SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

10. prosince 2011, 21:58, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Jedenácté kolo Šumperské florbalové ligy mělo své specifikum v podobě neúčasti všech hráčů A - týmu šumperského Asperu, který hrál v sobotu a svým hráčům nedovolil páteční start v amatérské soutěži.
 Metelesku blesku a Bílý balet však tento problém nemuseli řešit, a tak se hrál atraktivní florbal. Dramatická podívaná nakonec skončila remízovou přestřelkou 6:6. 


Metelesku blesku - Bílý balet  6:6


Spádová legie postrádala nejlepšího střelce Petra Matěje a v úvodu utkání nastoupila proti Vychlazené 11 jen se třemi hráči v poli. Příchod Wiesnera však nejenže vyrovnal počty na ploše, ale také strhl vítězství na stranu Legie. 

Spádová legie - Vychlazená jedenáctka  8:7


Big heďáci nebyli důstojným soupeřem ani v souboji se Včelkami Medulkami. Obhájci titulu si v poklidu zastříleli a v ležérním tempu zvítězili 12:1.

Big heďáci - Včelky Medulky  1:12


Lazy Swines a Icemani, to byl další zápas. Očekával se vyrovnaný duel, avšak Swině vzali utkání pevně do svých rukou a po vcelku vyrovnaném poločase deklasovali Icemany v poměru 7:2.

Lazy Swines - Icemani  7:2


Výrazně oslabení Párci, kterým zbyl z obvyklé sestavy jen Braun, vzdorovali King Size velmi statečně. Nakonec však nedokázali zabránit druhému vítězství Kingů v letošním ročníku, kteří tak plně využili absenci prakticky celého týmu.

Párci za dolar - King Size  2:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).