SPORT

Fotbalisté Šumperka odčinili porážku

17. srpna 2009, 17:18, Michal Šíma
Šumperk - Úspěšný reparát složili šumperští fotbalisté v neděli ve druhém kole divize.
Po nečekané porážce v Hranicích se svěřenci trenéra Jáněho poprvé představili doma, kde přivítali MFK Havířov.
Již ve 2. minutě rozjásal solidně zaplněný Tyršův stadion Pobucký pěknou ranou z dálky. Poté přišel tradiční obrázek domácích utkání hráčů ve žlutém. Herní převaha, avšak ne a ne vstřelit další branku.
V druhém poločase se dostal ke slovu Havířov a domácí obrana měla co dělat aby odvrátila množství standartních situací, které se nakupily v důsledku převahy hostů. Šumperku navíc chyběl Roman Skopal, nejlepší obránce žlutomodrých, jenž nesměl nastoupit kvůli červené kartě z Hranic.
Naštěstí, ze záblesků šancí havířovských fotbalistů se vyrovnání nezrodilo, a navíc v 90. minutě přidal pojištění výhry Šumperka opět Pobucký po přímočarém průniku.
Šumperk tak odčinil porážku z prvního kola a doufejme, že bude patřit opět ke špičce divizní tabulky.

FK SAN-JV Šumperk - MFK Havířov  2:0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.