SPORT

Soupeř přehrál šumperačky vyzrálejším výkonem podkošových hráček

22. února 2012, 17:18, rejdakce
Soupeř přehrál šumperačky vyzrálejším výkonem podkošových hráček Šumperk - První utkání v oblastním přeboru šumperské minižačky prohrály zbytečně vysokým rozdílem, protože neproměnily dobré pozice a vyprodukovaly hodně ztrát. Soupeř hrál vytaženou agresivní obranu po celém hřišti. Na to byla děvčata připravena a dokázala tuto obrannou bariéru vcelku úspěšně překonat. Co se týče šumperských rozehrávaček, byly na úrovni domácího družstva, ale soupeř nás jednoznačně přehrál přes podkošové hráčky.
"Tam máme velké slabiny na doskocích a dohrát přes ně akce se míjí účinkem," sdělil trenér.
Druhé utkání bylo již daleko vyrovnanější a soupeř  přehrál Šumperačky opět lepší hrou podkošových hráček. "Pochvalu zaslouží Eliška Hegrová, která se v druhém utkání zdravě naštvala a odehrála výborné utkání jak v obraně, tak v útoku. Šárka Plhalová dobře bránila, spolehlivě vyvážela míče do útočné poloviny a byla úspěšná i v zakončení. Lucka Nečasová je velmi spolehlivá a pracovitá hráčka, která plní přesně pokyny trenéra. Byla jedna z nejlepších našich hráček v obraně. Bohužel se nechytla střelecky a to byla pro nás v utkání velká ztráta. Veronika Skoupilová také odehrála druhé utkání s velkým nasazením a odměnou jí bylo 9 bodů. Veronika Hanáková se na hřišti také neztratila. Úspěšně a nebojácně bránila fyzicky vyspělejší soupeřky a v útoku se dostala do dobrých pozic na zakončení. Bohužel proměnila z šesti tutovek jen dvě. Obě utkání nám odhalila naše slabiny ve hře. Trénink musíme zaměřit na zlepšení výkonnosti našich podkošových hráček," dodal trenér.


 

Oblastní přebor starší minižačkyneděle 18.2.2012


1. utkání v 10,00

BK Havířov - TJ Šumperk 1. ZŠ
65 : 28

Výsledek po čtvrtinách: 15:6, 31:9, 43:17,
Střelci: Plhalová Šárka 8 ( TH 2/2), Hegrová Eliška 6, Skoupilová Veronika 4, Nečasová Lucie 3 (TH 8/1), Hauserová Katka 3 (TH 1/1), Hanáková Veronika 2, Svítilová Eliška 2.
Trestné hody: 9/3 - 33 %

2. utkání ve 12,00 hod

BK Havířov - TJ Šumperk
59 : 45


Výsledek po čtvrtinách: 20:8, 32:18, 49:28,
Střelci: Hegrová Eliška 16, Plhalová Šárka 12, Skoupilová Veronika 9 ( TH 2/1), Hanáková Veronika 4, Hauserová Katka 2, Čadilová Dominika 2.
Trestné hody: 2/1 t.j. 50 %


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.