KULTURA

Resistance - Albi B-Day

26. února 2010, 00:00, rejdakce
Šumperk - Tato klubová párty bude mít pro večer 12. března podtitul Albi B-Day, kde Albi oslaví své jednadvacáté narozeniny a zahraje na ní celkem 6 DJs! A my Vám je velmi rádi představíme.

BON FINIX /// Kick Da Night - Praha
Jako hlavní host k nám dorazí Bon Finix, který na párty dokáže vždy vytvořit skvělou atmosféru a doufáme, že i v našem klubu tomu nebude jinak! V současnosti hraje vše, co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive s trancovými prvky. Ve své kariéře si zahrál v předních pražských klubech jako Mecca, Duplex, Roxy, Radost FX, Studio 54 a mnoho dalších klubech po celé ČR jako např.: ostravský Fabric nebo brněnské 7.Nebe. Měl také možnost se zúčastnit mega akcí jako je Transmission, Hradhouse, Mácháč, Creamfields. Má i svou rezidentní noc Kick Da Night, která má momentálně domov v populárním pražském klubu Prdel. Pod stejnojmenným názvem Kick Da Night si můžete poslechnout i jeho radio show, která se vysílá každé pondělí na internetovém rádiu Sensation Factory.
 

NESQUIK /// Rehab, Mecca, Duplex – Praha
Dalším kdo na této akci vystoupí je pražský DJ Nesquik, který má za  sebou také mnoho úspěchů. Jeho současná stylová definice zahrnuje progressive, tech-house a electro, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. Začíná se prosazovat svým spontánním vystupováním a v poslední době také jako nadějný producent, který se svou poctivou prací ve studiu snaží o jedinou věc - pobavit lidi! Za svou kariéru vystoupil po boku těch největších zahraničních jmen, jakými jsou Carl Cox, Marco V, Sébastien Léger, a jeho sound je slyšet na všech známých eventech (O2 Arena, Mecca, Duplex). Právem se stal rezidentem dvou top tanečních klubů v Praze. Zároveň je také spoluzakladatelem stylové rezidentní noci Rehab v klubu Mecca, která běží již třetí sezonu.
 

SLICK /// Dance EXXtravaganza, Evropa 2 - Praha
Třetím a zároveň posledním pražským DJem, který se nám na akci představí je DJ Slick. Do svých setů si vybírá tracky, které jsou plné melodií, vokálů, ale také silných basových linek a tvrdých beatů. Tato pečlivě namíchaná směs přivádí všechny party people k euforické radosti z poslechu a strhává je s sebou. Vystoupuje v klubech jako Mecca, Duplex, Roxy, Vertigo a mnoha dalších klubech v ČR i zahraničí. Momentálně je rezidentem párty maXimal, jež hostí club Duplex, Mecca, a v současnoti expanduje do Anglie a dalších států. Další rezidenturu má DJ Slick v pražském klubu Silwer Cafe Bar a také v pořadu Dance EXXtravaganza na rádiu Evropa 2.
 

WAITER & SLICE /// Saturday House – Zlín
Přivítáme i zlínské duo Walter & Slice. Tito kluci hrají spolu poměrně krátkou dobu, ale jdou si za svým snem a dělají to, co je baví! Spojil je ojedinělý zvuk minimalu a housu, kterým se na různých večírcích prezentují. Za zmínku stojí i jejich rezidentní akce Saturday House, se kterou začali na venkovní terase zlínského mrakodrapu a snaží se, aby jejich akce byly něčím originální a jedinečné.
 

ALBI /// Resistance, Suteren Lounge - Šumperk
A jako posledního Vám představíme rezidenta této akce, jímž není nikdo jiný než Albi, který se ukáže se svým progressive house soundem.


Navíc celou tuto párty, která začíná už ve 20:00, doplní laser show! Určitě se máte na co těšit a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Den: 12.03.2010
Start: 20:00 hodin
Vstup: 70,- Kč - potvrzená účast na facebooku 50,- Kč (Suteren Lounge)
Místo: Suteren Lounge, Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NEILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Neil Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.