SPORT

Volejbalové klání žen TJ Jiskra Rapotín : TJ Šumperk B

14. září 2009, 00:00, rejdakce
Rapotín - V sobotu dne 5. 9. 2009 na rapotínském hřišti proběhla první dvě kola krajského přeboru žen v odbíjené.
Za domácími v nových dresech nastoupenými „rapačkami“ dojely hráčky hostujícího družstva TJ Šumperk B, aby poměřily své síly s nováčkem ve skupině. Za téměř aprílového počasí, kdy se střídal vítr s občasným deštíkem a nesmělým sluncem, se odehrála opravdu rovnocenná utkání. Oba zápasy „odpískal“ rozhodčí p. Mitter.

První zápas vyhrálo hostující družstvo s konečným výsledkem :
TJ Jiskra Rapotín : TJ Šumperk B – 1 : 3, kdy pouze v prvním setu vyhráli hosté téměř jednoznačně o 11 bodů (14:25). V následujícím druhém setu však rapotínské hráčky již neměly daleko k vítězství, kdy prohrály pouze o dva rozhodující body 24:26, třetí set vyhrály 25:19 a ve čtvrtém setu prohrály opět pouze o tři body 22:25.

V druhém zápase se karta obrátila ve prospěch Rapotína s konečným výsledkem :
TJ Jiskra Rapotín : TJ Šumperk B – 3 : 1, kdy první set skončil s těsným poměrem míčů ve prospěch domácího družstva 27:25, kdy domácí nejprve prohrávaly 10:17!, druhý set se domácím „moc“ nevydařil 15:25, třetí už byl lepší 25:15 a čtvrtý opět skončil vítězně pro Rapotín 25:22.

První dva zápasy odehrály za TJ Jiskra Rapotín :
Janča Šulcová, Eva Kubíčková, Iva Würstová – náhra
Hana Forchová, Blanka Horáčková, Petra Viktorinová – blok
Vlaďka Mročková, Monika Lužíková – smeč.

Závěrečné slovo domácích hráček :
„Držte nám palce a přijďte nás povzbudit.“

Další 2 zápasy se odehrají opět na „domácí půdě“, a to 19. 9. 2009 od 10.00 hod. – hostující Nové Sady. Toto bude velice těžké utkání, každé povzbuzující slovo ze stran fanoušků vítáno.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).