SPORT

Fotbalisté Šumperka odčinili porážku

17. srpna 2009, 17:18, Michal Šíma
Šumperk - Úspěšný reparát složili šumperští fotbalisté v neděli ve druhém kole divize.
Po nečekané porážce v Hranicích se svěřenci trenéra Jáněho poprvé představili doma, kde přivítali MFK Havířov.
Již ve 2. minutě rozjásal solidně zaplněný Tyršův stadion Pobucký pěknou ranou z dálky. Poté přišel tradiční obrázek domácích utkání hráčů ve žlutém. Herní převaha, avšak ne a ne vstřelit další branku.
V druhém poločase se dostal ke slovu Havířov a domácí obrana měla co dělat aby odvrátila množství standartních situací, které se nakupily v důsledku převahy hostů. Šumperku navíc chyběl Roman Skopal, nejlepší obránce žlutomodrých, jenž nesměl nastoupit kvůli červené kartě z Hranic.
Naštěstí, ze záblesků šancí havířovských fotbalistů se vyrovnání nezrodilo, a navíc v 90. minutě přidal pojištění výhry Šumperka opět Pobucký po přímočarém průniku.
Šumperk tak odčinil porážku z prvního kola a doufejme, že bude patřit opět ke špičce divizní tabulky.

FK SAN-JV Šumperk - MFK Havířov  2:0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).