ZPRÁVY

Revoluce v předvolební komunikaci: Vlček běhá v mobilu!

4. října 2012, 13:13, téma PR, redakce, placená reklama
Revoluce v předvolební komunikaci:  Vlček běhá v mobilu! Jesenickou krajinou běží vlk a pomáhá zraněným zvířatům. Cestou se přitom vyhýbá cizokrajným útočícím ptákům. Tak vypadá nová hra, adventura, kterou si nejen pro své mladé příznivce připravil jeden z kandidátů nadcházejících senátních voleb Miloslav Vlček.

„Trápí mě vylidňování Jesenicka a Šumperska. Mladí lidé odcházejí do jiných regionů a do větších měst, což je důsledek zdejší vysoké nezaměstnanosti. Mladí mizí a s nimi i tradiční spolky. Jako senátor chci prosadit konkrétní změny, které by například usnadnily absolventům škol získat práci a tím pádem zkušenosti a praxi,“ popisuje Vlček bolestivý problém regionu, za který kandiduje v říjnu do senátu.

„Zajímají mě názory mladých lidí na toto téma a rád bych s nimi vedl diskuzi. Proto jsem zvolil herní aplikaci jako cestu k mladým, aby se začali o situaci zajímat a společně jsme se snažili věci měnit,“ vysvětluje Vlček důvody vzniku mobilní aplikace a připomíná ještě pointu hry, kterou je sdělení, že si musíme navzájem pomáhat.

                Miloslav Vlček se chce zasadit o lepší život dětí a mladých lidí v našem regionu.

Nová aplikace je závanem moderních trendů v komunikaci politika s voliči. V České republice se touto cestou nevydal zatím nikdo.

Hra vyvinutá speciálně pro mobilní operační systém iOS je hratelná na přístrojích Apple (iPhone, iPad). Aplikaci si lze stáhnout zdarma prostřednictvím App Store.

Miloslav Vlček se rozhodl nejlepšího hráče ocenit – dva dny před volbami mu předá nový iPad! Vyhraje ten uživatel, který nahraje nejlepší skore do pondělí 8. října do 20.00 hodin.

Více na zde


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.