v níž je Robert D. Hare nejcitovanější autoritou, a Moudrost psychopatů: praktická lekce od britského psychologa Kevina Duttona. Zvláště druhá z knih si nejen díky svému provokativnímu názvu zaslouží pozornost: mimo jiné hlouběji vysvětluje, jak je tomu u psychopatů se schopností empatie i s jejich schopností soustředění, která je prý u některých z nich srovnatelná jen s obdobnými „výkony“ buddhistických mnichů s mnohaletou meditační praxí.

Reagovat
Datum: 11.4.2019 12:47
Titulek: Bez titulku
Autor: Jejda
49
Rozumím emocím, které odvolání starostky vyvolalo. Na druhou stranu jsem nerozuměla jejímu spojení s p. Sembdnerem, bylo jasné, že se od něj ničeho dobrého nedočká. Nepodepsali žádnou "koaliční" smlouvu, kde by si stanovili priority. A při první příležitostí jí p. S. hodil vidle do zad. Holt mají důchodci dojem, že nás musí zachraňovat. Ale spíš se jim líbí výplata starosty. Běžte na zastupitelstvo udělat cirkus. Nebo ať se 6 zastupitelů vzdá mandátu a budou nové volby... Asi se bude těžko hledat ten jeden, který by to rozhodl. To je fakt na defenestraci.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 12:52
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan
53
Dělá si neustále co chce.Nejdriv vyhodí pana Martínka,nenechá na něm nit suchou a teď udělá toto.Fakt nechápu co si o sobě myslí.V životě jsem neviděl tak arogantního a namyšleného člověka.A včerejší článek v novinách,to už byl opravdu vrchol!!!!
Reagovat
Datum: 11.4.2019 14:45
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: L.
51
O panu starostovi bylo už napsáno hodně a každý ví, co je zač. Ale že mu bude tak aktivně v těch jeho podlostech pomáhat místostarostka, to bych nepředpokládala.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 17:06
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: ****
25
A to má jen ZŠ
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:07
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
16
Tak necháme paní starostku at si k sobě vezme ještě toho blba Martínka a prodá zase kus obecního pozemku za hubičku, aby si tam jeho velky kamarád Seidl mohl postavit parkoviště :D
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:19
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: M.
46
My nemáme starostku, ale starostu Sembdnera a místostarostku "Mgr" Staňkovou.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:27
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
45
Napište mi co dobrého udělal pan Sembdner pro obec?
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:29
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
47
A jestli chcete urážet paní Harazímovou,tak si běžte psat pod jiný článek.Tady diskutují slušní a rozumní občané.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:32
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: T.
49
Nevím, ale dobře by udělal, kdyby se zbalil a šel do Koutů.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:38
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Vlasta
48
To jo.Ma ukazat,že je chlap . Odejít dobrovolně a užívat si důchod.A ne jen lhát a vyhrožovat.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:47
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jája
52
On není chlap. Teď za sebe nechá jednat Staňkovou.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 15:37
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: T. M.
18
Já bych řekl, že by měl zalést do kouta.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:49
Titulek: nejsem zdejší
Autor: pozorovatelka
36
Kritizovat umí každý,ale copak by blb dokázal tak zvelebit obec po devastujících povodních? A mimochodem P.Tříska makal s bagrama od rána do večera,aniž by měl čas si spravovat svůj zaplavený dům.
Reagovat
Datum: 11.4.2019 15:52
Titulek: Re: nejsem zdejší
Autor: Občanka Vlasta
46
To máte pravdu.Tehdy byl pan Tříska ještě normální.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 07:41
Titulek: Poděkování zastupitelům
Autor: Občan
57
Vážení zastupitelé!!!!!!
Gratuluji Vám ke zvolení starostou pana Sembdnera!!
Doufám, že jste na své rozhodnutí náležitě pyšní.
Jako nejvyšší představitel obce by měl jít příkladem a reprezentovat naši obec.
Ale bohužel náš starosta je spíš ostudou obce.
Ty jeho lži, pomluvy, msty, hulvátství a arogance, toho už mají všichni občané dost.
ZASTUPITELÉ PROBERTE SE !!!Reagovat
Datum: 12.4.2019 08:38
Titulek: Re: Poděkování zastupitelům
Autor: občanka E.
50
Přesně tak.Taková ostuda.Jak je možné,že ho volí stále dokola.Proto má asi ty dluhy,protože jim dává peníze,za to,aby ho volili a byli při něm.Ale serou si na vlastní hlavu.A dělají ostudu sobě,ale taky obci!
Reagovat
Datum: 12.4.2019 09:06
Titulek: Bez titulku
Autor: Spartak fan
12
Radši choďte místo těch protestů fandit na fotbal, uděláte líp. Vy patrioti...
Reagovat
Datum: 12.4.2019 09:56
Titulek: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Roman
19
Paní Harazímová, bohužel pro obec a její čest lhala a kradla. Prezentovala se dosaženým vzděláním, které nikdy neměla. Důvodem bylo zařazení do vyšší platové třídy. Za tento trestný čin je v zahraniční politice člověk dehonestován na vždy. V České vrcholné již také, uvidíme co na to ta místní a PČR. Sembdner vyhrál volby, Fišnara si spletli voliči s jeho otcem. Fišnar naslouchal u ODS všem poradám, aby potom povídal u oběda mamince. Ta se s paní Harazímovou a paní Rýdlovou těšila na úspěch, kdy přikázala synovi u voleb i přes dohodu s ODS zrudnout, sklopit hlavu a odvrátit se od slušnosti. Současný stav odráží volby.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 10:02
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Občanka Vlasta
52
Kradla,lhala????Tak to asi prehanite a lžete vy.Vzdelani má určitě lepší než vy.A co má pan starosta za vzdělání? Základní školu?No jo sembdnerovci umí jen lhát a urážet.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 10:07
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Občan Petr
50
Ale vy už hledáte co můžete, že?Tonoucí se i stébla chytá.Jste trapnej,takové vymysli.Vsak ODS ani nic jiného neumí,než vymyslet na lidi,kteří se jim nehodí hovadiny a pak s tím chodit na policii.To je ubohost,opravdu.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 10:10
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Občanka
49
Za tím vším musí být něco většího.Proc by se jinak paní Harazímové zbavovali?Doufám,že se na to prijde.A těm kydalum hnoje z obce se to všechno vrátí.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 10:29
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Občanka
55
I kdyby měl patnáct titulů (jako že nemá ani jeden), tak také musí mít něco v hlavě (nemyslím slivovici). Zkuste srovnat vzdělání pana Sembdnera a paní Harazímové. Zkuste porovnat zkušenosti pana Sembdnera (nemyslím tím zkušenosti horského dobrodruha) a paní Harazímové. Porovnejte si vystupování, jednání s lidmi pana Sembdnera ("důchodci se přišli zase jen zadarmo nažrat") a paní Harazímové. Zkuste si porovnat píli pana Sembdnera (za dobu, kterou je ve funkci neudělal nic pro obec, jen se pyšní projekty, které byly již započaty před jeho nástupem. Od jeho nástupu nic) a paní Harazímové za 3 měsíce ve funkci. Zkuste si porovnat finanční potřeby pana Sembdnera (potřeba koupě nového auta, každý den odvoz do práce a zpět, soukromí právníci placení obcí, obědy v restauraci, používání obecních automobilů pro vlastní potřebu nákupů atd. atd.) a paní Harazímové.
Myslím, že paní Harazímová přišla panu Sembdnerovi na jeho rozhazování obecních peněz a spoustu dalších věcí, a tak se stala nepohodlnou. řekla bych, že se ještě budete divit, na co všechno se panu Semdnerovi přijde. A doufám, že brzy.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 10:55
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Občan Jiří
43
Jen hloupé zastrašování,to by vám šlo.To umíte na jedničku.Ubožáci.Stydte se,myslíte jen na svoje dobro.Ne na obec ani občany.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 11:01
Titulek: Bez titulku
Autor: Čarodějnice
45
Víte kolik lidí při podpisu petice řeklo,že mají strach podepsat.Že se jim bude pan starosta mstít.O čem to asi vypovídá.Uz chceme žít v naší obci v klidu a míru.A ne se bát cokoliv říct,podepsat nebo nesouhlasit.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 13:37
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Občan
24
Další případ pro Chocholouška.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 13:52
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka V.
33
Ano Chocholouška potřebuje půl zastupitelstva a cely OU.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:37
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Petra Harazímová
61
Vážený pane Romane,
(asi se jmenujete úplně jinak, ale chápu, že pro některé osoby je jednodušší se schovávat za jiné jméno).
Věřím, že člověk by měl být natolik slušný, že pokud někoho nařkne ze lži a krádeže, tak by měl mít alespoň takovou úctu, že to řekne člověku do očí a nebude se schovávat za anonymní internet. Každopádně pokud mě nařknete ze lží a krádeží, je to už trochu silné kafe i pro mě.
Chápu, že každý z nás vidí situaci ve vedení naší obce a jejím dalším rozvoji jiným směrem, ale pokud máte k těmto slovům nějaké důkazy, prosím nechť mě o nich informujete slušnou cestou. Já když jsem řekla nahlas o panu Sembdnerovi, že lhal a byl nekompetentní jako místostarosta i starosta naší obce, tak jsem u sebe v tu chvíli také měla všechny důkazy a to, co jsem řekla, jsem měla písemně podloženo. Psát urážky na internet umí každý slaboch.

Píšete něco o tom, že jsem se prezentovala vyšším vzděláním. Toto jsem nikdy neučinila, nikdy jsem v žádných dokumentech nepoužila titul, který mi nebyl přidělen. Nechápu, proč bych to dělala? Pokud jste Vy viděl můj mzdový výměr a výši platové třídy, tak v problémech je především pan Sembdner, jako starosta naší obce. On je ten, kdo mi stanovoval platový výměr i platovou třídu, to je úkol zaměstnavatele, zřizovatele a bez jeho podpisu a souhlasu je tento dokument neplatný. Jediný starosta obce k tomu má kompetenci. Nechápu tedy, o čem tady píšete. Navíc, pokud Vám někdo (tedy jedině p. Sembdner) vykládal o mém platovém výměru či Vám jej ukazoval, tak porušil zákoník práce a je to krok dost špatným směrem, další z jeho přešlapů, který rozhodně budu řešit.

O panu Fišnarovi se prosím vůbec nezmiňujte, to je člověk, který se zachoval podle svého rozumu, zjistil si informace a přemýšlel u toho. Je to pro mě jeden z nejčestnějších lidí, které já znám. Ale chápu, že pro Vás čestnost možná znamená naprostou oddanost a loajalitu člověku, o kterém máte sice své mínění, ale i tak ruku zvedáte. Pro mě čestnost znamená to, že přemýšlím nad tím, co bych udělat měl, co je správné a nenechám se ovlivnit názory ostatních, nabídkami ani urážkami.

Jak moc současný stav odráží volby to je otázkou, ale nad touto polemikou raději nebudu hlouběji přemýšlet.

Prosím občany Loučné, ať už vidí budoucnost Loučné jakkoli, aby před tím, než budou někam psát jakékoli urážky či dehonostovat kohokoli, aby se zamysleli nad tím, zda je to takto správné. Myslím si, že je na čase, aby se lidé v Loučné uklidnili, spojili a začali nejen zastupitelé, ale i lidé spolu vycházet, radovat se a žít poklidný život na vesnici. Tento hon na "čarodějnice" neprospívá nikomu.

Svůj názor člověk může říci v klidu, použít vhodné argumenty a odejít s dobrým pocitem. Těším se na vzájemnou klidnou a s úctou k druhým vedenou argumentaci při Shromáždění občanů v pondělí 15. dubna od 17:00 v hostinci Fara, na kterou jsem byla pozvána a ráda přijdu.

