ZPRAVODAJSTVÍ

Tyran přivázal psa ke stromu. Zvíře trpělo dva dny

31. října 2017, 17:00, bav
Postřelmov - Pes, přivázaný ke stromu na okraji lesa, nedal spát obyvatelům domů v blízkosti železniční stanice v Postřelmově. Agresivní zvíře tam strávilo dva dny, než se ho podařilo odchytit zábřežským strážníkům.

 „Hlídka našla psa na okraji lesa uvázaného za vodítko. Byl agresivní, zuřivě štěkal a nechtěl k sobě nikoho pustit,“ popsal nedávný výjezd Václav Doubrava, velitel zábřežských strážníků, kteří mají pořádek v Postřelmově na starosti. „Pes neměl čip ani identifikační známku a nepoznali ho místní ani zástupci úřadu,“ popsal neúspěšné pátrání po majiteli zvířete Doubrava. Rafan zkrotl až poté, co ho strážníci pomocí odchytové tyče odvázali a umístili do přepravní klece.
Pes je v současné době v zábřežském útulku, kde hned po své záchraně dostal najíst a napít. Nyní čeká na nového pána, který by mu pomohl znovu najít ztracenou důvěru k lidem. Jeho původnímu majiteli hrozí trestní stíhání za podezření z týrání zvířat.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).