SPORT

Šumperští hokejisté všech generací se sejdou ve Vikýřovicích

5. června 2013, 09:21, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk – Unikátní setkání všech hokejistů, trenérů a funkcionářů, kteří hráli nebo pracovali v mužském týmu Šumperka, plánují organizátoři z tohoto hokejového týmu.
Setkání šumperských hokejistů a všech, kteří měli v kterémkoli období existence klubu co do činění s mužským týmem, se uskuteční v sobotu 8. června v restauraci Trámky ve Vikýřovicích. Sraz všech zúčastněných začne  ve 14 hodin. 

Organizátoři slibují, že na akci dorazí většina hráčů mužstva, které před čtyřiceti lety vybojovalo pro Šumperk druhou nejvyšší soutěž, i opory týmu ze slavného období ve druhé polovině devadesátých let. Ve Vikýřovicích se možná objeví také nejslavnější šumperský odchovanec a olympijský vítěz Jiří Dopita.

Akci organizuje Karel Procházka, sám bývalý hokejista, ve spolupráci s Martinem Skokanem, provozovatelem webu www.historiehcs.estranky.cz, na němž jsou rovněž k dispozici informace o srazu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).