Přeji všem krásný víkend a děkuji těm, kteří umí svůj názor vyjádřit rázně, ale slušně.
Petra Harazímová, MBA
Reagovat
Datum: 12.4.2019 15:11
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan
51
Krásně napsané.Z Vás by si měli vzít lidé příklad.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 20:24
Titulek: Re: PANÍ HARAZÍMOVÁ MÁ ASI PROBLÉM
Autor: Franta
Jak je tady hoďňučká a rozumná v tom textu. Brrrr
Reagovat
Datum: 12.4.2019 10:11
Titulek: Zase hloupé neprověřené kecy
Autor: Občanka
53
Když už takto nepodloženě a hloupě pomlouváte paní Harazímovou - zjistil jste si, jaké vzdělání má pan Sembdner? Už na základní škole to nebyl žádný génius. Jakéhopak vzdělání asi dosáhl? Jaké má předpoklady vykonávat funkci starosty? Pište si, že dobrým předpokladem pro vykonávání funkce nejsou peníze ani pomluvy, udávání a přiblbé usmívání se, nechání mluvit za sebe ostatní, když je v hlavě vymeteno, ani urážení nás, občanů. Je mi Vás líto.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 11:44
Titulek: SEZNAM, KTERÝ NAPOVÍ
Autor: Diagnostik
17
Seznam, který napoví:
1. Určité charisma, často výmluvnost, povrchní šarm.
2. Velmi výrazně nadsazené sebehodnocení. Může být až narcistické.
3. Lež coby „druhá přirozenost“. Postižený mnohdy svým lžím věří. Není pro něj podstatné, co se stalo, ale co se mohlo (podle něj) stát.
4. Umění a používání rozličných manipulací, často ve spojení s podváděním.
5. Výčitky svědomí či pocit viny tento člověk sám na sobě nezažil. Může je ale vyvolávat.
6. Může se hodně rozčílit, není-li po jeho. Jiné afekty jsou u něj jakoby oploštělé.
7. Není schopen vcítění (empatie).
8. Nepřizná chybu, nepřijímá zodpovědnost za své chyby.
9. Touží po vzrušení a vyhledává ho riskantně
10. Obvykle nevalná sebekontrola. V rámci svých pochybných aktivit je schopen zachovat i „pokerovou tvář“.
11. Parazituje, kde se dá. Lidově řečeno: „Ani trochu mu to není blbé.“
12. Prapodivné životní cíle. Ty nejsou hodny obdivu ani následování. S ohledem na charakteristiky v položkách 1–5 mohou přitahovat slabší, dlouhodobě frustrované povahy se sklonem k závislosti.
13. Impulzivita reakce, zvláště pokud mu někdo „šlápne na kuří oko“.
14. Nezodpovědnost zejména ke svému okolí.
15. Co jde jen trošku zneužít, zneužije, a to často moc.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 11:26
Titulek: Bez titulku
Autor: Bart
18
Nevymyslejte kraviny, kazdej ma tu vaši petici na háku, tak tady nebrečte, ze se ji boji podepsat :D
Radši zpátky rychle k oknu v paneláku a praskat na ostatní, to vám jde ostatně nejlíp, tak sup sup, at vám něco neutece
Reagovat
Datum: 12.4.2019 11:35
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Čarodějnice
38
Ty jsi vtipnej:)))))
Reagovat
Datum: 12.4.2019 12:20
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Bart
17
Stejně jako ta bezvýznamná petice ;)
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:36
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: XXX
Podle sebe soudím tebe ????????
Reagovat
Datum: 12.4.2019 13:51
Titulek: Bez titulku
Autor: Čarodějnice
44
Přijďte si slušně popovídat v pondělí na faru od 17 hodin.Tam to nebude tak anonymní
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:13
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Fara né
15
Fara není dobré místo, možná jinam by přišlo víc lidí. Jeden ze Seidlu nechal před pár lety umístit hned vedle billboard s urážkami na p. Riedlovou když s Fišnarama,Přidalíkem, Sembdnerem a dál. odstranily Martínka.Co třeba u Tygra!
Reagovat
Datum: 14.4.2019 11:31
Titulek: KOBRA V KOSTÝMU
Autor: Diagnostik
16
Hadi v oblecích (=Kobra v kostýmu) aneb Psychopat jde do práce. Jak poznáte psychopata? Může ze začátku působit jako vycházející hvězda či spasitel firmy.
Záhy se však ukáže, že obratně zneužívá důvěry kolegů, manipulují nadřízenými a na pracovišti po sobě zanechávají spoušť“. Někdy se sice zapletou do vlastní sítě podvodů a lží a jsou odhaleni, ne vždy to ale nutně vede k jejich potrestání.
Dokážou si naklonit vedení firmy, že jsou v jejím rámci dokonce povýšeni. Jak to dělají? Oplývají skvělými konverzačními dovednostmi a také nadáním „číst ostatní“, takže prý dokážou u druhého poznat jeho motivy, potřeby a zranitelná místa. I když – při bližším pohledu se ukáže, že údajně brilantní projev je tvořen květnatými frázemi, rozpory i faktickými nesmysly. A ona „znalost“ ostatních také může být jen zdánlivá, protože psychopaté prý věří, že všichni jsou stejně chamtiví a bezcitní jako oni sami.
Buď jim schází svědomí zcela, nebo je výrazně pokřivené (takže například po provedení vraždy argumentují, že „rána byla čistá“ a oběť to nebolelo). Také jejich smysl pro morálku a Boží spravedlnost je svérázný: autoři citují modlitbu, kterou Bohu adresovala žena, jež svoji firmu okradla o miliony liber: „Prosím, pomoz mi. Potřebuji ještě jednou získat to, co mi patří, a pak včas omezit a zastavit všechno to kradení. Prosím postarej se o to, abych nepřišla o práci a aby nikdo nepochyboval o mé bezúhonnosti.“ To, že části jejich psychiky jako by scházely („jako by neměl duši“), přitom může paradoxně působit jako výhoda.
Pohrdají lidmi, které prudce strhávají a činí velmi zranitelnými vůči svému bezcitnému chování. Svou moc rafinovaně využívají i k ovládnutí mnoha mužů ve svém okolí. To vše je modelový případ psychopata.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:02
Titulek: pracovití občané
Autor: občan Loučné
15
ti co toto rozpoutali kvůli pí.Harazimové,se o dění na obci nikdy nezajímali ani na VZ nechodili a nyní si hrají na chytráky.harazimová ukázala co umí,když začala pracovat na DPS apan starosta Sembtner ji šel na ruku a uvolnil jí finanční prostředky s obecní kasy,jinak by byla v víme kde
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:04
Titulek: Re: pracovití občané
Autor: Občan
45
Ty máš asi stejně vzdělání jako pan Sembdner,ty chytráku jeden.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:12
Titulek: Bez titulku
Autor: občan V.
44
Co vy se pořád oháníte těma obecníma prostředkama.Vždytˇvše patří obci,jak DPS tak Tančírna.To si to měla paní Harazímová jako financovat z vlastní kapsy?
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:10
Titulek: Bez titulku
Autor: občan Fanda
45
Nemá cenu se tady hádat a hašteřit.Je jasné,že jsou tady dva tábory.Nebudeme se zbytečně urážet a plivat na nikoho špínu.Jestli si lidé chtějí popovídat o této situaci,tak přijdťe v pondělí.Anonymně se tu každému píše dobře.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 14:12
Titulek: obecní příspěvek pro organizované důchodce
Autor: občan Loučné
14
velice se divím,že důchodci na schůzi podepisovali petici proti starostovi a zastupitelům v Loučné,když ti jim schválili příspěěvek ve výši 100 000 na jejich činost,ukažte která obec v okolí dostává tolik?Vy chytráci,aspon vidíte kam ta Vlasta nebo pí.Gračková a pod.vás směřuje.
Reagovat
Datum: 12.4.2019 17:27
Titulek: Re: obecní příspěvek pro organizované důchodce
Autor: YZ
31
Co já vím tak to bylo po schůzi.....ne na schůzi. Kam směřuji? Jsem zvědavý
Reagovat
Datum: 13.4.2019 00:53
Titulek: Re: obecní příspěvek pro organizované důchodce
Autor: Jana
46
Jen takový dotaz.....starosta dává příspěvky pro různé organizace z vlastní kapsy? Že se zjišťuje kam kdo směřuje? Já jsem si myslela,že už 30 let tady máme DEMOKRACI a každý z nás může mít svůj vlastní názor. Ale zřejmě je to úplně jinak. Tady nám vládne posledních 5 let feudál ze základním vzděláním, který vyžaduje naprostou loajalitu od svých poddaných, klobouk dolů.Zákulisní hry (podplaceni,vydíraní) ovládá bravurně. Chcete mi říct, že těch 6 zastupitelů je stejných jako on? Čím je uplatil a nebo čím je vydírá? Zřejmě jsou stejně posedli moci jako on. Jen pro představu: mam ZŠ a vedu celou Obec. Všichni mi poklonkuji. Ucházejí se o moji přízeň. Komu by to nelichotilo? Celý život žádné sebevědomí a nejednou taková příležitost ukázat všem,že nejsem až takový blbec jak si mysleli. A NARCISTA je na světě. A to je pro Loučnou KATASTROFA !!!!!!!!!!
Reagovat
Datum: 13.4.2019 21:02
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
36
Haló občané, co říkáte na ten dnešní text ve schránkách?
Reagovat
Datum: 13.4.2019 21:53
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
36
Totální pakárna.Nesrozumitelna souvětí.Neco nedává vůbec smysl,špatná data.No totální blábol.A od vedení obce bych čekal něco lepšího,než zase samé lži a výmysly.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 10:29
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
23
To je hnus,to je jak anonym. Hrdina obecní a další poskok co to nosí do schránek. Nevíte, kdo to byl?
Reagovat
Datum: 14.4.2019 10:40
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
25
Kdo to psal? No asi zástupci vedení obce - předpoklad je starosta a místostarostka. Roznášela paní Nogová Marta, tu zaměstnali ve Skleníku a teď i jako obecního listonoše.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:15
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
21
Dík za info. Zase protekce jak je u OÚ zvykem.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 21:54
Titulek: Text z facebooku, jako reakce na dnešní dopis ve schránkách
Autor: Petra Harazímová
42
Hezký den, ach jo, tak je jasné, že když na někoho ukazuji prstem já, co dělá špatně, tak bude zase ukazovat on na mě, že :) Tak jsme se dočkali. Ten text, který šel dnes do schránek není nikým podepsán, nevím proč, ale tuším... V celém textu je hodně zkreslených informací a zcela nekonkrétních. Ve zkratce: 10.12. jsem byla zvolena do funkce starostky obce, 11.12. jsem požádala příspěvkovou organizaci (nikoli zastupitelstvo, to s tím nemá nic společného) o uvolnění z této funkce a jmenovala jsem svého zástupce, od 12.12. jsem byla pouze starostkou, z funkce ředitelky jsem byla od tohoto dne uvolněna. Postupovala jsem dle rad právníka a na vše jsou doložené dokumenty u PO, která mě z funkce uvolňovala. V zápise předchozího zasedání to být uvedeno nemůže, VZ bylo 10.12. a já jsem o tento právní krok požádala až 11.12., tak jak by to mohlo být v zápise ze dne 10.12.?
Reagovat
Datum: 13.4.2019 21:57
Titulek: pokračování facebook zpětná vazba
Autor: Petra Harazímová
42
Odvolána jako starostka jsem byla 25.3., 26.3. jsem se vrátila zpět do funkce, ze které jsem byla uvolněna a ze zákona na ni mám nárok. Dne 27.3. probíhalo II. kolo výběrového řízení. Nechápu, jak už 26.3. dle předposledního odstavce na první straně mohla pověřená pracovnice na žádost nové paní ředitelky, která byla do funkce jmenovaná na základě platného výběrového řízení ....., jak mohla být jmenována a něco chtít už 26.3., když výběrové řízení bylo až 27.3.? Tady nám to datumově nějak nesedí, že? On celý ten odstavec tak nějak nedává smysl, nebo alespoň tedy na facebooku frčí docela žhavá diskuze, že jsme jej nikdo nepochopili, tak nevím, na čí straně přijímače je chyba :)
Reagovat
Datum: 13.4.2019 21:58
Titulek: pokračování facebook zpětná vazba II.
Autor: Petra Harazímová
39
Proč by mě někdo měl jmenovat do funkce opětovně, když na funkci mám ze zákona nárok? Výběrové řízení jsem vypsala, protože jsem tak nějak počítala s tím, že když se 9 lidí z 11 na něčem shodne a řekne si, že budou spolupracovat, tak jsem tak nějak předpokládala, že budu starostkou déle, než 3 měsíce. Ale to byla zásadní chyba. Výběrové řízení nebylo zrušeno, přesto, že jsem o to požádala a brala to jako zcela automatický a zákonný postup. Výběrové řízení se totiž nezruší samo, to musí zrušit starosta obce a tím v té době již byl pan Sembdner a tomu to hrálo náramně do karet, že mě v jednom týdnu sesadí jak z pozice starostky obce, tak ředitelky Loučná lidem, příspěvková organizace.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:02
Titulek: pokračování facebook zpětná vazba III.
Autor: Petra Harazímová
42
A ještě mě pobavil text, že jsem do 10.4. nepředala funkci. Víte, ona se kupodivu funkce ředitele PO nedá předat za 3,5 hodiny, víc času si zatím nová paní ředitelka na předávání nenašla, protože pracuje a dle jejích slov do 30.6. ji běží výpovědní lhůta u jejího zaměstnavatele. Chápu to, že skloubit 2 zaměstnání není jednoduché, ale vyčítat to mé osobě, když já každý den v práci jsem, to je už trochu moc! Těch podivností v tomto dopise nebo jak ten text nazvat je více, tak proto možná raději bez podpisu, protože v tom případě to není právně napadnutelné, že :) Ale tak myslím, že většina z nás čekala, že teď bude na řadě nějaká ta špína na moji osobu a tohle je teda ještě slabý odvar toho, co jsem čekala :) Pomluvy mě nezastraší, upřednostňuji silnou, pravdivou a cílenou argumentaci.

