SPORT

Trenérem Draků jmenován Rutar

30. března 2008, 15:50, simi
Šumperk - Pro někoho překvapivě, pro jiné podle očekávání se stal novým trenérem Draků úspěšný kouč šumperské mládeže Petr Rutar. Jeho posledními uspěchy bylo udržení se v extralize s dorostenci po převzetí trenérského postu po Ivanu Alkovi a poté suverénní postup do stejné soutěže s juniory.
Zatím však není jasné, v jaké soutěži se objeví v příští sezoně na střídačce mužů. Hokejisté sice sestoupili z 1. ligy, ale stále se nabízejí možnosti, jak v této druhé nejvyšší lize setrvat, a to buď díky rozšíření počtu účastníků nebo odkoupení prvoligové licence od jiného oddílu, který by o příští ročník v 1. lize neměl zájem a nabídl licenci za rozumnou cenu.

Ve hře zůstává i možnost účasti v lize druhé, kde by Draci nastoupili do skupiny Východ s výhledem postupu zpět v nejbližší době.

Budování týmu pro nadcházející ročník má tedy první jistotu v podobě trenéra, ke kterému se vzápětí přidali podpisem nových smluv obránce Ondráček, jenž na sebe upozornil spolehlivými výkony v defenzivě a také tvrdými pěstními souboji například při domácím souboji s Prostějovem, kdy se hostující Vrba horko těžko sbíral z ledu po Ondráčkově knokautu. Jako druhý podepsal dvouletou smlouvu velezkušený útočník a kapitán Draků Roman Meluzín.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.