Syn vyhrál, táta uzavíral první stovku. Vikýřovická 12 patřila Křivohlávkovi “juniorovi”, v ženách tradičně vyhrála Eva Filipiová

VIKÝŘOVICE - Předčil celé startovní pole včetně svého táty Pavla, jenž uzavíral první stovku. V dalším ročníku silvestrovského běhu Vikýřovická 12 měl nejrychlejší nohy Tomáš Křivohlávek.

Vikýřovická 12 znovu táhla. Na start se postavilo přes 160 aktivních zájemců. Foto: Pavlína Boráková

Sportovní nadšenec reprezentující tým Salomon Sunto dosprintoval do cíle v čase 43:53 min. a další medailisty absolutního pořadí Ondřeje Pavelku a Michala Davida porazil s bezpečným náskokem skutečného lídra.

Ženy zaslouží obdiv

Na start se postavilo 163 běžců všech věkových kategorií. Mezi ženami byla tradičně nejrychlejší Eva Filipiová, která v neroztříděném pořadí bez rozdílu věku a pohlaví obsadila výtečné třinácté místo. Stejný obdiv zasloužily Ema Berková a Iva Gieselová, které ženskou šampiónku následovaly na čtrnácté, respektive patnácté pozici.