ZPRÁVY

V Olšanech hořelo podkroví řeznictví

20. června 2013, 17:36, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
V Olšanech hořelo podkroví řeznictví Olšany – Podkroví řeznictví v Olšanech hasili ve čtvrtek tři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. Plameny pohltily část obytného prostoru domu i provozovny, poté se velmi rychle rozšiřovaly na celou střešní konstrukci. Naštěstí nedošlo k ohrožení života či ke zranění.
Informaci o požáru přezvala linka tísňové pomoci hasičů krátce před půl desátou dopoledne. Na místo se okamžitě rozjeli profesionálové ze Šumperka, konkrétně osádky dvou cisteren a vozidla výškové techniky. Operační středisko povolalo na místo nehody také dobrovolné hasiče z Bludova a z Olšan. Bojovníkům s plameny se požár podařilo dostat pod kontrolu po třiceti minutách. Odpoledne dohašovali menší ohniska a provedli průzkum pomocí termokamery. Pomocí přetlakové ventilace provedli odvětrání a ochlazení zakouřených prostor.

Při požáru nedošlo k žádnému zranění. Výše škody činí zhruba 700 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je nyní v šetření, není vyloučena ani neopatrná manipulace s otevřeným ohněm. foto: HZS Olomouckého kraje


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).