Pokud máte facebook, tak se podívejte na stránku: Budoucnost Loučné, tam se rozjela silná diskuze na toto téma a vypadá to, že tento dnešní počin ve schránkách vyvolal velké reakce. Ovšem otázkou je, pro koho pozitivní a pro koho naopak. Díky všem, kteří přemýšlejí, používají vlastní rozum a nevěří bezhlavě lžím a pomluvám, které šíří někteří jedinci. Krásný den, všem.
Petra Harazímová
Reagovat
Datum: 14.4.2019 11:02
Titulek: 5 JEDNODUCHÝCH SIGNÁLŮ, JAK POZNAT PSYCHOPATA
Autor: Diagnostik
14
1. Je neskutečně okouzlující. Obvykle oblíbený, protože vždy přesně ví, co říct k získání důvěry ostatních.
2. Postrádá empatii. Pokud někoho zraní - starší a bezbranné, nijak netrpí.Říkají a konají cokoliv, aniž by hnuli brvou.
3. Pase se na emocích druhých lidí. Dělá ze sebe oěť, aby mu ostatní pmohli.
4. Nemá svědomí. Lže, podvádí a krade. Když je upozorněn na špatné činy, má připravenu škálu výmluv. Psychopatům je jedno, že někoho psychicky zraní, jen aby se dostali výš. Jsou ochotní udělat vše pro splnění svých cílů. Takže, jak poznat psychopata? Nemá svědomí.
5. Vidí se v dokonalém světle.
Psychopati si myslí, že se na ně obvyklá pravidla pro nás ostatní nevztahují. To je vede k tomu, aby páchali zlé činy pod rouškou dobra, a přitom se nebojí, že je někdo chytí. Myslí si, že jsou chytřejší než ostatní a že jim projde úplně všechno. Záleží jim víc na tom, čeho chtějí dosáhnout než na způsobu, jak svého cíle dosáhnou. Touha po obdivu a po moci u nich nezná meze.

Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Trapný
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:21
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Pája
38
Na tom textu je vidět úroveň vzdělanosti zaměstnanců obecního úřadu
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:22
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
39
No to nevíme, buď to psali zaměstnanci nebo přímo vedení, to se nikdo nepochlubil...
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:32
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: T.
34
Ani se nedivím, že se nepochlubili, je to pěkný blábol. To se jim moc nepovedlo.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:24
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: pozorovatelka
34
Napsala bych "některých" zaměstnanců, věřím, že chlapi z nádvorní party by to sesmolili líp.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 15:08
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Petr
22
Souhlas. Bylo by potřeba vyměnit vedení obce i jejich zástupce
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
36
Ano, celá ta dnešní schránková akce je trapná, souhlasím. Jak toto někdo mohl vyplodit, takové nesmysly.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:19
Titulek: Jak poznáte, že se hádáte s psychopatem
Autor: Diagnostik
15
Jak poznáte, že se hádáte s psychopatem
Jackson Mackenzie
Psychopati tvoří až 1% celkové populace. Navzdory obecnému přesvědčení není většina z nich sériovými vrahy – naopak se mnoho z nich (bohužel) vyšvihlo na ty nejvyšší posty.
Jedná se o manipulativní jedince, kteří cíleně ubližují druhým lidem bez jakéhokoli pocitu lítosti či zodpovědnosti. Psychopati jsou sociální chameleoni, kteří dokonale zapadnou do každé sociální situace. Dokážou měnit tvář tak, aby vždy dostali, co chtějí: peníze – a především pozornost. Ostatní lidi dokážou opravdu okouzlit a těm, kdo je ještě pořádně neznají, připadají velmi sympatičtí až šarmantní, nevinní a zábavní.
Zakrátko ale každý, kdo se k psychopatovi dostane blíž, pozná jeho odvrácenou stranu.
Když se psychopat cítí ohrožen nebo se prostě jen nudí, začne přiznávat barvu. Vtáhne vás do hádky, která nepřipomíná nic, co jste do té doby zažili. Hádka se často původně týká něčeho nevhodného, čeho se dopustil psychopat, ale zanedlouho se začnete bránit sami. Psychopat si nehraje jen na hodného a zlého policajta – má v arzenálu i další „poldy“: pitomého, šmírujícího, hrozivého i třeba dětinského.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:19
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
37
Proč to není podepsané? Kdo to píše, posílá? To se neumí podepsat nebo se bojí, stydí? To jsme to dopracovali, chyby, dlouhá a nesouvislá souvětí, některé nedávají smysl. Bla, bla, úplně zbytečné, ach jo.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:24
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: T.
38
Z textu je jasné, že to píše někdo z obecního úřadu.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:32
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
32
To se nedá ani komentovat,já už brečím smíchy asi hodinu.
Reagovat
Datum: 13.4.2019 22:38
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: S.
39
Jistě jste si všimli, že vždy, když se někdo snaží obhájit kroky vedení obce, tak je z toho akorát další trapas.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 11:58
Titulek: K zamyšlení - jak Vás může zmást psychopat
Autor: Diagnostik
14
Psychopatů v organizacích přibývá. Přitahuje je proměnlivost, rychlé tempo změn a dnešní svět hyperkonkurence je pro ně přímo živnou půdou. Některé vlastnosti psychopatů bývají mylně vyhodnocovány jako skvělé a žádoucí vlastnosti leadera, takže je organizace nechtíc podporují. Osoby s disociální poruchou osobnosti stoupají v kariérním řádu, přestože spolupráce s nimi může být pro okolí psychicky náročná.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 10:27
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
32
tak a je to tady,přesně jak předpověděl jeden ze zastupitelů,pravá ruka našeho Jardy pí.Staňková
začala naplno ukazovat svoji geniální inteligenci.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 10:48
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka V.
31
:))))))Nemá náhodou školu vystudovanou v Plzni?
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:00
Titulek: JAK ROZEZNAT PSYCHOPATA OD TALENTOVANÉHO A VZDĚLANÉHO
Autor: Diagnostik
15
Jak rozeznat psychopata od talentovaného člověka s vysokým potenciálem růstu?
Uvádí se následují konkrétní projevy: egoismus, arogance, absence pokory. Nepředvídatelné chování. Střídání emocí, výbuchy hněvu, agresivní chování. Nebo naopak emoce neprožívají. Nemají žádné morální zábrany. Cíleně a vědomě šíří lži s cílem ublížit nebo dosáhnout svého zájmu, veřejně ponižuje a diskriminuje ostatní i spolupracovníky, bezohlednost, nedokáže přiznat chybu a obviní ostatní ze svého selhání. Izoluje lidi od zdrojů organizace, podporuje ostatní spolupracovníky, aby si navzájem ubližovali, přisvojuje si práci jiných. Nepřijímá zodpovědnost za špatná rozhodnutí, místo toho obviňuje ostatní. Zadržuje informace i zdroje. Vytváří nové idee, ale bez snahy o jejich realizaci.

Taková osoba slíbí cokoli, konkurenční výhodu, postup atd., nicméně realita je posléze jiná. Naváže s vámi pozitivní vztah, říká, co chcete slyšet. Není schopný sestavit kvalitně fungující tým, nerozumí skupinové dynamice. Vytváří stresující prostředí a nejistotu
Reagovat
Datum: 14.4.2019 10:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
35
Tak geniální zástupci obce jako jsou Sembdner a Staňková abys pohledal.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:08
Titulek: JAK SE CHRÁNIT A JEDNAT? I. část
Autor: Diagnostik
16
Jak se chránit a jednat s osobou s disociální poruchou na pracovišti?
Základním, ale i obecným pravidlem pro život je: Pokud se při styku s nějakou osobou necítíte komfortně a pokud máte tu možnost, vyhněte se kontaktu s touto osobou. Manipulaci vycítíte vždy, kupř. cítíte neustálý pocit viny nebo strach, necítíte se v kontaktu s osobou příjemně, cítíte se zavázání atd. Nastudujte si na webech manipulativní způsoby komunikace a způsoby, jak tuto odrazit či se stát vůči ní imunními. Pokud je tato osoba váš kolega či nadřízený:

• Primárně se zaměřte na svou obranu. Neřešte drobné spory, nenechte se vtáhnout do hry o moc, bojujte pouze o to, co je pro vás důležité.

• Nikdy neútočte, vždy se pokuste zachovat rozvahu a klid. Vyhýbejte se konfrontaci, psychopat by to bral pouze jako zajímavou výzvu vás pokořit a útok by obrátil proti vám.

• Vymezte si jasně své hranice a na jejich dodržování trvejte, neakceptujte hrubé či ponižující jednání. Naučte se říkat NE a být asertivní. Tito jedinci se vás mohou pokusit zmanipulovat, abyste dělali jejich práci. Mnohem lépe na ně funguje jednání z pozice síly a rozhodnosti, než humanistický přístup.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:10
Titulek: JAK SE CHRÁNIT A JEDNAT? II. část
Autor: Diagnostik
14
JAK SE CHRÁNIT A JEDNAT? II. část
• Nesvěřujte jim osobní informace. Psychopat dokáže číst a skvěle zařazovat lidi. Vzhledem k jejich charisma a skvělým komunikačním dovednostem, jsou schopni z vás dostat osobní informace a tyto posléze obrátit proti vám. Byť může působit dojmem přítele, ve skutečnosti s vámi budovat vztah nechce.

• Nenechte se do ničeho tlačit, nerozhodujte se bez rozmyslu. Psychopat nesnáší čekání a pokud něco chce, bude se vás snažit přesvědčit k akci a to rychle.

