SPORT

Svátek se blíží. Tým reprezentantů vyzve okresní výběr Zdeňka Valenty

27. června 2018, 15:00, Petr Fišer
Svátek se blíží. Tým reprezentantů vyzve okresní výběr Zdeňka Valenty Ruda nad Moravou – Hlavní organizátor exhibičního utkání v Rudě nad Moravou, kde se v sobotu 30. června divákům ukážou někdejší reprezentanti z úspěšných dob Vladimíra Šmicera, Jana Bergera či Ivana Haška, odtajnil, kdo nastoupí v jeho připravovaném výběru.

Bývalý brankář Šumperka, Zábřeha, Rudy, Bludova, Bohdíkova, Bohutína, Domažlic a Rozvadova Zdeněk Valenta při sváteční příležitosti povolá do zbraně skupinu spoluhráčů, s nimiž v minulosti válčil na stejné straně barikády, nebo je zná jako dobré kamarády.

NOMINOVANÍ HRÁČI

FK RUDA: Luboš Kreif, Martin Fišer, Jan Pospíšil, Martin Kalas. FK BOHDÍKOV: Petr Janků, Michal Janků, Michal Kvapilík, Jan Köhler. TATRAN RUDA: Radek Rulíšek, Jiří Janků, Tomáš Ficek, Martin Zádrapa. LP ŠUMPERK: Jan Lokšík, Petr Strnad. ČSAO ZÁBŘEH: Libor Zbořil, Marcel Hubáček. SOKOL BLUDOV: Libor Breckl.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 30.6.2018 09:18
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
Nevím,ale tohoto Valentu si jako brankáře tedy nepamatuji,možná dělal dvojku v bráně v Šumperku.
Reagovat
Datum: 30.6.2018 18:21
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: jan
Valenta je dvojka u mlad.žáků!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.