ZPRÁVY

Tankuje bez zaplacení, znáte ho?

11. listopadu 2014, 00:00, Jaroslav Kropáč
Tankuje bez zaplacení, znáte ho? Mohelnice - Police hledá nového fantoma čerpacích stanic. Vykutálený šofér objíždí benzínky v kraji, tankuje bez zaplacení a bleskurychle mizí. Jenom v Mohelnici takto navštívil hned tři čerpadláře.

 „Policie hledá svědky, kteří by pomocí získaných fotografií pomohli zjistit totožnost dosud neznámého muže,“ vyzývá ke spolupráci mluvčí policie Marie Štrbáková. Zloděj natankoval bez zaplacení nejméně v šesti případech. V Mohelnici navštívil benzínku v ulici Družstevní, 1. Máje a Třebovské. Odcizil palivo za přibližně pět tisíc korun.

Používá falešnou značku

Bez pomoci veřejnosti se vyšetřovatelé patrně neobejdou. Bezpečnostní kamery zachytily značku vozidla, se kterým pachatel benzínky objíždí, šlo ale o falešnou stopu. „SPZ sice není nahlášena jako kradená, podle našich zjištění však nepatří k autu, které pachatel používá,“ vysvětluje Štrbáková. Informace o zloději mohou lidé předávat osobně na kterékoli policejní služebně či prostřednictvím linky 158.


Foto: red

Snímek pochází z bezpečnostní kamery čerpací stanice Vena Trade v Mohelnici. Pachatel, který po natankování ujíždí bez zaplacení, řádil také v Olomouci.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.11.2014 13:14
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
37
110
A podle čísla není auto k číslu patřící pojištěno povinným ručením.
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).