ZPRÁVY

Revoluce v předvolební komunikaci: Vlček běhá v mobilu!

4. října 2012, 13:13, téma PR, redakce, placená reklama
Revoluce v předvolební komunikaci:  Vlček běhá v mobilu! Jesenickou krajinou běží vlk a pomáhá zraněným zvířatům. Cestou se přitom vyhýbá cizokrajným útočícím ptákům. Tak vypadá nová hra, adventura, kterou si nejen pro své mladé příznivce připravil jeden z kandidátů nadcházejících senátních voleb Miloslav Vlček.

„Trápí mě vylidňování Jesenicka a Šumperska. Mladí lidé odcházejí do jiných regionů a do větších měst, což je důsledek zdejší vysoké nezaměstnanosti. Mladí mizí a s nimi i tradiční spolky. Jako senátor chci prosadit konkrétní změny, které by například usnadnily absolventům škol získat práci a tím pádem zkušenosti a praxi,“ popisuje Vlček bolestivý problém regionu, za který kandiduje v říjnu do senátu.

„Zajímají mě názory mladých lidí na toto téma a rád bych s nimi vedl diskuzi. Proto jsem zvolil herní aplikaci jako cestu k mladým, aby se začali o situaci zajímat a společně jsme se snažili věci měnit,“ vysvětluje Vlček důvody vzniku mobilní aplikace a připomíná ještě pointu hry, kterou je sdělení, že si musíme navzájem pomáhat.

                Miloslav Vlček se chce zasadit o lepší život dětí a mladých lidí v našem regionu.

Nová aplikace je závanem moderních trendů v komunikaci politika s voliči. V České republice se touto cestou nevydal zatím nikdo.

Hra vyvinutá speciálně pro mobilní operační systém iOS je hratelná na přístrojích Apple (iPhone, iPad). Aplikaci si lze stáhnout zdarma prostřednictvím App Store.

Miloslav Vlček se rozhodl nejlepšího hráče ocenit – dva dny před volbami mu předá nový iPad! Vyhraje ten uživatel, který nahraje nejlepší skore do pondělí 8. října do 20.00 hodin.

Více na zde


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).