Volejbalové klání žen TJ Jiskra Rapotín : TJ Šumperk B

14. září 2009, 00:00, rejdakce
Rapotín - V sobotu dne 5. 9. 2009 na rapotínském hřišti proběhla první dvě kola krajského přeboru žen v odbíjené.
Za domácími v nových dresech nastoupenými „rapačkami“ dojely hráčky hostujícího družstva TJ Šumperk B, aby poměřily své síly s nováčkem ve skupině. Za téměř aprílového počasí, kdy se střídal vítr s občasným deštíkem a nesmělým sluncem, se odehrála opravdu rovnocenná utkání. Oba zápasy „odpískal“ rozhodčí p. Mitter.

První zápas vyhrálo hostující družstvo s konečným výsledkem :
TJ Jiskra Rapotín : TJ Šumperk B – 1 : 3, kdy pouze v prvním setu vyhráli hosté téměř jednoznačně o 11 bodů (14:25). V následujícím druhém setu však rapotínské hráčky již neměly daleko k vítězství, kdy prohrály pouze o dva rozhodující body 24:26, třetí set vyhrály 25:19 a ve čtvrtém setu prohrály opět pouze o tři body 22:25.

V druhém zápase se karta obrátila ve prospěch Rapotína s konečným výsledkem :
TJ Jiskra Rapotín : TJ Šumperk B – 3 : 1, kdy první set skončil s těsným poměrem míčů ve prospěch domácího družstva 27:25, kdy domácí nejprve prohrávaly 10:17!, druhý set se domácím „moc“ nevydařil 15:25, třetí už byl lepší 25:15 a čtvrtý opět skončil vítězně pro Rapotín 25:22.

První dva zápasy odehrály za TJ Jiskra Rapotín :
Janča Šulcová, Eva Kubíčková, Iva Würstová – náhra
Hana Forchová, Blanka Horáčková, Petra Viktorinová – blok
Vlaďka Mročková, Monika Lužíková – smeč.

Závěrečné slovo domácích hráček :
„Držte nám palce a přijďte nás povzbudit.“

Další 2 zápasy se odehrají opět na „domácí půdě“, a to 19. 9. 2009 od 10.00 hod. – hostující Nové Sady. Toto bude velice těžké utkání, každé povzbuzující slovo ze stran fanoušků vítáno.

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).