SPORT

Šumperský bazén opravil sociální zařízení a mění provozní dobu

8. září 2010, 21:59, Stanislava Marešová
Šumperský bazén opravil sociální zařízení a mění provozní dobu Šumperk - Od posledního srpnového týdne byl uzavřený krytý bazén v Šumperku, protože zde probíhala oprava podlah sociálního zařízení. Otevře se již tento pátek, ale návštěvníky čekají změny v otevírací době.
Od 23. srpna, kdy byl bazén uzavřen, se podařilo vyspárovat stěny bazénu a vyměnit prasklé dlaždice, nucenou rekonstrukcí prošly podlahy v dámských i pánských sprchách, vyspárovány byly skokanské můstky, v pánských ohřívárnách došlo k výměně sedáků a o kvalitnější klima se postarají nově vyměněná ložiska vzduchotechniky a filtrů.


Bazén se pro veřejnost znova otevře již tento pátek 10. září a návštěvníky čekají změny v provozní době.

Provozovatel bazénu reagoval na požadavek TJ  Šumpek a uzavřel bazén v době tréninků členů TJ. Bazén tak bude pro veřejnost nově otevřen v pondělí a ve středu v odpoledních hodinách až od 17 hodin namísto od 14. V ostatní dny je bazén pro veřejnost otevřen již od 14 hodin. Ranní provoz se nemění, pro brzké plavce se bazén otevírá již od 6. hodiny ranní do 8. hodiny. 

"Změna v provozní době vznikla na žádost Telovýchovné jednoty. Mají nově více členů a rádi by využili možnosti trénovat v celém bazénu. Byly zde konflikty mezi veřejností a členy TJ, kdy si plavci stěžovali na zvířenou vodu a přeplněné dráhy," říká ke změně provozní doby vedoucí aquacentra Milan Jurčíček. 


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.9.2010 15:47
Titulek: jen k lepšímu.
Autor: Roman
43
Nová dlažba ve sprchách je fajn. Také nové dřevěné sedačky v ohřívárně jsou vynikající. příjemné změny....
Reagovat
Datum: 16.10.2010 21:15
Titulek: Re: jen k lepšímu.
Autor: Roman
64
s tím k lepšímu beru zpět. V ohřívárně je věčně kosa a při odchodu mi pravidelně zhnusí zbytek dne "diskotéka" a hity typu maxim turbulenc v foyeru.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).