KULTURA

V Šumperku vypukl majálesový rej

9. května 2018, 07:00, kra
V Šumperku vypukl majálesový rej Šumperk – V těchto dnech se na různých místech Šumperka koná tradiční studentská slavnost majáles, která vyvrcholí hlavním programem v pátek 11. a v sobotu 12. května v okolí Střední školy železniční, technické a služeb.

 Pro návštěvníky majálesového areálu připravují pořadatelé pestrou hudební dramaturgii, která by měla uspokojit fanoušky mnoha žánrů a stylů. Na majálesu se představí například kultovní rapové uskupení PSH nebo domácí hitmakeři O5 a Radeček. Dále vystoupí Yzomandias, Trocha klidu, Dalyb, Jakub Děkan a mnoho dalších.
„Věřím, že program přiláká na majáles nejen mladé, ale i starší hudební fanoušky. Vždyť třeba hiphopeři PSH byli fenoménem už před pětadvaceti lety,“ doplnil pořadatel Hanny Firla.
Během majálesového týdne od 7. do 12. května se koná doprovodný program, během kterého se studenti i veřejnost mohou účastnit koncertů, divadelních a filmových večerů, výstav či rozhovorů se zajímavými osobnostmi. A samozřejmě nebude chybět ani volba Miss majáles, která se letos uskuteční v pátek odpoledne.
Kompletní program jednotlivých akcí šumperského majálesu najdou zájemci na stejnojmenných webových stránkách.
  
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.