SPORT

Šesté kolo ŠFL

17. října 2010, 12:13, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Souboj prvního s druhým, tedy Včelek Medulek s Párkama za dolar, byl hlavním lákadlem šestého kola páteční florbalové ligy.
Jako první se však představili Youngers Glow proti favoritovi Spádové Legii. Ta doslova zesměšnila mladíky z Glow a zvítězila drtivě 14:2. Jediný z týmu poražených, kdo kladl odpor byl bojující Kováč, ale na rodinné trio Matějů prostě nestačil.
 

Youngers Glow - Spádová Legie  2:14
 

O poznání vyrovnanější duel se očekával od klání Lazy Swines s Vychlazenou 11. Jedenáctka však kolektivním výkonem přehrála Svině, které sice po poločase držely přijatelný výsledek 1:3, avšak po přestávce si tým kolem kapitána Dohnala vytvořil bezpečnější náskok a v pohodě vyhrál 7:3.
 

Vychlazená 11 - Lazy Swines  7:3
 

Zápas, který již mohl trochu předčasně napovědět jak to bude s posledními místy v play-off sehrály celky Bílého Baletu a King Size. Nepříliš pohledný florbal přinesl minimum branek, přičemž Šuk v brance King Size kapituloval jen jednou, čímž výrazně pomohl svému týmu k vítězství 3:1.
 

King Size - Bílý Balet  3:1
 

Vrchol večera přišel ve čtvrtém pátečním duelu. Včelky Medulky nastoupily proti Párkům již sice s uzdraveným Helešicem, avšak v růžovém dresu i tak scházely některé opory. V krásném utkání se nakonec ze zisku tří bodů radovali Párci, jimž nejvíce pomohl k výhře pěti zásahy Chladil. Párci za dolar tak předběhli Medulky v čele ligy, kterou ted' o bod vedou.
 

Párci za dolar - Včelky Medulky  7:6
 

V posledním zápase zkřižili hokejky Icemani a libinští Beerboys. Icemani potvrdili roli favorita, pohlídali si nejlepšího střelce ligy Vicence a poté rozebrali obranu Beerboys na šroubky. Po prvním poločase to bylo sice jen 5:2, ale v druhém hráči Libiny odpadli a inkasovali ještě osmkrát.
 

Icemani - Beerboys Libina  13:3
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.