KULTURA

Vánoční písničky z celého světa

13. prosince 2017, 10:00, Roman Tyčka
Vánoční písničky z celého světa Šumpersko - Vánoční písničky z celého světa zazní tento týden v Maršíkově, Rudě nad Moravou a v Šumperku. Adventní šňůru originálních koncertů má na svědomí dvojice držitelů Studentské Thálie Hanny Firla a Igor Ochepovsky.

 „Náš vánoční program je zaměřený na seznámení diváků s vánočními písněmi, tradicemi a zvyky z celého světa. Program koncertu je vhodný pro všechny věkové kategorie,“ upřesnil Hanny Firla.
Firlův zpěv za hudebního doprovodu kytaristy Igora Ochepovského se v předchozích letech v rámci koncertních turné na Šumpersku setkal s velkým ohlasem. Letos si jejich vánoční recitál poslechli již návštěvníci koncertů v Bludově, Loučné nad Desnou, Vyšehoří a Novém Malíně.
V sobotu 16. prosince se dočkají posluchači v Maršíkově od půl čtvrté v tamním kostele sv. Michaela a o půl osmé večer v kulturním sále v Rudě nad Moravou. „Naše malé adventní turné zakončíme 22. a 23. prosince v mém rodném Šumperku dvojkoncertem v místním JohnBar Clubu,“ uzavřel Hanny Firla.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).