SPORT

Vítězství Šumperka i Losin

25. srpna 2008, 11:17, simi
Třetí kolo měla o víkendu na programu divize E, tudíž měli napilno fotbalisté Šumperku i Velkých Losin.
Po chvíli, kdy se Albrechtice dostaly do čela divize díky dohrávce s Porubou, získal vedení v divizi E opět Šumperk a to díky lépe zvládnutému vzájemnému duelu. Šumperský kádr před utkáním na horké půdě v Albrechticích opět připomínal lazaret. Do zápasu nenastoupili z různých důvodů Strnad, Novák, Křepelka ani kapitán Hecl. Hosté se přesto dostali už v 21. minutě do vedení zásluhou Sitty. Po inkasované brance se hráči Albrechtic snažili o vyrovnání, ale vážnější šanci si po celý zápas nevytvořili, a tak se šumperští fotbalisté mohli radovat z výhry 1:0 a vrátili se na první pozici v divizní tabulce.

Město Albrechtice - FK SAN-JV Šumperk 0:1

Stejně dobře jako Šumperk si vedli i fotbalisté Velkých Losin. Na jejich hřiště zavítal celek z Poruby, který měl co napravovat. V předchozím duelu s Albrechticemi dostal ostravský tým naloženo 4:0. Losiny, podobně jako Albrechtice, pokořily porubskou obranu čtyřikrát. Čtyři přesné hlavičky ze standardních situací znamenaly vítězství 5:2. Velké Losiny se tím pádem dostaly do těsného závěsu za vedoucí Šumperk.

Velké Losiny - Poruba 5:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.8.2008 16:04
Titulek: gól
Autor: Mareš-Bureš
souhlas
104
nesouhlas
16
Losiny vyhráli 5 : 2, nikoliv 4 : 2. Nástup FK SAN-JV Šumperk do soutěže je hlavně pro šumperské fanoušky fotbalu, nádherný. Snad to ještě nějaký čas vydrží.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).