ZPRAVODAJSTVÍ

Surový útok na dívku v Zábřeze byla fáma

24. září 2019, 15:00, jak
Zábřeh – Celý minulý týden kolovala sociálními sítěmi zpráva o surovém útoku na mladou dívku v Zábřehe. V prostoru tamního vlakového nádraží ji měl zákeřně napadnou mladý násilník a způsobit ji vážná zranění. Policie tvrdí, že vše se odehrálo úplně jinak a k žádnému trestnému činu vůbec nedošlo.

 „Dávejte pozor, na nádraží v Zábřeze přepadli mladou slečnu. Má zlomenou lebeční kost a krvácení do mozku. Dívka z Leštiny bojuje o život,“ stalo ve varovné zprávě, kterou na internetu sdílely stovky lidí.

Událost se odehrála v sobotu 14. září ráno. K vážnému zranění dívky skutečně došlo, podle policie se na něm ale žádná jiná osoba nepodílela.

„Provedeným šetřením, zejména pak vyhodnocením kamerových záznamů z dotčených prostor, bylo vyloučeno násilné jednání jiné osoby. Věc je dále šetřena jako drážní nehoda a veškerými okolnostmi této události se nadále zabýváme,“ dodala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.9.2019 18:11
Titulek: Úraz
Autor: Bára
35
Holka se nejpíš styděla před kamarády přiznat, jak k úrazu došlo a tak si vymyslela přepadení. Jenže omladina v dobré víře verzi rozšířila,zviditelnila a tak je z toho ostuda ještě větší. A možná bylo vše ještě jinak... :-D
Reagovat
Datum: 29.9.2019 17:54
Titulek: Bez titulku
Autor: jan
39
Asi se ji vybili baterky u Robertka!A stoho měla depresi a nebo čekala větší ňadra,které jsi půjčil náhodou Jarda!
Reagovat

NA PLES ZADARMO

Plesová sezóna je v plném proudu a všechny sály se plní nedočkavými tanečníky. Rej.cz nabízí možnost vyhrát dvě vstupenky pro dva výherce na Maškarní ples pro dospělé  do Kulturního domu v Bludově v pátek 25. ledna.  

Soutěžní otázka

Jaký je správný název bludovské rozhledny?

a) Brusinka
b) Vyhlídka Brusná
c) Na Brusné

Odpovědi posílejte do úterý 21. ledna jako e-mail na info@rej.cz ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA. O výhře budou dva vylosovaní výherci informováni e-malem.