SPORT

Šumperští hokejisté všech generací se sejdou ve Vikýřovicích

5. června 2013, 09:21, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk – Unikátní setkání všech hokejistů, trenérů a funkcionářů, kteří hráli nebo pracovali v mužském týmu Šumperka, plánují organizátoři z tohoto hokejového týmu.
Setkání šumperských hokejistů a všech, kteří měli v kterémkoli období existence klubu co do činění s mužským týmem, se uskuteční v sobotu 8. června v restauraci Trámky ve Vikýřovicích. Sraz všech zúčastněných začne  ve 14 hodin. 

Organizátoři slibují, že na akci dorazí většina hráčů mužstva, které před čtyřiceti lety vybojovalo pro Šumperk druhou nejvyšší soutěž, i opory týmu ze slavného období ve druhé polovině devadesátých let. Ve Vikýřovicích se možná objeví také nejslavnější šumperský odchovanec a olympijský vítěz Jiří Dopita.

Akci organizuje Karel Procházka, sám bývalý hokejista, ve spolupráci s Martinem Skokanem, provozovatelem webu www.historiehcs.estranky.cz, na němž jsou rovněž k dispozici informace o srazu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.