ZPRÁVY

Revoluce v předvolební komunikaci: Vlček běhá v mobilu!

4. října 2012, 13:13, téma PR, redakce, placená reklama
Revoluce v předvolební komunikaci:  Vlček běhá v mobilu! Jesenickou krajinou běží vlk a pomáhá zraněným zvířatům. Cestou se přitom vyhýbá cizokrajným útočícím ptákům. Tak vypadá nová hra, adventura, kterou si nejen pro své mladé příznivce připravil jeden z kandidátů nadcházejících senátních voleb Miloslav Vlček.

„Trápí mě vylidňování Jesenicka a Šumperska. Mladí lidé odcházejí do jiných regionů a do větších měst, což je důsledek zdejší vysoké nezaměstnanosti. Mladí mizí a s nimi i tradiční spolky. Jako senátor chci prosadit konkrétní změny, které by například usnadnily absolventům škol získat práci a tím pádem zkušenosti a praxi,“ popisuje Vlček bolestivý problém regionu, za který kandiduje v říjnu do senátu.

„Zajímají mě názory mladých lidí na toto téma a rád bych s nimi vedl diskuzi. Proto jsem zvolil herní aplikaci jako cestu k mladým, aby se začali o situaci zajímat a společně jsme se snažili věci měnit,“ vysvětluje Vlček důvody vzniku mobilní aplikace a připomíná ještě pointu hry, kterou je sdělení, že si musíme navzájem pomáhat.

                Miloslav Vlček se chce zasadit o lepší život dětí a mladých lidí v našem regionu.

Nová aplikace je závanem moderních trendů v komunikaci politika s voliči. V České republice se touto cestou nevydal zatím nikdo.

Hra vyvinutá speciálně pro mobilní operační systém iOS je hratelná na přístrojích Apple (iPhone, iPad). Aplikaci si lze stáhnout zdarma prostřednictvím App Store.

Miloslav Vlček se rozhodl nejlepšího hráče ocenit – dva dny před volbami mu předá nový iPad! Vyhraje ten uživatel, který nahraje nejlepší skore do pondělí 8. října do 20.00 hodin.

Více na zde


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.