ZPRÁVY

Špatný komín vznítil oheň na střeše

23. února 2014, 15:13, BH
Potůčník - V bytovém domě v  Potůčníku na Hanušovicku krátce před půlnocí začala hořer střecha. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Šumperku se dvěma cisternami a dobrovolní hasiči z Jindřichova, Hanušovic a Starého Města.

„Hasiči po příjezdu průzkumem zjistili, že hoří střecha samostatně stojícího bytového domu se šesti bytovými jednotkami. V dýchací technice natáhli hadicové vedení budovou a začali s plameny bojovat. Požár zasáhl střechu o rozměrech asi 5 krát 2 metry,“ popsala mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková s tím, že v průběhu likvidačních prací hasiči rozebírali střešní konstrukce a dohašovali ohniska. „Plameny dostali hasiči pod kontrolu dvě minuty po půlnoci, likvidaci hlásil velitel zásahu v 1:27 hodin v neděli,“ doplnila.

Škoda byla předběžně odhadnuta na 250 tisíc korun, příčinou vzniku požáru bylo vadné komínové těleso. Při požáru nebyl nikdo zraněn.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).