SPORT

Vítězství Šumperka i Losin

25. srpna 2008, 11:17, simi
Třetí kolo měla o víkendu na programu divize E, tudíž měli napilno fotbalisté Šumperku i Velkých Losin.
Po chvíli, kdy se Albrechtice dostaly do čela divize díky dohrávce s Porubou, získal vedení v divizi E opět Šumperk a to díky lépe zvládnutému vzájemnému duelu. Šumperský kádr před utkáním na horké půdě v Albrechticích opět připomínal lazaret. Do zápasu nenastoupili z různých důvodů Strnad, Novák, Křepelka ani kapitán Hecl. Hosté se přesto dostali už v 21. minutě do vedení zásluhou Sitty. Po inkasované brance se hráči Albrechtic snažili o vyrovnání, ale vážnější šanci si po celý zápas nevytvořili, a tak se šumperští fotbalisté mohli radovat z výhry 1:0 a vrátili se na první pozici v divizní tabulce.

Město Albrechtice - FK SAN-JV Šumperk 0:1

Stejně dobře jako Šumperk si vedli i fotbalisté Velkých Losin. Na jejich hřiště zavítal celek z Poruby, který měl co napravovat. V předchozím duelu s Albrechticemi dostal ostravský tým naloženo 4:0. Losiny, podobně jako Albrechtice, pokořily porubskou obranu čtyřikrát. Čtyři přesné hlavičky ze standardních situací znamenaly vítězství 5:2. Velké Losiny se tím pádem dostaly do těsného závěsu za vedoucí Šumperk.

Velké Losiny - Poruba 5:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.8.2008 16:04
Titulek: gól
Autor: Mareš-Bureš
souhlas
135
nesouhlas
17
Losiny vyhráli 5 : 2, nikoliv 4 : 2. Nástup FK SAN-JV Šumperk do soutěže je hlavně pro šumperské fanoušky fotbalu, nádherný. Snad to ještě nějaký čas vydrží.
Reagovat