SPORT

Šumperský bazén opravil sociální zařízení a mění provozní dobu

8. září 2010, 21:59, Stanislava Marešová
Šumperský bazén opravil sociální zařízení a mění provozní dobu Šumperk - Od posledního srpnového týdne byl uzavřený krytý bazén v Šumperku, protože zde probíhala oprava podlah sociálního zařízení. Otevře se již tento pátek, ale návštěvníky čekají změny v otevírací době.
Od 23. srpna, kdy byl bazén uzavřen, se podařilo vyspárovat stěny bazénu a vyměnit prasklé dlaždice, nucenou rekonstrukcí prošly podlahy v dámských i pánských sprchách, vyspárovány byly skokanské můstky, v pánských ohřívárnách došlo k výměně sedáků a o kvalitnější klima se postarají nově vyměněná ložiska vzduchotechniky a filtrů.


Bazén se pro veřejnost znova otevře již tento pátek 10. září a návštěvníky čekají změny v provozní době.

Provozovatel bazénu reagoval na požadavek TJ  Šumpek a uzavřel bazén v době tréninků členů TJ. Bazén tak bude pro veřejnost nově otevřen v pondělí a ve středu v odpoledních hodinách až od 17 hodin namísto od 14. V ostatní dny je bazén pro veřejnost otevřen již od 14 hodin. Ranní provoz se nemění, pro brzké plavce se bazén otevírá již od 6. hodiny ranní do 8. hodiny. 

"Změna v provozní době vznikla na žádost Telovýchovné jednoty. Mají nově více členů a rádi by využili možnosti trénovat v celém bazénu. Byly zde konflikty mezi veřejností a členy TJ, kdy si plavci stěžovali na zvířenou vodu a přeplněné dráhy," říká ke změně provozní doby vedoucí aquacentra Milan Jurčíček. 


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.9.2010 15:47
Titulek: jen k lepšímu.
Autor: Roman
44
Nová dlažba ve sprchách je fajn. Také nové dřevěné sedačky v ohřívárně jsou vynikající. příjemné změny....
Reagovat
Datum: 16.10.2010 21:15
Titulek: Re: jen k lepšímu.
Autor: Roman
65
120
s tím k lepšímu beru zpět. V ohřívárně je věčně kosa a při odchodu mi pravidelně zhnusí zbytek dne "diskotéka" a hity typu maxim turbulenc v foyeru.
Reagovat