KULTURA

Vánoční písničky z celého světa

13. prosince 2017, 10:00, Roman Tyčka
Vánoční písničky z celého světa Šumpersko - Vánoční písničky z celého světa zazní tento týden v Maršíkově, Rudě nad Moravou a v Šumperku. Adventní šňůru originálních koncertů má na svědomí dvojice držitelů Studentské Thálie Hanny Firla a Igor Ochepovsky.

 „Náš vánoční program je zaměřený na seznámení diváků s vánočními písněmi, tradicemi a zvyky z celého světa. Program koncertu je vhodný pro všechny věkové kategorie,“ upřesnil Hanny Firla.
Firlův zpěv za hudebního doprovodu kytaristy Igora Ochepovského se v předchozích letech v rámci koncertních turné na Šumpersku setkal s velkým ohlasem. Letos si jejich vánoční recitál poslechli již návštěvníci koncertů v Bludově, Loučné nad Desnou, Vyšehoří a Novém Malíně.
V sobotu 16. prosince se dočkají posluchači v Maršíkově od půl čtvrté v tamním kostele sv. Michaela a o půl osmé večer v kulturním sále v Rudě nad Moravou. „Naše malé adventní turné zakončíme 22. a 23. prosince v mém rodném Šumperku dvojkoncertem v místním JohnBar Clubu,“ uzavřel Hanny Firla.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).