• Celou záležitost řešte, omezte se na podrobnou specifikaci chování konkrétní osoby

• Veďte si o každém jednání krátké písemné záznamy. Komunikaci veďte skrze emaily nebo za přítomnosti třetí osoby (z logických důvodů tito jedinci vyznávají komunikaci jeden na jednoho) apod. Vzhledem k výše uvedené lhavosti existuje důvodný předpoklad, že osoba v případě překroutí vaše slova

• Udržujte dobré vztahy. Pokud se stanete centrem psychopatovi manipulace, ostatní lidé vás podpoří, protože nařčení této osoby bude v rozporu s tím, jak vás tito lidé znají.
• Zvažujete-li stížnost, udělejte to přímo.
• Jednejte vždy čestně, vždy dělejte to, co říkáte tj. vytvořte si pozici, aby na vás psychopat neměl šanci zaútočit, pokud dojde ke konfliktu, budete v pozici, kdy bude vaše slovo působit důvěryhodně.
• Poznejte své slabé stránky. Psychopat vámi manipuluje i tak, že využívá vašich osobních slabin. Pokud je sami znáte, nevyvede vás toto z konceptu.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:13
Titulek: POKUD JSTE VEDOUCÍ, CHTAŇTE I SVÉ PODŘÍZENÉ
Autor: Diagnostik
15
Pokud jste vedoucí: chraňte své podřízené, sepisujte výstupy a rozhodnutí, vytvořte v organizaci systém, který umožní řadovým zaměstnancům svobodně vyjadřovat obavy vůči svým kolegům. Psychopaté obvykle při jednání s nadřízenými nesundávají svou masku, řadoví zaměstnanci tudíž identifikují takovou osobu spíše.
Ověřujte fakta a informace. Psychopaté v životopisech běžně lžou, odhaduje se, že až 15 procent informací bývá smyšlených.

Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:27
Titulek: 6 VAROVNÝCH ZNAKŮ
Autor: Diagnostik
12
6 varovných znaků:
1. Lže a vymlouvá se.
Každý se tu a tam vymlouvá, ale psychopatův výkon je v tomto směru nepřekonatelný. Vlastně se od něj mnohem častěji dočkáte výmluv než splnění slibu. Činy psychopatů nikdy neodpovídají jejich slovům.
2. Jeho tón je blahosklonný a bohorovný.
Psychopat vás dohání k nepříčetnosti i tím, že vám všechny ty své lži, přetvářku a překrucování pravdy servíruje klidným, blahosklonným tónem, téměř jako by se vám vysmíval. Soustředěně sleduje, jak daleko vás dokáže zatlačit
3. Je pokrytecký, až nevěříte svým uším.
Když se hádka pořádně rozjede, psychopat se nestydí připsat vám své vlastní nejhorší vlastnosti. Překonává to obyčejnou projekci, protože většina lidí si takhle do svého okolí promítá své vlastní věci nevědomky. Psychopat vám vyčítá své vlastní chyby, jelikož chce vidět reakci. Jeho cílem je nalákat vás, abyste reagovali emocionálně a připadali okolí jako blázni.
4.Jako by měl víc osobností.
Při hádce s psychopatem budete mít možnost pozorovat řadu masek, které si dokáže nasadit. V jednom okamžiku je zdánlivě přívětivý, pak ledově hrozivý, následně přejde do úlisnosti a potom do dětské bezbrannosti. Pak pořádně sekne. Jakmile se mu začnete vzdalovat a odpoutávat se od jeho manipulací a lží, náhle se začne omlouvat a lichotit vám. Když to nefunguje, ihned shodí to, kvůli čemu vám přede dvěma minutami mazal med kolem úst. Vy se jen díváte na ty proměny, které předvádí, aby nepřišel o kontrolu, a říkáte si, s kým to tu vlastně mluvíte.
5.Hraje si na věčnou oběť.
Tento vyšinutý rozhovor se vždycky nějakým způsobem k hroznému šéfovi nebo něčemu podobnému. Nakonec vaši protistranu ještě litujete, i když udělala něco hrozně špatného. A jakmile se psychopatovi podaří odvést vaši pozornost, tak zase rychle do vás. Psychopat křičí „pomoc, ubližují mi!“, ale ve skutečnosti je to on, kdo ubližuje.
6. Máte pocit, že byste mu měli vysvětlit základní lidské emoce.
Pokoušíte se psychopatovi vylíčit, co je to empatie a laskavost, a myslíte si, že když pochopí, proč vás jeho chování bolí, přestane s tím. Nejste první, kdo se v něm pokouší vidět dobro, a také nejste poslední. Ale bohužel je to tak, že psychopat se chová tak, že vám to ubližuje, právě proto, aby vám to ubližovalo.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 14:31
Titulek: Re: 6 VAROVNÝCH ZNAKŮ
Autor: S.
14
Robert Hare
Reagovat
Datum: 15.4.2019 11:38
Titulek: Re: 6 VAROVNÝCH ZNAKŮ
Autor: občanka
obávám,se že se u vás po přečtení tohoto textu rozvinula PARANOIA... příznaky si asi vyhledáte sám ne? příště si raději přečtěte Pipi Dlouhou Punčochu
Reagovat
Datum: 15.4.2019 11:50
Titulek: Re: 6 VAROVNÝCH ZNAKŮ
Autor: občanka
a lékařské knihy raději taky nečtěte, pak by se kolem vás mohli začít vyskytovat velmi vážně nemocní lidé...
Reagovat
Datum: 14.4.2019 12:32
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka V.
26
To už je na vydání románu toto.Hlavne doufám,že je to myšleno na pana starostu pane diagnostiku?
Reagovat
Datum: 14.4.2019 13:04
Titulek: Potrefená husa už zagdákala:-)
Autor: Diagnostik
11
Diagnóza se potvrdila.
Potrefená husa už zagdákala:-)
Reagovat
Datum: 14.4.2019 13:43
Titulek: Re: Potrefená husa už zagdákala:-)
Autor: Občan
28
Aha takže jste to psal sám o sobě.Ale to jste se nemusel tak vypisovat
Reagovat
Datum: 14.4.2019 16:03
Titulek: Re: Potrefená husa už zagdákala:-)
Autor: J.
23
Píše se zakdákala.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 11:46
Titulek: Re: Potrefená husa už zagdákala:-)
Autor: jan
To je fuk-udělej radši-Ťuky-Ťuk a za dveřmi bude krásný buk!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 08:36
Titulek: Re: Potrefená husa už zagdákala:-)
Autor: Anonym
15
Husa kejhá. Slepice kdáká. Učivo 1.tř ZŠ
Reagovat
Datum: 14.4.2019 13:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan Pepa
34
Taky jsem myslel,že je to myšleno na pana starostu.Ono to totiž sedí přesně na něj.A nebo si starosta najal psychologa za obecní peníze,aby se tady rozepsal.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 16:49
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jaryn
25
Texty jsou opsané z internetu. Psycholog to určitě nepsal, protože by určitě nenapsal, že potrefená husa "zagdákala".
Reagovat
Datum: 14.4.2019 15:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan Loučné
37
Já si myslím,že je dobře,když se p.
Harazímová brání.Proc by měla nechat na sebe házet špínu.Ona má alespoň na všechno důkazy a papiry.Kdezto pan starosta má jen ty svoje výmysly.Tak nevím kdo je tady psychopat.A ten včerejší dopis,no to psala asi paní co to roznášela,ne?Vždyť to nedává vůbec smysl.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 16:05
Titulek: Diagnostik
Autor: Občaka Loučné
36
Anebo to píše paní Staňková.Po té včerejší ostudě se svým dopisem si asi tyto úryvky opsala z nějaké chytré knihy psychologie.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 12:44
Titulek: Re: Diagnostik
Autor: Jana Staňková
Dobrý den dámy a pánové,
nejsem autorkou žádného článku ani příspěvku. Děkuji
Reagovat
Datum: 15.4.2019 13:42
Titulek: Re: Diagnostik
Autor: Občan
11
Tak kteří zástupci Obce se rozhodli zveřejnit pravdivé informace?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 13:47
Titulek: Re: Diagnostik
Autor: B.
19
Že by Haňulka a Mišulka?
Reagovat
Datum: 14.4.2019 17:12
Titulek: Ostuda
Autor: Marcela K.
39
Myslím, že je dobře, že se p. Harazímová brání a je super kolik lidí ji fandí. Je to ostuda naší obce co se tady děje a nějaký osel se základním vzděláním určitě nesmí vést celou obci. Můj názor je že Harazímová mu přišla na to kolik utrácí za sebe z obecní kapsy a musela rychle pryč. Jediné co mně zajímá jak sesadit ho?
Reagovat
Datum: 14.4.2019 19:40
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka Loučné
36
Je vtipné jak se tímto vždycky OU ztrapní.To jim to jako nedochází?Nebo si myslí,že jsme tak hloupí?Nejdříve včerejší dopis a dnes kopie z internetu.Uz s tím jděte do háje.Ve vedení obce by měl být někdo alespoň průměrně inteligentní.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 20:56
Titulek: Bez titulku
Autor: František Střelec-Filipová
18
Nechci žít a zemřít na tomto hnoji.Chci žít nadále ve zdravé Loučné,ať ji vede kdokoliv.
(Diagnostik je vůl a nemá svůj názor,a může to být klidně můj přítel,nepřítel,nebo příbuzný.)
Reagovat
Datum: 14.4.2019 22:18
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Turbína z Dlouhých Strání
10
Skoč do nádrže, zmetku. Sešmelcuju tě.
Reagovat
Datum: 14.4.2019 23:14
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: František Střelec-Filipová
13
Nemáš nato se představit jménem,natož někoho šmelcovat.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 17:33
Titulek: Jmenuji se František a jsem alkoholik
Autor: František Střelec-Filipová
10
Níkdo s IQ nad automatickou pračkou by sem svoje jméno v životě nenapsal. Protože by se pak mohlo velice snadno stát - a běžně se to i stává - že by se tu pak objevily různé nesmysly psané jeho jménem. A možnost obrany proti něčemu takovému je veškerá žádná.
Viz např. tento příspěvek, který jistě není poslední a ani zdaleka nejhorší. Tak si to pěkně užij a příště si to rozmysli, než budeš někoho kritizovat, že se nepodepísuje.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 09:42
Titulek: Re: Jmenuji se František a jsem alkoholik
Autor: Jenda Benda
...a co teprve, kdyby redakce začala zveřejňovat u příspěvků i IP adresy autorů. To byste se teprve všichni divili.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 09:50
Titulek: Bez titulku
Autor: občanka
14
Zase výhružky?
Reagovat
Datum: 16.4.2019 10:10
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jenda Benda
Proč výhružky? Možná byste se divili, za kolik různých jmen se schovává jen jeden člověk, který tady hejtuje diskuzi a poštvává lidi proti sobě.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 14:03
Titulek: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: občan Loučné
10
nevím jak dlouho tyto nálady ješte mudou fungovat,ale nic se tím nezízká jen hádky mezi občany akdyž slyším,že petici podepisují i lidi z okolních obcí,tak navím k čemu ten podvod je.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 14:51
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: Jaryn
15
Vážený občane, přemýšlet hlavou
Reagovat
Datum: 15.4.2019 14:53
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: Vladimir
19
Přečtěte si petiční zákon!Než začnete psát hlouposti.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:02
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: Jája
13
Vážený občane, příště bez chyb.

Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:08
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: Petr
12
To psal občan Loučné? Já myslel že občan Koutů
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:12
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: L.
13
Občan Loučné je asi zaměstnanec obecního úřadu. V
Reagovat
Datum: 15.4.2019 18:56
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: Rozumn í z Loučné
13
Někteří občané nejsou schopni diskuse. Umí jen napadat druhé. Tyto nálady někdo burcuje a uměle vyvolává. Když chybí argumenty, uchylují se lidé k nátlakové metodě.
MOC EMOCÍ - MÁLO ROZUMU! Převládá davová psychóza. Síla není ani v množství, ale v kvalitě. Bohužel ta schází... Občané nepřišli k volbám a teď se teprve někteří vzpamatovali a chtěli by změnu. Netuší nic o principech demokracie, ale křičí, že ji chtějí. Vrcholem jsou komentáře, které vyzývají k násilí. To nemůže být budoucnost Loučné!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:53
Titulek: Re: chytit se za nos a začít přemýšlet ale hlavou
Autor: Vladimir
11
Přesně tak, Petra na to nemá, jen ta atmosféra je špatná, nic tím nezíská a odvaří se.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:24
Titulek: Doporučení
Autor: zdravý rozum
19
Současná situace má jen jednoduchá řešení.
1) doporučení současnému starostovi- práce pro obec a nereagovat na hysterii protistrany
2) doporučení pro paní Harazímovou - doufám, že normální lidi pochopí , že nemá cenu s Vámi diskutovat a logicky Vám oponovat, jediné co na Vás bude platit je " ticho v éteru bez odezvy na cokoliv od Vás"
A jestli opravdu někým opovrhuji, tak tím, který si od obce do léta 2018 vybral veškeré výhody k tzv. podnikání ( jak Vám již vysvětlil jiný příspěvek - u Vás nezávislé podnikání bez přisátí na obecní podporu fakt nehrozí) a pak podrazí odporným způsobem toho, kdo mu to umožnil a navíc bez ohledu na volební výsledek.
Nechte nás občany v klidu sledovat práci starosty ( starosty dle volebního výsledku), my jsme totiž (ač se usilovně snažíte o opak ) DOKONALE SVÉPRÁVNÍ a v dobrém nebo ve zlém to starostovi spočítáme ve volbách a doufám, že Vám taky- a to také dle výsledků práce v zastupitelstvu. Zahoďte nenávistné trumpetování a začněte se zviditelňovat aktivní prací. pokud je starosta takový neschopák, tak za pár let ho zcela jistě zastíníte poctivou prací, otázka je jen ta, jestli to chcete, nebo jestli to umíte. Občané zdravého rozumu se jistě napříště budou klonit k tomu, kdo neobtěžuje hysterií a kdo toho víc popracoval.
A jestli Vás někdo protiprávně poškodil, nebo vykonal trestný čin ( manipulace voleb), podejte trestní oznámení. Vaše vzdělání, které tolik vyzdvihujete, Vám jistě již delší dobu napovídá, že označíte- li někoho bez důkazů za strůjce trestného činu písemně, jedná se o trestný čin POMLUVY popř. ZASAHOVÁNÍ DO OSOBNOSTNÍCH PRÁV a našly by se ještě asi 2 šikovné právní kvalifikace. Jestli nechcete, aby bylo zřejmé, že příspěvky pana "diagnostika" jsou reál, tak se hněte od výkřiků k práci.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:34
Titulek: Re: Doporučeníe
Autor: XXX
11
Proč jsi se nepodepsal zdravý rozume ?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:49
Titulek: Re: Doporučeníe
Autor: zdravý rozum
11
a proč se nepodepíšeš ty ??
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:35
Titulek: Re: Doporučení
Autor: T.
18
Zástupci obce se ozvali.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:51
Titulek: Re: Doporučení
Autor: zdravý rozum
17
to se klidně utěšujte, že to není občan, ale zástupce obce
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:40
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Vladimir
18
Aaaa,tady jsou podobná dlouhá souvětí,jako v sobotním dopise.No jo,za prachy udělá člověk cokoliv.Uz něm slov,to jste všichni zastupitelé tak hloupí a slepí?????
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:52
Titulek: Re: Doporučení
Autor: zdravý rozum
15
to se klidně utěšujte, že je to za prachy, nikoliv ze zdravého roumu
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:48
Titulek: Re: Doporučení
Autor: H.
17
Na obci asi nemají nic na práci, tak vypouští rozumy.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:53
Titulek: Re: Doporučení
Autor: zdravý rozum
nejsme z obce a práci máme, vy pracujte taky a když argumentujete, tak by se hodily fakta- nemyslíte????
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:52
Titulek: Re: Doporučení
Autor: R.
15
Vy hlavně doporučte starostovi, ať přestane lhát a dělat ostudu.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 15:56
Titulek: Re: Doporučení
Autor: zdravý rozum
11
Je zvláštní, že 5 nezávislých lidí se stejně vágními kecy sedí na počítači v jeden moment ? A nebo se jen pokaždé jinak podepíšeš?? Jdi do háje.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:15
Titulek: Re: Doporučení
Autor: RW
11
No a Vy to doporučte té neřízené střele, ať nám přizná barvu, jak to všechno bylo. S jejím oblíbencem Romanem F., kterého za zradu glorifikuje, jak to bylo s podrazem na KDU a jak je to s tím jejím sváděním dalších zastupitelů. A ať taky přizná, jak to bylo s Loučnou lidem a její neukojitelnou touhou po moci. Jak chutná moc? Moc! A připomeňte jí, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:17
Titulek: Re: Doporučení
Autor: RW
No a Vy to doporučte té neřízené střele, ať nám přizná barvu, jak to všechno bylo. A s jejím oblíbencem Romanem F., kterého za zradu glorifikuje, jak to bylo s podrazem na KDU a jak je to s tím jejím sváděním dalších zastupitelů? A ať taky přizná, jak to bylo s Loučnou lidem a její neukojitelnou touhou po moci, kdy jí nestačilo být ředitelkou. Jak chutná moc? Moc! A připomeňte jí, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá! A ať už dál nelže a nedělá zastupitelstvu a celé obci ostudu!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:34
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Jarda
15
jediný kdo tady celou dobu lže a je totálně ubohý je pan Sembdner ani nepíšu starosta pač já ho za starostu neuznávám ani nikdy uznávat nebudu.Starosta má být pro lidi a ne proti lidem
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:36
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Občan P.
13
Ostudu????To jste mně tedy pobavil.Ostudu dělá pan strosta a ne paní Harazímová.Hold poznali,že za paní Harazímové budou muset makat a to se jim nehodilo.A Jaroušek si uvědomil,že má po ptákách,že už nebude dostávat obálky do kapsičky.Je to hnus co se tam děje.A jsem rád,že to občany tak nadzvedlo z křesel.Nejsme hlupáci a nenecháme si to líbit.Chceme obec zvelebovat a ne ji jen zadlužovat....
Reagovat
Datum: 15.4.2019 16:02
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Z.
13
Podrazí odporným způsobem je asi myšleno, že si dovolila kandidovat?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:35
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Podraz je podraz
Ne, podraz je podraz. Vrána k vráně sedá, podvraťák podvraťáka si hledá.
Podrazit přítele, stranu, za kterou kandiduje, spoluobčany, kteří mu v dobré víře dali svůj hlas.. To prostě nikdo neokecá!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:42
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Honza
12
Myslíte Fišnara? No to bylo strašný..
Reagovat
Datum: 16.4.2019 00:58
Titulek: Re: Doporučení
Autor: pozorovatelka
12
A že Vám nějak unikl fakt, že Sembdner se stal starostou taky díky jednomu přeběhlíkovi. To je zase asi jiný metr, že.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:11
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Anonym
Není to jiný metr.. Co jim zbylo, když dostali kudlu do zad od Fišnara, kterému musela Fišnarka kukat rozumy. Bylo z toho zle i těm od Harazímové, tak se k tomu postavili a pochopili, že její styl politiky není cesta. Jsem rád, že o tom píšete, stejný metr, Sembderova nutná reakce na akci Harazímové. Většina chce Sembdnera. Teď už je to jedno..
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:22
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Občan P.
12
To je pořád dokola,a co Tříska to není přeběhlík.Na OU ruka ruku myje.A to že má někdo svůj názor a hlavně rozum to je přece vpořádku.To že je pan Fišnar za ODS neznamená,že musí s něma ve všem souhlasit!!!!!!
Reagovat
Datum: 16.4.2019 21:13
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Anonym
No, ale já měla na mysli, když p. Sembdnerovi pomohl po volbách 2014 do křesla pan Švec, který věděl že kandiduje za stranu, která podporuje Ing. Martínka. V čem to tehdy bylo jiné než teď s p. Fišnarem.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 16:09
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Jarka
To jsou zase žvásty.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:17
Titulek: Re: Doporučení
Autor: Rozumní z Loučné
Vítejte v klubu "Rozumní z Loučné"
Reagovat
Datum: 15.4.2019 16:59
Titulek: čestný/zrádce - to se dělí pouze v pohádkách
Autor: občanka
17
Datum: 12.4.2019 14:37 Text Petry Harazímové - O panu Fišnarovi se prosím vůbec nezmiňujte, to je člověk, který se zachoval podle svého rozumu, zjistil si informace a přemýšlel u toho. Je to pro mě jeden z nejčestnějších lidí, které já znám. Ale chápu, že pro Vás čestnost možná znamená naprostou oddanost a loajalitu člověku, o kterém máte sice své mínění, ale i tak ruku zvedáte. Pro mě čestnost znamená to, že přemýšlím nad tím, co bych udělat měl, co je správné a nenechám se ovlivnit názory ostatních, nabídkami ani urážkami.
Datum: 13.4.2019 21:58 Text Petry Harazímové -Výběrové řízení jsem vypsala, protože jsem tak nějak počítala s tím, že když se 9 lidí z 11 na něčem shodne a řekne si, že budou spolupracovat, tak jsem tak nějak předpokládala, že budu starostkou déle, než 3 měsíce.
Paní Harazímová, jak to tedy je? Vždyť v případě Fišnara si jeho zrady velmi ceníte, jak jste uvedla, je to jeden z nejčestnějších lidí, které znáte. No dobrá, budiš. A co v případě "čestných a přemýšlivých", kteří Vás nechtějí, v jejichž podporu jste ale doufala? Ty již neberete jako přemýšlivé, ale jako zrádce? Vy jste s nimi totiž počítala.. Oni jsou ale naštěstí čestní a přemýšliví. A tak jste politickou prohru opět nezvládla a musíte čeřit vodu, dělat dusno, stěžovat si, petice, které počtem podpisů CELOREPUBLIKOVĚ hledaných signatářů nedorovnají ani Váš volební výsledek.. Slova o defenestraci z řad Vašich příznivců zrcadlí zlo, které svým jednáním kořeníte nejen Loučnou. Je mi z Vás smutno. Už ať mají pracovití klid na práci. Vy to nejste, pro většinu z nás ne. Pro hlupáky, nejsem z úřadu.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 18:05
Titulek: Re: čestný/zrádce - to se dělí pouze v pohádkách
Autor: zdravý rozum
11
s vaším příspěvkem souhlasím. Názorovým veletočům se ale nedivte, narcistní hlupák totiž u protistrany nikdy nepředpokládá inteligenci a zdravý samostatný úsudek. A petic a povyku si ještě určitě užijeme habakuk, protože již tatíček Masaryk pravil, že : nejsoudržnější jsou koalice neschopných
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:40
Titulek: Re: čestný/zrádce - to se dělí pouze v pohádkách
Autor: Podraz je podraz
12
Rozumní a inteligentní lidé z Loučné nepotřebují používat v komunální politice praktiky P.H.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:01
Titulek: Re: čestný/zrádce - to se dělí pouze v pohádkách
Autor: Diagnostik
PORUCHY OSOBNOSTI A CHOVÁNÍ U DOSPĚLÝCH (F60–F69)
Reagovat
Datum: 15.4.2019 18:02
Titulek: demablb
Autor: občan Loučné
14
nevím a nechápu proč se navážíte do zaměstnanců obecního úřadu ,když na starostu kandidoval pouze pan Sembdner,proti kterému máte výhrady.Dokud tu nebyla pí.Harazimová,byl na obci klid.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:29
Titulek: Re: demablb
Autor: Honza
13
Přesně tak, vše fungovalo dobře a byl klid, ale Harazímová chce obec sebestředně rozhádat, pro svůj pocit vítězství a ego. Politické ambice, které v jejím případě většina z nás, kteří do toho mohli zasáhnout u voleb neoceňujeme a nestojíme o ně. Petici podepisují v Olomouci, v Praze, tak ať to rozhádá tam.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:35
Titulek: Re: demablb
Autor: T.
21
