SPORT

Šumperské kapely si spolu zahrají, ale ne písničky

7. září 2010, 00:00, rejdakce
Šumperské kapely si spolu zahrají, ale ne písničky Šumperk - S originálním nápadem přicházejí šumperské hudební skupiny. V neděli 12. září se setkají na bratrušovském koupališti, aby si spolu zahrály nohejbal. Turnaj dostal název „Cíbova noha“ a vítězné družstvo získá bečku piva a kompletní sérii lihových nápojů z palírny v Hraběšicích.
„S ostatníma muzikantama se celé léto nevidíme, protože jsme každý na cestách po festivalech, a tak jsme chtěli na konci léta uspořádat nějaké neformální setkání, kde bychom pokecali a udělali si nějakou činností žízeň. Napadl nás nohejbal, je to sport, u kterého nejde o život, no i když u muzikantů člověk nikdy neví,“ říká s nadsázkou baskytarista skupiny O5 a Radeček Ondřej Polák, který akci pořádá společně se zpěvákem Dead Popes Company Jirkou Gieslem a šéfem šumperských futsalistů Jardou Horákem.

Účast už potvrdili muzikanti napříč žánry, takže se na kurt proti sobě postaví folkaři s rockerama či metalisté proti dýdžejům. „Účast přislíbily kapely Koblížci, Zbořec, Shamania Mania, DJ Maxxa, Dying Passion a další. Dohromady asi deset skupin, ale uvidíme, kdo nakonec vstane a přijde,“ přemýšlí Jirka Giesl, který na turnaj dorazí s kapelou přímo z turné po Slovensku. Turnaj šumperských skupin v nohejbale začne už v 10 hodin ráno na bratrušovském koupališti. Akce je přístupná veřejnosti, vstup je zdarma a občerstvení bude zajištěno.

NA NOHEJBALOVÝ TURNAJ VÁS SRDEČNĚ SAMOZŘEJMĚ ZVEME, AŤ PŘIJEDETE PRACOVNĚ ČI JEN TAK ZA ZÁBAVOU !
 
 
Zleva: Ondřej Polák, Jaroslav Horák, Jiří Giesl


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).