ZPRAVODAJSTVÍ

Tyran přivázal psa ke stromu. Zvíře trpělo dva dny

31. října 2017, 17:00, bav
Postřelmov - Pes, přivázaný ke stromu na okraji lesa, nedal spát obyvatelům domů v blízkosti železniční stanice v Postřelmově. Agresivní zvíře tam strávilo dva dny, než se ho podařilo odchytit zábřežským strážníkům.

 „Hlídka našla psa na okraji lesa uvázaného za vodítko. Byl agresivní, zuřivě štěkal a nechtěl k sobě nikoho pustit,“ popsal nedávný výjezd Václav Doubrava, velitel zábřežských strážníků, kteří mají pořádek v Postřelmově na starosti. „Pes neměl čip ani identifikační známku a nepoznali ho místní ani zástupci úřadu,“ popsal neúspěšné pátrání po majiteli zvířete Doubrava. Rafan zkrotl až poté, co ho strážníci pomocí odchytové tyče odvázali a umístili do přepravní klece.
Pes je v současné době v zábřežském útulku, kde hned po své záchraně dostal najíst a napít. Nyní čeká na nového pána, který by mu pomohl znovu najít ztracenou důvěru k lidem. Jeho původnímu majiteli hrozí trestní stíhání za podezření z týrání zvířat.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).