Já se ani nedivím, že na obci byl klid, když si zaměstnanci dělali, co chtěli. A přišla paní Harazímová a chtěla po zaměstnancích práci. A vznikl problém.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:38
Titulek: Re: demablb
Autor: Jarda
21
přesně tak konečně starostka která tady byla pro lidi a zastupitelstvo to takhle pohnojí
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:55
Titulek: Re: demablb
Autor: Pepa
13
S tím nesouhlasím. Naštěstí se zamysleli a situaci zachránili viz její obhajoba Fišnara, vždyť byla poražená ve volbách
Reagovat
Datum: 15.4.2019 19:16
Titulek: Fraška na Faře
Autor: Honza
16
Byl jsem se podívat na Faře, jsem tak klidný. Chvilku jsem poslouchal kolem a to, jakým způsobem se tam osnuje grilování Sembdnera je až úsměvné. Kontraproduktivní pro Harazímovou.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:55
Titulek: Re: Fraška na Faře
Autor: Jarda
18
Sembdner se griluje sám. Věřím, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A ten senilní pán bude donucen odstoupit. Pač on sám neodstoupí určitě nemá v sobě ani hrst soudnosti.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:18
Titulek: Bez titulku
Autor: Jarka
22
Tak jsem byla na Faře. Dozvěděla jsem se od majitele, že tam Semdner volal, že má vyhodit ty lidi, co se tam sejdou na to shromáždění. Seidl ho poslal do háje. Sembdner je prostě zoufalej ubožák.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:33
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Petra
16
Nevěřím. To, že Seidl řekl? Měl Vás vyhodit z jiných důvodů, ale kšeft je kšeft, sice vás tam bylo po skromnu, ale na Faru dobrý. Tak co jste vymysleli za další pomluvy Jarko. Jste Jarka?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:40
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
19
my a pomluvy na faře? lži a pomluvy to je doménou pana Sembdnera
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:21
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Luďka
Tady asi nikdo nepoužívá svoje jméno,ale za někoho se schovává.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:19
Titulek: Bez titulku
Autor: Čarodějnice
21
Já bych navrhovala tuto diskuzi už ukončit.Uz je to opravdu kydání hnoje.Je vporadku,že každý má svůj názor Ale někoho kritizovat bez důkazů.Rikat o nekom,že je psychopat...To už je pod důstojnost slušných občanů.Dnes se na faře sešlo kolem 100 slušných občanů.V klidu a pěkně jsme si popovídali.Bylo to pěkné setkání.Pan starosta si zavolal policii a chtěl nás z restaurace vyhodit.Nastesti vše dobře dopadlo.Nikdo že za ODS ani KDU nepřišli.To o něčem svědčí.Budeme podnikat další kroky,aby se nám tady pěkné žilo.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:58
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Turbína z Dlouhých Strání
14
30. duben se blíží, čarodějnice. Vem to vejš, ne kolem mě, až poletíš na tom svém koštěti! Doufám, že s tebou zmizí i všechny temné síly z Loučné! Ať to vše nemusím šmelcovat já!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:03
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jája
20
Pan starosta si zavolal policii? Nevím na co. Nikdo na něj není zvědavý. Je asi paranoidní.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:14
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
17
spíš si měl zavolat záchranku Šternberk není daleko :D
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Jarda
23
Hlavně zastupitelé by se měli probudit valná většina občanů je silně znechucena praktikami pana Sembdnera a nikdy to pro mě nebude starosta. Co pro lidi udělal nic. Konečně jsme měli starostku která tady byla pro lidi a oni jí odvolali.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:26
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Věra
17
Já už jsem znechucena z Vás. Zastupitelé teď dělají to nejlepší co mohou, nic tady nevíří a je dobře, že to je takto. Proč jste to nevyjádřili u voleb, teď budete dělat chytráka, že valná většina občanů je silně znechucena? Ano je, z těchto pokusů bývalé starostky.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:13
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
15
90 % občanů je za starostkou neslyšel od nikoho známého nic dobrého na pana Sembndera přičemž na Petru jen většinou dobré ohlasy. A kdy jsem se měl vyjádřit? Zastupitelé Petru odvolali bez nás. a tím že se nevyjadřuji dělají dobře no to nevím tedy. Asi žiji v jiné době jsem sice mladý člověk ale přesto zastávám názor, že se lží a pomluvami by se mělo bojovat
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:24
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
15
Jardo, Jardo, proboha už si přečtěte něco o obecním zastupitelstvu a demokracii. Vy si myslíte, že můžete rozhodovat a vyjádřit se někdy a někde jinde kromě voleb a bude to mít nějaký dopad? Od toho jste si zvolil zástupce - zastupitele. Pak už se odvolává bez Vás. Vážím si toho, že jako mladý člověk chcete bojovat se lží a pomluvami. Ale zkuste to nevidět jen černobíle. A naslouchejte taky těm, co nemají jen stejný názor jako Vy.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:31
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
15
já jsem jen v Petře viděl naději, že se konečně bude něco dít a povede to k lepšímu, ale zastupitelé zklamali a opět dosadili pana Sembdnera.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 23:05
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
13
Jardo, bohužel zklamala Vás i Petra. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Mohla mít všechno a v klidu, kdyby dokázala chvíli počkat. Ale takto se to opravdu nedělá. Lidé jsou na podrazy nejen v komunální politice prostě citliví. A tam je vše víc vidět.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 23:20
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
16
ano přesně tak jsme na podrazy citlivý a proto nechceme mít za starostu podrazáka pana Sembdnera
Reagovat
Datum: 16.4.2019 06:48
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Franta
13
Jardo, chováš se podobně jak ona, vykašli se na to. Lžeš, jakých 90%, že je pro ni? Hloupá argumentace bez faktu má opačný efekt..
Reagovat
Datum: 16.4.2019 06:55
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Loučné
15
Vy jste fakt stádo ovcí,to jste všichni podplacení?Jinak to nevidím.Vždytˇstarosta nic pro obec neudělal,co kanalizace,jak dlouho se to řeší???Už od dob pana Martínka.Není schopen udělat nic jen brát prachy a osatním jen slibovat a lhát.To Vám jako přijde normální.Je to vpořádku,když každý má svůj názor,ale podporovat takového blbce,to opravdu nechápu.No jo když on Vám něco slíbí a podepíše co chcete,tak s ním držíte basu.......
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
Čtu si Vaše názory a začíná mi pčipadat, že blbec jste Vy Občanko Loučné. Tohle je Váš styl, blábolit nesmysly a myslet si, že kanalizace se postaví do rána.. Možná o problematice kanalizace víte vše. Máte doma zrcadlo?
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:38
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan P.
11
Tak schválně napište jak dlouho se to řeší????A jak pan rádoby starosta pořád občanům slibuje jak už se bude kopat......
Reagovat
Datum: 16.4.2019 14:34
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: občan Loučné
10
jestli 90% lidí z obce se vešlo na faru jak uvádíš,tak to jsi dobrý počtář
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:49
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
10
Jardo, prosím, běžte už spát a na dobrou noc poproste P.H., ať nám všem pustí tu svou oblíbenou: Zloba, závist, zášť - ať už pominou....
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:15
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
16
jako že Petra závidí panu Sembnerovi to, že je zlej a ulhanej?
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:27
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Staňa
To je tak neinteligentní..
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:50
Titulek: Bez titulku
Autor: občanka
15
Holky já tam vydržela jen chvilku, strašně tam někomu smrdělo z pusy. A co Peťka a Petice, kolik už to má podpisů? Snad nedopadneme jak v té Anglii, tam taky byla jen k tomu, aby se to celé rozhádalo. Dá se to poslat Zemanovi, ten by s tím určitě něco vymyslel.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:11
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Loučné
17
Jsme si nevsimli,že by během akce odcházela nějaká žena.Vymyslet si umí každý .Ale přijíd na akci a slušně se pobavit,to umí jen někteří.Ale ostatní ze zastupitelů nemají argumenty,tak raději nepřišli.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:31
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: velamos
14
Protože jsou moudří
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:01
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
13
nebo spíš proto, že nemají adekvátní argumenty
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:54
Titulek: Bez titulku
Autor: Čarodějnice
25
Přišlo 100 občanů,to je pro nás dost.Kolik je vás se Sembdnerem? Haňulka,Misulka,ODS,KDU,jedna paní z obchodu a to je asi všechno.Udelejte si vlastní akci na podporu starosty a uvidíte kolik tam přijde lidí
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:01
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Turbína z Dlouhých Strání
11
Na letních dnech jich bylo asi 7 tisíc. Čarodějnice odprejskni, nebo se neznám! Až povstane mlčící většina, tak nebudeš stíhat do domku na kuří nožce!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:07
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
19
no já jsem slyšel jak se na letních dnech Sembdner zachoval jak nás nějaká turistka litovala co to máme za starostu
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:20
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jitka
14
A já zase slyšela, že letní slavnosti nás proslavily od Šumavy k Tatrám a až od Košic do Aše a skláním se před tím, že někdo dokázal v tak malé obci tak velikou akci zorganizovat! Takže Jardo, moc bych si přála vidět, co dokážeš zorganizovat ty, kromě hloupých řečí na netu.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
16
a taky všem pak musel připomínat, že on to zorganizoval on je starosta a on to prej platil určitě ze svého důchodu :D
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:45
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: los
12
Pán je úrýpaný - financování je od sponzorů, kraje. A co ta akce vydělala! To tě nenapadlo? Ano správně, on je starosta a má na tom obří podíl.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:49
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Katka
17
To jo hlavně ten jeho podíl,když se ožral a vystoupil na pódiu.Nebudu opakovat co tam řekl
Reagovat
Datum: 16.4.2019 01:17
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: pozorovatelka
15
Prosím vás, můžete mi napsat co ta akce vydělala? Vy jste platil vstupné? Ani ti stánkaři co tam rejžovali neplatili za nájem stánků. Teď jste mne s tím výdělkem opravdu pobavil.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:49
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: los
12
Turistka na letních dnes litovala turistickou destinaci? Jo na Kulturu, pobavit se? Zeptal ses jí, proč nás přijela nasírat a vysypat nám tady kapsy? Harazímová zruší letní dny? Nechce turismus? Jsem zase o kus víc přesvědčen, že Sembdner to dělá nejlíp.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:52
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
chybí vám tam předpona po správně mělo být podělá nejlíp
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:08
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan Petr
14
Jdi raději do elektrárny ty turbínou jedna.A copak letní dny byly starostovi?Vždyť si tam udělá akorát ostudu.Ja pořád nechápu jak můžete být tak slepí?????To se za něj nestydíte?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:11
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
11
bohužel stydíme
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:15
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Eva
19
Ano stydime,vždyť o lidech mluví jen sprostě.To se nestydí se takhle chovat.Co říká o ženách,vždyť je to hulvát první třídy.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:17
