KULTURA

Vánoční písničky z celého světa

13. prosince 2017, 10:00, Roman Tyčka
Vánoční písničky z celého světa Šumpersko - Vánoční písničky z celého světa zazní tento týden v Maršíkově, Rudě nad Moravou a v Šumperku. Adventní šňůru originálních koncertů má na svědomí dvojice držitelů Studentské Thálie Hanny Firla a Igor Ochepovsky.

 „Náš vánoční program je zaměřený na seznámení diváků s vánočními písněmi, tradicemi a zvyky z celého světa. Program koncertu je vhodný pro všechny věkové kategorie,“ upřesnil Hanny Firla.
Firlův zpěv za hudebního doprovodu kytaristy Igora Ochepovského se v předchozích letech v rámci koncertních turné na Šumpersku setkal s velkým ohlasem. Letos si jejich vánoční recitál poslechli již návštěvníci koncertů v Bludově, Loučné nad Desnou, Vyšehoří a Novém Malíně.
V sobotu 16. prosince se dočkají posluchači v Maršíkově od půl čtvrté v tamním kostele sv. Michaela a o půl osmé večer v kulturním sále v Rudě nad Moravou. „Naše malé adventní turné zakončíme 22. a 23. prosince v mém rodném Šumperku dvojkoncertem v místním JohnBar Clubu,“ uzavřel Hanny Firla.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou animovanou komedii YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ, kterou promítá kino OKO v Šumperku od 27. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který legendární herec propůjčil svůj hlas jedné z postaviček filmu Yeti?

A) Danny DeVito
B) Robert De Niro
C) Martin Dejdar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli vyhráli Veronika Oláhová ze Šumperka a Lenka Hetmánková z Velkých Losin.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.