SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

10. prosince 2011, 21:58, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Jedenácté kolo Šumperské florbalové ligy mělo své specifikum v podobě neúčasti všech hráčů A - týmu šumperského Asperu, který hrál v sobotu a svým hráčům nedovolil páteční start v amatérské soutěži.
 Metelesku blesku a Bílý balet však tento problém nemuseli řešit, a tak se hrál atraktivní florbal. Dramatická podívaná nakonec skončila remízovou přestřelkou 6:6. 


Metelesku blesku - Bílý balet  6:6


Spádová legie postrádala nejlepšího střelce Petra Matěje a v úvodu utkání nastoupila proti Vychlazené 11 jen se třemi hráči v poli. Příchod Wiesnera však nejenže vyrovnal počty na ploše, ale také strhl vítězství na stranu Legie. 

Spádová legie - Vychlazená jedenáctka  8:7


Big heďáci nebyli důstojným soupeřem ani v souboji se Včelkami Medulkami. Obhájci titulu si v poklidu zastříleli a v ležérním tempu zvítězili 12:1.

Big heďáci - Včelky Medulky  1:12


Lazy Swines a Icemani, to byl další zápas. Očekával se vyrovnaný duel, avšak Swině vzali utkání pevně do svých rukou a po vcelku vyrovnaném poločase deklasovali Icemany v poměru 7:2.

Lazy Swines - Icemani  7:2


Výrazně oslabení Párci, kterým zbyl z obvyklé sestavy jen Braun, vzdorovali King Size velmi statečně. Nakonec však nedokázali zabránit druhému vítězství Kingů v letošním ročníku, kteří tak plně využili absenci prakticky celého týmu.

Párci za dolar - King Size  2:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.