SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

10. prosince 2011, 21:58, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Jedenácté kolo Šumperské florbalové ligy mělo své specifikum v podobě neúčasti všech hráčů A - týmu šumperského Asperu, který hrál v sobotu a svým hráčům nedovolil páteční start v amatérské soutěži.
 Metelesku blesku a Bílý balet však tento problém nemuseli řešit, a tak se hrál atraktivní florbal. Dramatická podívaná nakonec skončila remízovou přestřelkou 6:6. 


Metelesku blesku - Bílý balet  6:6


Spádová legie postrádala nejlepšího střelce Petra Matěje a v úvodu utkání nastoupila proti Vychlazené 11 jen se třemi hráči v poli. Příchod Wiesnera však nejenže vyrovnal počty na ploše, ale také strhl vítězství na stranu Legie. 

Spádová legie - Vychlazená jedenáctka  8:7


Big heďáci nebyli důstojným soupeřem ani v souboji se Včelkami Medulkami. Obhájci titulu si v poklidu zastříleli a v ležérním tempu zvítězili 12:1.

Big heďáci - Včelky Medulky  1:12


Lazy Swines a Icemani, to byl další zápas. Očekával se vyrovnaný duel, avšak Swině vzali utkání pevně do svých rukou a po vcelku vyrovnaném poločase deklasovali Icemany v poměru 7:2.

Lazy Swines - Icemani  7:2


Výrazně oslabení Párci, kterým zbyl z obvyklé sestavy jen Braun, vzdorovali King Size velmi statečně. Nakonec však nedokázali zabránit druhému vítězství Kingů v letošním ročníku, kteří tak plně využili absenci prakticky celého týmu.

Párci za dolar - King Size  2:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).