SPORT

TÝDEN HOKEJE: staň se Mladým Drakem!

12. září 2018, 16:00, Petr Fišer
TÝDEN HOKEJE: staň se Mladým Drakem! Šumperk – Bude to jedinečná šance pro všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub Mladí Draci Šumperk pořádá na zimním stadiónu náborovou akci v rámci Týdne hokeje. Kdy? V úterý 18. září od 17 hodin.

 Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každý příchozí zájemce odnese domů zajímavý dárek. Přijďte si otestovat nejrychlejší kolektivní hru na světě na vlastní kůži a zažijte spoustu zábavy!
Stačí mít brusle, helmu a rukavice. Klidně i lyžařské. Vítány jsou chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení. Pokud žádným vybavením nedisponujete, lze se obrátit na zástupce šumperského klubu Petra Klepsu s dotazem na možnost zapůjčení přímo na místě.
Týden hokeje je série sportovních setkání pro děti ve věku od 4 do 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Připraven pro ně bude zábavný program na ledě i mimo něj. Dospěláci získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos populárního odvětví pro fyzický a osobnostní rozvoj mladého jedince.
Každý, kdo se do projektu Pojď hrát hokej přihlásí a klub ho následně zaregistruje do svazových struktur, obdrží poukaz v hodnotě 1500 korun na nákup výstroje od CCM.
Stále rozšířenější akce probíhá po celé republice už počtvrté, celkově pak popáté. Díky dosavadním ročníkům „přičichlo“ k lednímu hokeji téměř 16 tisíc nových zájemců.
VÍCE INFORMACÍ: www.pojdhrathokej.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 19.9.2018 13:42
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
souhlas
69
nesouhlas
24
Den hokeje 18. 9. od 17h ukázal, proč se mladí nehrnou do hokeje. V čele mládežnického hokeje totiž stojí lidé, kteří hájí pouze své obchodní zájmy či jsou zde pouze pro to, že tam sami mají své potomky. Pokud toto se nezmění a celý výbor se nevymění, tak to nikdy nebude lepší. Včera to byla jedna velká tragédie.
Reagovat
Datum: 19.9.2018 14:27
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Valda
20
Když jste takový analytik a snad i nad věcí, tak co Vám brání se angažovat a zvrátit to co popisujete.
Reagovat
Datum: 19.9.2018 16:48
Titulek: Bez titulku
Autor: franta
85
Je třeba fakt, že angažovat se v komunálních volbách, viz Cekr a Kučera, a zároveň být příjemcem dotací a ne malých, je minimálně podezřelé. Střet zájmů jak vyšitý. Zvlášť to druhé jméno, který už nikde nevynikne, to zkouší, kde se dá a přitom takový niemand... Pryč s nimi.
Reagovat
Datum: 19.9.2018 17:52
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jenda Benda
Zapomněl jste napsat, co děláte pro děcka vy?
Reagovat
Datum: 1.10.2018 20:07
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
39
Pozastavuje se tady někdo nad katastrofálními výsledky dorostu? Těžko se lze smiřovat s tím, že dle vyjádření trenéra Rutara, odešli někteří hráči. Proč odešli a kým je nahradili? Co proto dělají? Nic, hlavně, že jsou za to placeni, v mediálním zákrytu, příjemce dotací a nic je nenutí makat. Už se tady lidi probuďte...
Reagovat
Datum: 2.10.2018 17:50
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Jenda Benda
19
Reagovat
Datum: 8.10.2018 12:54
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Anonym
22
Dobře, že se Cekr nedostal do zastupitelstva. Teď by měl vypadnout ze správní rady PMŠ, protože ztratil politický mandát.
Reagovat