KULTURA

Vánoční písničky z celého světa

13. prosince 2017, 10:00, Roman Tyčka
Vánoční písničky z celého světa Šumpersko - Vánoční písničky z celého světa zazní tento týden v Maršíkově, Rudě nad Moravou a v Šumperku. Adventní šňůru originálních koncertů má na svědomí dvojice držitelů Studentské Thálie Hanny Firla a Igor Ochepovsky.

 „Náš vánoční program je zaměřený na seznámení diváků s vánočními písněmi, tradicemi a zvyky z celého světa. Program koncertu je vhodný pro všechny věkové kategorie,“ upřesnil Hanny Firla.
Firlův zpěv za hudebního doprovodu kytaristy Igora Ochepovského se v předchozích letech v rámci koncertních turné na Šumpersku setkal s velkým ohlasem. Letos si jejich vánoční recitál poslechli již návštěvníci koncertů v Bludově, Loučné nad Desnou, Vyšehoří a Novém Malíně.
V sobotu 16. prosince se dočkají posluchači v Maršíkově od půl čtvrté v tamním kostele sv. Michaela a o půl osmé večer v kulturním sále v Rudě nad Moravou. „Naše malé adventní turné zakončíme 22. a 23. prosince v mém rodném Šumperku dvojkoncertem v místním JohnBar Clubu,“ uzavřel Hanny Firla.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.