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jája
17
To jako 7000 lidí bylo příznivců starosty? Obec má asi 1600 obyvatel.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:55
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: XXX
18
Loučná má pouze 1607 obyvatel. To na těch slavnostech byli příbuzní a známí starosty. Však je jeho sestra hostila za naše peníze. Těch stravenek měla celou hromadu. To jsme všichni viděli. Jsem zvědava, kdo z občanů Loučné dostal zdarma stravenku na občerstveni. NIKDO (kromě zaměstnanců obce). Proč sestra starosty může na náklady NÁS VŠECH hostit své příbuzenstvo a své známé
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:18
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: .....
11
Psal se rok 1678, atmosféra byla ponurá, rozvraceči rozvraceli fungujíjí systém, společnost rozdělena na dva tábory, identifikovat čarodejnice nebylo složité.. Chci vyjádřit podporu současnému vedení obce, ať jsou stále ti slušní, spojenci a odolávají tlakům PH a jejim obdivovatelům. Nepíšete pravdu, nevyhrál by volby, žijete v nějaké iluzi. Nevhodně nominovaná ODS doplněna synečkem přeběhlíkem byla sice riskantní cesta, ale naštěstí starostovi vyšla. Už je nechte makat a energii směřujte jinam.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:20
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
17
ted jstě mě vážně pobavil nechte je pracovat to by tam někdy musel vážně pracovat ale to po nich chtěla paní starostka a proto byla odvolaná, Hold pracovat v pracovní době to se dnes nenosí. A prej at jsou stále slušní to se fakt od srdce za břicho smíchy popadám. Máme starostu, který je všechno možné jen ne slušný
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:29
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Hold
Tak jen vzdejte bývalé paní starostce holt hold:-) Taky se smíchy za břicho popadám!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:37
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
18
Sembdner by si měl užívat klidného důchodu no jo no další ješitný důchodce co mu vadilo, že mu dělala nadřízenou podstatně mladší vždyt se ani nedokázal vyjádřit co paní starostka udělala špatně a všechny její projekty podkopával
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka
16
Makat?Jako poslední 4 roky,to je k smíchu.Uz změňte písničku a nechte pana Fisnara na pokoji.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:35
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
14
Ale vždyť tam to všechno začalo! Proč by měl mít pan Fišnar klid, když je celá obec rozhádaná a klid už nikdo nemá?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:54
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Marcela K.
17
Tam by snad nikdo nepřišel. Možná pár trosek, kteří se snaží hanit práci p. HARAZÍMOVÉ, on by jim za to koupil flašku a oni by byli spokojení. Mrzí mně, že jsem dnes nemohla jít
Reagovat
Datum: 15.4.2019 20:59
Titulek: Bez titulku
Autor: Jarda
21
kdyby si Sembdnerovi příznivci udělali vlastní schůzy tak by se vešly do naší lékarny :D
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:15
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Turbína z Dlouhých Strání
Chce ještě někdo kromě Jardy vykoupat v nádrži Dlouhé Stráně a sešmelcovat?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:17
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
14
fakt vtipný myslíte, že se vás budu bát to ani náhodou já jsem člověk co se nebojí říct svůj názor komukoliv nebojím se ani vás ani toho chudáka co si hraje na starostu
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:27
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: ???
13
Tak jen pro zajímavost. Proč lidé volili starostu Sembdnera a dali mu mnohem víc hlasů než paní Harazímové? Domnívám se, že to bylo proto, ře ho znali a i s jeho chybavmi mu dali svou podporu. Protože vědí, že pomáhá nemocným, ale P.H. jen mocným. Spousta lidí je mu vděčná za to, že zajistil jim nebo jejich blízkým rychlé odborné vyšetření a lékařskou pomoc. Kdežto P.H. pomáhá hlavně sobě. A komu Jardo pomáháte Vy?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:30
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
17
a kandiduji já snad na starostu? jak můžete říct, že pomáhá sama sobě věřím tomu, že kdyby jí neodvolali hodně věcí by se tady změnilo k dobrému
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:31
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
20
no nemocný je pan Sembdner a to psychicky tak by měl pomoci sám sobě a odejít
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:33
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
17
a detail na petici je cca 450 podpisů u voleb bylo cca 600 občanů jednoduchou matematikou kdo má tedy větší podporu?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:38
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
10
Jenže je to k ničemu. S křížkem po funuse. Volby už byly. Všechna povolební vyjednávání byla postavena na přeběhlících a podrazech a teď se o to snaží dál. Tomu říkáte slušnost? Tomu říkáte respektování voleb? To je u vás morálka a demokracie? Kdyby nebyl díky přeběhlíkovi pat, tak se tady nikdy nic takového jako teď nedělo!
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:45
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Katka
15
Jak já jsem byla ráda když se do zastupitelstva dostali mladí,myslela jsem si že i chytří lidé.Ale chovat se jako stádo a nevidět a neslyšet nic kolem.To mi přijde opravdu neomluvitelné chování.Za tím musí být veliké obalkove odměny.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:48
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
24
no mě osobně hodně zklamal David Chytil známe se od školky. Mám ho za inteligentního člověka že zrovna on poleze Sembdnerovi do zadku bych vážně nečekal.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:05
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: přesně
Bůh ví z čeho to financovala...
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:46
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jaryn z hor
Sembdner vyhrál volby s 352 hlasy.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:49
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jarda
20
a Petice má o 100 podpisů víc
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:59
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: detail
Z Loučné, těch, kteří by prakticky mohli volit jich bude jen zlomek. A volby už byly..
Reagovat
Datum: 16.4.2019 12:02
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: ella
17
Ať má obec voličů kolik má, ale u voleb jasně dali svými hlasy najevo, koho chtějí mít ve vedení obce- kdo volby vyhrál. Tak nevím, proč se pořád přetahujete a dohadujete o správnost toho, kdo je ve vedení obce? NECHÁPU vaši zbytečně vynaloženou energii na pomluvy a špínu, Počkejte si na další volby a tam zkuste štěstí znovu!!!!!
Reagovat
Datum: 17.4.2019 08:51
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: pozorovatelka
Prosím Vás, v roce 2014 vyhrál s velkým náskokem a s mnohem větším počtem hlasů Ing. Martínek. I přes tu odpornou a špinavou kampaň. A co udělali p.Sembdner a spol. Využili přeběhlíka Švece, kterému naslibovali hory doly a dostali se ke korýtkům. Už si nepamatujete jak udělali Švece na pár dní místostarostou, aby ho pak hned odvolali, když už jim tu ruku zvedl. Řekněte mi v čem je to jiné než teď. P. R. Fišnar se svůj krok aspoň pokusil vysvětlit. p. Sembdner je naprosto neschopný a nekompetentní člověk nemít kolem sebe právníka, p. Beranovou, sl. Bližňákovou a p. Tkadlecovou tak je totálně v zádeli.
Reagovat
Datum: 17.4.2019 09:48
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: B.
Prý má ještě právničku.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:30
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: občan
17
a kdyby nebyl pan S. starosta, tak by to jako nezařídil, a nebo to zařizuje jen když bude starosta..hm...asi máte ráda banány, ne?
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:35
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: B.
19
Lidé nevolili starostu, ale zastupitele. Starosta pomáhá nemocným? Zajistil spoustě lidem odborné vyšetření a lékařskou pomoc? Na to má snad v našem státě právo každý občan, takže by to šlo jistě i bez Sembdnera.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:43
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Petr
19
Jeden člen zastupitelsva je mu vděčný za svou ženu.Prý mu pomohl sehnat dobrého lékaře.Jsem zvědavý jak dlouho mu bude vděčný,asi až do konce svého života.Nechápu toto ,straosta si s nimi hraje jak s loutkami.Mně přijde,že jeho příznivci jsou slepí,chluší,blbí.....Asi je něčím okouzlil,že ho tak poslochají na slovo.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 09:07
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: občan
15
přesně tak, né nadarmo jsme považovaní za "banánovou republiku" já tobě, ty zas mě a občas malá domů :). bohužel to některým ještě pořád vyhovuje
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:21
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Eva
Tak to už prehanite,ne?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:24
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka
Někomu vyhrožovat smrtí,to vám přijde vtipné?
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:41
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
Zlo plodí zlo a násilí zase násilí. A kdo nerespektoval výsledek voleb? Kdo to tady všechno spunktoval? Doporučuji se podívat na Dějiny násilí.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 21:47
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Katka
22
Kdo,no zastupitelé,když se chovají jako namyšleny,arogantní prasata.
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:14
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jitka
19
Dlouho jsem nechtěla nic psát, ale musím Vám dát za pravdu Katko, už by to měla paní Harazímová pochopit a nešířit dál tyhle negativní emoce. Znám ji od malička, ale tohle už je opravdu silné kafe.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:46
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka
19
Ale to nešíří pani Harazímová,už to pochopte.Bojujeme my občané.A praktiky starosty to je hnus.To že si pí Glocarová napíše petici a dává ji podepsat babičkám na domově a ty ani nevědí co podepisují.To je taky pěkná síla.Vždytˇsi vemte kolik tam apní Petra udělala pěkných akcí,to samé na tančírně.A co bude tedˇ???Zase se tady nebude nic dít.Jen letní dny,kdy se starosta zase ožere a vystoupí na podiu se slovy Ku... pi.. tak vás tady vítám.To je reprezentace.Hulvát jeden.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:59
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jitka
14
Petra dělá pěkné akce a proto by měla být podle Vás starostka? Vy se mi snad zdáte.. Nahlédla jste někdy do komunální politiky? Ona, politička šíří negace, očkuje Vás občany po volbách a chce zvrátit něco co zvrátit nelze. Až tohle pochopíte, tak tady bude zase klid. Carevna loktnatá.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:02
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Pavla
13
Ale ona rozhodně není politička Jituško.Na to si hrají ti ostatní.A vůbec nikoho neočkuje,to děla starosta,ten je v tom odborník.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:16
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jitka
11
Tak ať to pochopí, prohrála.. Proč tohle kolem? A Vy nechápete, že je dávno odvoleno, vyhrál Jarda a hotovo, Měl nominovat jinak ODS, bylo by to o tři hlasy a byl by klid. Možná o čtyři..
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:19
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jitka
11
A že není politička? Vy se mi snad zdáte.. Je neúspěšná a nedokáže se s tím smířit.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 13:29
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: B.
18
Vážená Jitko,
jako starostku Petru odvolali, to chápu, viděla jim pod pokličku. Chtěli ji odvolat i jako jednatelku Kociánov s.r.o., což jim nevyšlo.
Ale proč ji museli odvolat i z pozice ředitelky Loučná lidem?
Přece každý uvolněný člen zastupitelstva má právo se vrátit na své pracovní místo. Proč to v Loučné neplatí?

