SPORT

TÝDEN HOKEJE: staň se Mladým Drakem!

12. září 2018, 16:00, Petr Fišer
TÝDEN HOKEJE: staň se Mladým Drakem! Šumperk – Bude to jedinečná šance pro všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub Mladí Draci Šumperk pořádá na zimním stadiónu náborovou akci v rámci Týdne hokeje. Kdy? V úterý 18. září od 17 hodin.

 Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každý příchozí zájemce odnese domů zajímavý dárek. Přijďte si otestovat nejrychlejší kolektivní hru na světě na vlastní kůži a zažijte spoustu zábavy!
Stačí mít brusle, helmu a rukavice. Klidně i lyžařské. Vítány jsou chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení. Pokud žádným vybavením nedisponujete, lze se obrátit na zástupce šumperského klubu Petra Klepsu s dotazem na možnost zapůjčení přímo na místě.
Týden hokeje je série sportovních setkání pro děti ve věku od 4 do 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Připraven pro ně bude zábavný program na ledě i mimo něj. Dospěláci získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos populárního odvětví pro fyzický a osobnostní rozvoj mladého jedince.
Každý, kdo se do projektu Pojď hrát hokej přihlásí a klub ho následně zaregistruje do svazových struktur, obdrží poukaz v hodnotě 1500 korun na nákup výstroje od CCM.
Stále rozšířenější akce probíhá po celé republice už počtvrté, celkově pak popáté. Díky dosavadním ročníkům „přičichlo“ k lednímu hokeji téměř 16 tisíc nových zájemců.
VÍCE INFORMACÍ: www.pojdhrathokej.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 19.9.2018 13:42
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
souhlas
68
nesouhlas
22
Den hokeje 18. 9. od 17h ukázal, proč se mladí nehrnou do hokeje. V čele mládežnického hokeje totiž stojí lidé, kteří hájí pouze své obchodní zájmy či jsou zde pouze pro to, že tam sami mají své potomky. Pokud toto se nezmění a celý výbor se nevymění, tak to nikdy nebude lepší. Včera to byla jedna velká tragédie.
Reagovat
Datum: 19.9.2018 14:27
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Valda
19
Když jste takový analytik a snad i nad věcí, tak co Vám brání se angažovat a zvrátit to co popisujete.
Reagovat
Datum: 19.9.2018 16:48
Titulek: Bez titulku
Autor: franta
84
Je třeba fakt, že angažovat se v komunálních volbách, viz Cekr a Kučera, a zároveň být příjemcem dotací a ne malých, je minimálně podezřelé. Střet zájmů jak vyšitý. Zvlášť to druhé jméno, který už nikde nevynikne, to zkouší, kde se dá a přitom takový niemand... Pryč s nimi.
Reagovat
Datum: 19.9.2018 17:52
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jenda Benda
Zapomněl jste napsat, co děláte pro děcka vy?
Reagovat
Datum: 1.10.2018 20:07
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
35
Pozastavuje se tady někdo nad katastrofálními výsledky dorostu? Těžko se lze smiřovat s tím, že dle vyjádření trenéra Rutara, odešli někteří hráči. Proč odešli a kým je nahradili? Co proto dělají? Nic, hlavně, že jsou za to placeni, v mediálním zákrytu, příjemce dotací a nic je nenutí makat. Už se tady lidi probuďte...
Reagovat
Datum: 2.10.2018 17:50
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jenda Benda
16
Reagovat
Datum: 8.10.2018 12:54
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
21
Dobře, že se Cekr nedostal do zastupitelstva. Teď by měl vypadnout ze správní rady PMŠ, protože ztratil politický mandát.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.