SPORT

Šumperské kapely si spolu zahrají, ale ne písničky

7. září 2010, 00:00, rejdakce
Šumperské kapely si spolu zahrají, ale ne písničky Šumperk - S originálním nápadem přicházejí šumperské hudební skupiny. V neděli 12. září se setkají na bratrušovském koupališti, aby si spolu zahrály nohejbal. Turnaj dostal název „Cíbova noha“ a vítězné družstvo získá bečku piva a kompletní sérii lihových nápojů z palírny v Hraběšicích.
„S ostatníma muzikantama se celé léto nevidíme, protože jsme každý na cestách po festivalech, a tak jsme chtěli na konci léta uspořádat nějaké neformální setkání, kde bychom pokecali a udělali si nějakou činností žízeň. Napadl nás nohejbal, je to sport, u kterého nejde o život, no i když u muzikantů člověk nikdy neví,“ říká s nadsázkou baskytarista skupiny O5 a Radeček Ondřej Polák, který akci pořádá společně se zpěvákem Dead Popes Company Jirkou Gieslem a šéfem šumperských futsalistů Jardou Horákem.

Účast už potvrdili muzikanti napříč žánry, takže se na kurt proti sobě postaví folkaři s rockerama či metalisté proti dýdžejům. „Účast přislíbily kapely Koblížci, Zbořec, Shamania Mania, DJ Maxxa, Dying Passion a další. Dohromady asi deset skupin, ale uvidíme, kdo nakonec vstane a přijde,“ přemýšlí Jirka Giesl, který na turnaj dorazí s kapelou přímo z turné po Slovensku. Turnaj šumperských skupin v nohejbale začne už v 10 hodin ráno na bratrušovském koupališti. Akce je přístupná veřejnosti, vstup je zdarma a občerstvení bude zajištěno.

NA NOHEJBALOVÝ TURNAJ VÁS SRDEČNĚ SAMOZŘEJMĚ ZVEME, AŤ PŘIJEDETE PRACOVNĚ ČI JEN TAK ZA ZÁBAVOU !
 
 
Zleva: Ondřej Polák, Jaroslav Horák, Jiří Giesl


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.