Reagovat
Datum: 16.4.2019 13:43
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občanka Katka
15
Mne prijde,že v Loučné neplatí,nic co by platit mělo.Bohůžel
Reagovat
Datum: 15.4.2019 22:10
Titulek: Bez titulku
Autor: Jako prasata
14
Ano, už by toho měla nechat, je to odporné, souhlasím s Vámi
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:12
Titulek: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Radek
11
Vážení, myslím tím všechny strany co tady hajite jen svou pravdu a ja bych s dovolením doplnil, Vaše predstavy o pravdě. Zastavte se, pokud to jde, uklidnite se a nenechte se opíjet emocemi, které vám bráni k rozumnému uvažování. Chovejte se k sobě slušně a zkuste se zamyslet, vždyť vám jde všem o stejný výsledek - krásnou a pohodovou obec. Poslouchejte se a premyslej te nad názory druhych. Snažte se pochopit proč mají takové názory. Nikdy se sice úplně neshodneme, protože jedni mají predstavu, ze o vše se musí postarat obec, která by podle nich vše organizovat a podporovat materiálně. Druhá strana je zvykla se sama o sebe postarat a pomahat jen těm co to potřebuji a od toho, podle nich je tady obec, která se ztráta o chod obce, pomůže potřebným a neklade překážky, těm co obec z vlastní kapsy zvelebuji a zlepšují kvalitu zivota. Samozřejmě i zde musí byt regulace obce aby nedocházelo k takovým problémovém situacím jako jsou cerne stavby. A ja jen dodávám, ze tomu všemu se říká politika. Proto se zamyslite a napište na kus papíru co chcete. Potom se před volbami zeptejte co která strana prosazuje a nenechte se opít obecními sladkymi řečmi. Mohl bych se vyjádřit i osobne k situaci v Loucne, mohl bych lidstvo špínu i z minulosti ale neudělám to, protože bych tím zazdil vše co jsem napsal nazacatku. Preji vám všem slunce v dusi.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:16
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Radek
Omlouvám se za gramatiku, protože datluji ve vlaku do mobilu a chytrá masinka to divne opraví a Ja už to neumím opravit. Síry jako😄
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:39
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Jarda
15
Ty běž do prdele, slunce v duši. To jsme chtěli udělat ve volbách, ale bylo nás bohužel málo. Musíme tam Petru nějak dostat.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 15:51
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: zdravý rozum
15
No když Vás JARDO ve volbách bylo málo, tak to máte teda velkou smůlu, že jo. A můžete jít tam, kam posíláte lidi co volili ve SVOBODNÝCH volbách jinak než Vy. Dobře že už není totalitka, myslím, že byste pro nás postavil i převýchovné tábory, kdybyste mohl... a dobře že nemůžete. Pá pá
Reagovat
Datum: 16.4.2019 18:10
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Anonym
11
Pane Jardo, proč tak silná slova. Co jsem Vám udělal? Že ve volbách vyhrála druhá strana než jste chtěl vy? Za to nemohu já ale asi není tolik lidí, kteří mají názor jako vy.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 19:07
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Anonym
12
Ano, voliči to rozhodli a Jarda je právem starostou. Co chce PH tímto dokázat, znemožnit se úplně? Až pochopí, že klid v obci je víc než její osobní zájem, tak to bude fungovat.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 20:15
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Občan
11
Jediný způsob, jak může opravdu změnit svět, je změnit sama sebe. A to nejsnáze udělá tak, že změní nejdříve své myšlenky:-)
Reagovat
Datum: 16.4.2019 21:32
Titulek: Re: Jste vůbec schopni diskuse?
Autor: Anonym
13
No nevím zda jste byl(a) na posledním veřejném zasedání, máte možnost si audio záznam vyžádat na OÚ. Zkuste si to poslechnout 5,5 hodiny záznamu a můžu vám říct že je mi studno co máme za představitele. Já jsem to viděla naživo. Až si to poslechnete ráda bych slyšela resp. četla váš názor.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 07:52
Titulek: Bez titulku
Autor: Občanka Pavla
20
Tak jste měli včera přijít na Faru a vyjádřit svůj názor osobně a ne se tady schovávat za anonymy.Nikdo z vedení ani ze ODS,KDU nepřišli.Proč asi?Bojí se,nemají argumenty???Je to stupidní stádo v čele s totálním despotou.To mluví za vše.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:03
Titulek: Bez titulku
Autor: Jarda
14
Ano, dostaneme ji tam jakkoli, třeba heverem...
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:04
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Radka
11
Chudinka Petruška, ona by tak chtěla. Vy to nechápete?
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:09
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jan
18
To asi vy to nechápete!!!!!!Ji nejde o to být starostkou,ale o to,aby tam byla někdo kdo pro tu obec a pro občany něco dělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat
Datum: 16.4.2019 20:02
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Občan
To jako, že by tam měla nadále rozdmýchávat tohleto peklo, co je teď na obci????
Reagovat
Datum: 16.4.2019 15:55
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: zdravý rozum
Tak hej rup a pořádný jeřáb
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:22
Titulek: spravedlnost
Autor: Petr
24
Kdy už konečně pochopí příznivci pan Sembdnera,co je vlastně zač.Víte jak mluví o svých kamarádech,když se s někým baví.To lítají takové slova,že je mi až stydno je tady psát.Takový hulvát,pokrytec arogantní důchodce.Tady jde o to,že si zastupitelé dělají co chtějí a nám se to nelíbí.Jen hrabou prachy nic víc.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:25
Titulek: Re: spravedlnost
Autor: anonymka Jara
23
Přesně tak.Je mi z toho zle,že zase sedí v křesle na obci,celý den houpe nohama a nic nedělá.Když tam přijdete a chcete s ním mluvit,tak si zavolá Helenku,protože nemá odpovědˇa toto nám dělá starostu???No kde to jmse.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 08:27
Titulek: Milá Jitko
Autor: anonymka Jara
21
Kdyby byla politik,tak kandiduje za úplně jinou stranu.Měla jste včera přijít se podívat na to shromáždění a vyslechnout si názory občanů a ne se tady schovávat za vymyšlené jméno.To pabí Staňková má ambice politické a pan Chytil,ale to co předvádějí,to je jak v mateřské školce.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 14:56
Titulek: už bude dobře?
Autor: občan Loučné
19
myslím,že Harazimová pochopila svůj konec a že se jí podařilo dobře obec rozhádat,tak tedy už může být spokojená se svým DILEM a konečně zalézt do nory a nevylézat.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 15:19
Titulek: Re: už bude dobře?
Autor: Jaryn z hor
17
Dobře bude, až do nory zaleze Sembdner.
Reagovat
Datum: 16.4.2019 16:41
Titulek: Re: už bude dobře?
Autor: občan
17
tak ještě jednou..., nechápu, kde pořád berete, že tady za tuto situaci může paní Harazímová. Za vzniklou situaci si může sama ODS, kdy ve snaze neztratit ve volbách hlasy se doplní kandidátní listiny zrovna přemluvenýma občanama. Dělá to tak každá strana...(tak si mě tam napište, ale na poslení místo a když se takových sejde víc, vyšplháte se o několik příček výš)
jenže v místní ODS se podařilo panu Fišnarovi z čísla 8 přeskočit téměř všechny ostatní, včetně pana Chytila a považte ....jen o 4 body málem přeskočil i pana Sembdnera... (Volil jsem ho i já a protože umím číst, tak jsem si s jeho otcem nespletl.) no a jak to bylo dál, a proč R.F. volil jinak, než se očekávalo můžem jen spekulovat.... Můj tip je, že i s tolika hlasy zjistil, že se s ním vlastně moc nepočítá, že tam bude jen do počtu, ktomu si zřejmě vyslechl(dle předešlé diskuze) pár nevybíravých poznámek k jiným stranám, kde tedy figuruje i paní Jana Fišnarová (matka) a "přeběhlík" je na světě... ale ještě jedou.., za vzniklou situaci si může sama ODS
Reagovat
Datum: 16.4.2019 16:00
Titulek: Bez titulku
Autor: Zdenek
22
Nestačím se divit co tady dokážou lidí psát !! Jak někdo může napsat nechte je na obcí už konečně makat .. Na obci se něco dělá nebo snad pracuje ??? Lidí vzpamatuje se žiju tady skoro 40 let ale teprve posledních pět let už se v obci nepracuje !!!! Slyším z obce jen sliby a kecy .
Reagovat
Datum: 16.4.2019 21:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Občan
10
Tohle néni ou ale Národní Výbor
Reagovat
Datum: 17.4.2019 06:34
Titulek: Bez titulku
Autor: Zdenek
A ještě,vítězové od modrých ptáků (ODS) ,že jste vyhráli volby stále neznamená že můžete vládnout !!! Nikde nevidím že by jste měli nadpoloviční většinu v zastupitelstvu !! Já jen že se tady tak vitěžně opěvujete 😂😂😂.
Reagovat
Datum: 17.4.2019 11:07
Titulek: nyní z jiného soudku
Autor: občan Loučné
přeji všem příznivcům pana Sembdnera i všem zaměstnancům obecního úřadu pěkné velikonoce a Tobě Petruško nepřeji nic
Reagovat
Datum: 17.4.2019 12:22
Titulek: Bez titulku
Autor: Zdenek
11
Je strašně zvláštní že je tady tolik příznivců pana starosty .přitom v Loučné nemůžu nikde nikoho najít ???? Kam jste zalezly ?? Opravdu rád někoho potkám a v klidu si s ním pokecam
Reagovat
Datum: 17.4.2019 12:51
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
A kde se chcete setkat?
Reagovat
Datum: 17.4.2019 13:46
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Zdenek
Kde chcete třeba na pivu ??
Reagovat
Datum: 17.4.2019 21:08
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
Slivka je lepší!
Reagovat
Datum: 17.4.2019 21:35
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Někomu pro připomenutí
Výsledky voleb
Občanská demokratická strana
5
43,14 %
Loučná SPOLU
4
34,02 %
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2
22,85 %
Reagovat
Datum: 17.4.2019 21:36
Titulek: Bez titulku
Autor: Někomu pro připomenutí
Kandidující strany Strana Kandidátů Obhajuje Věk Žen VŠ
KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ
Kandidáti 11/11 3 53,5 9% 18%
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ STRANA
Kandidáti 11/11 3 48,7 27% 45%
LOUČNÁ SPOLU
Kandidáti 11/11 0 50,4 73% 27%
Reagovat
Datum: 18.4.2019 04:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Zdenek
A co tím chtěl básník říct ????? Já říkal že ODS volby vyhrálo!! Ale nemůžu se dopočítat že 5 je větší půlka z 11 :-) .tady ty počty už zvládal syn ve třetí třídě
Reagovat
Datum: 18.4.2019 14:50
Titulek: Bez titulku
Autor: statistik
Prostý součet:
ODS 43,14 % a KDU 22,85 % se rovná 65,99 %.
To snad umí sečíst i prvňák. Tak co pořád řešíte? Je to většina hlasů volících občanů nebo ne? A kdo tahle prostá čísla nerespektoval? Kdo chtěl vládnout obci a rozhodovat?
Reagovat
Datum: 18.4.2019 18:46
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Zdenek
Tady se vytahovala ODS že vyhrála s většinou .Nepíšu o zaplacené koalici s tím kůrovcem a Švecem .kdyby šli do koalice s Loučná lidem tak co ????? Modrý pták by dolétal
Reagovat
Datum: 18.4.2019 21:37
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
Zdenku Zdenku, zaplacené? S kůrovcem? Vy to té Petře kazíte s každým vyjádřením o kousek víc.. Očkováním a útoky nic nezískáte. Je smutné, že její touha a žádný respekt vyvolala tyhle odezvy a Vy někteří je sdílíte(žijete s přesvědčením, že Vás je 90%). Kůrovec, což od Vás vnímám hanlivě, se rozhodl, je to příroda a nezbývá Vám nic než to respektovat. Tak na to pivo běžte s šedesáti těmi, kteří byli na Faře a žijte tím dál. Hlavně v životě neztrácejte čas. Napište mi co tím chcete získat? Stáhnout "kůrovce" na Petřinu stranu? Obávám se, že ne, cítím, že už vědí, že jimi pohrdáte.
Reagovat
Datum: 18.4.2019 22:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Kůrovec je proti fišnarovi včelka májová, ta aspoň sbírá med a ne jen informace
Reagovat
Datum: 19.4.2019 08:00
Titulek: Bez titulku
Autor: Zdenek
Vy opravdu nevíte o co mi jde !!! Ať na obecním úřadě vládnou klidně čtyři Jardové.Jde mi o to že v obci žiju skoro čtyřicet let ,stěhovat se nehodlám a mám tu i děti a chci mít pro ně pěkné místo pro život aby jsi měli kde hrát a měli kde žít.!Tady si všichni z úřadu hrají na svém pískovišti a jde jim hlavně o sebe !!! A Bohužel celou vesnici mají u ......
Reagovat
Datum: 19.4.2019 08:18
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
Tak ji dále nerozhádávejte. Vnášení nedobra nám nikomu nic nepřinese. Voliči již rozhodli. Tohle zesměšňování a urážení kohokoli, třeba ve Vašem případě naposledy členů KDU, Vašim ideím o vedení Loučné s Petrou v čele nic nepřinese, naopak, jsou to negativní vibrace. KDU se rozhodlo správně, Harazímová dala Pospíšolovi pocítit chuť žluče rovnou na startu.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.