ZPRAVODAJSTVÍ

Tyran přivázal psa ke stromu. Zvíře trpělo dva dny

31. října 2017, 17:00, bav
Postřelmov - Pes, přivázaný ke stromu na okraji lesa, nedal spát obyvatelům domů v blízkosti železniční stanice v Postřelmově. Agresivní zvíře tam strávilo dva dny, než se ho podařilo odchytit zábřežským strážníkům.

 „Hlídka našla psa na okraji lesa uvázaného za vodítko. Byl agresivní, zuřivě štěkal a nechtěl k sobě nikoho pustit,“ popsal nedávný výjezd Václav Doubrava, velitel zábřežských strážníků, kteří mají pořádek v Postřelmově na starosti. „Pes neměl čip ani identifikační známku a nepoznali ho místní ani zástupci úřadu,“ popsal neúspěšné pátrání po majiteli zvířete Doubrava. Rafan zkrotl až poté, co ho strážníci pomocí odchytové tyče odvázali a umístili do přepravní klece.
Pes je v současné době v zábřežském útulku, kde hned po své záchraně dostal najíst a napít. Nyní čeká na nového pána, který by mu pomohl znovu najít ztracenou důvěru k lidem. Jeho původnímu majiteli hrozí trestní stíhání za podezření z týrání zvířat.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.