SPORT

Fotbalisté Šumperka odčinili porážku

17. srpna 2009, 17:18, Michal Šíma
Šumperk - Úspěšný reparát složili šumperští fotbalisté v neděli ve druhém kole divize.
Po nečekané porážce v Hranicích se svěřenci trenéra Jáněho poprvé představili doma, kde přivítali MFK Havířov.
Již ve 2. minutě rozjásal solidně zaplněný Tyršův stadion Pobucký pěknou ranou z dálky. Poté přišel tradiční obrázek domácích utkání hráčů ve žlutém. Herní převaha, avšak ne a ne vstřelit další branku.
V druhém poločase se dostal ke slovu Havířov a domácí obrana měla co dělat aby odvrátila množství standartních situací, které se nakupily v důsledku převahy hostů. Šumperku navíc chyběl Roman Skopal, nejlepší obránce žlutomodrých, jenž nesměl nastoupit kvůli červené kartě z Hranic.
Naštěstí, ze záblesků šancí havířovských fotbalistů se vyrovnání nezrodilo, a navíc v 90. minutě přidal pojištění výhry Šumperka opět Pobucký po přímočarém průniku.
Šumperk tak odčinil porážku z prvního kola a doufejme, že bude patřit opět ke špičce divizní tabulky.

FK SAN-JV Šumperk - MFK Havířov  2:0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).