ZPRAVODAJSTVÍ

Tyran přivázal psa ke stromu. Zvíře trpělo dva dny

31. října 2017, 17:00, bav
Postřelmov - Pes, přivázaný ke stromu na okraji lesa, nedal spát obyvatelům domů v blízkosti železniční stanice v Postřelmově. Agresivní zvíře tam strávilo dva dny, než se ho podařilo odchytit zábřežským strážníkům.

 „Hlídka našla psa na okraji lesa uvázaného za vodítko. Byl agresivní, zuřivě štěkal a nechtěl k sobě nikoho pustit,“ popsal nedávný výjezd Václav Doubrava, velitel zábřežských strážníků, kteří mají pořádek v Postřelmově na starosti. „Pes neměl čip ani identifikační známku a nepoznali ho místní ani zástupci úřadu,“ popsal neúspěšné pátrání po majiteli zvířete Doubrava. Rafan zkrotl až poté, co ho strážníci pomocí odchytové tyče odvázali a umístili do přepravní klece.
Pes je v současné době v zábřežském útulku, kde hned po své záchraně dostal najíst a napít. Nyní čeká na nového pána, který by mu pomohl znovu najít ztracenou důvěru k lidem. Jeho původnímu majiteli hrozí trestní stíhání za podezření z týrání zvířat.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.