KULTURA

Resistance - Albi B-Day

26. února 2010, 00:00, rejdakce
Šumperk - Tato klubová párty bude mít pro večer 12. března podtitul Albi B-Day, kde Albi oslaví své jednadvacáté narozeniny a zahraje na ní celkem 6 DJs! A my Vám je velmi rádi představíme.

BON FINIX /// Kick Da Night - Praha
Jako hlavní host k nám dorazí Bon Finix, který na párty dokáže vždy vytvořit skvělou atmosféru a doufáme, že i v našem klubu tomu nebude jinak! V současnosti hraje vše, co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive s trancovými prvky. Ve své kariéře si zahrál v předních pražských klubech jako Mecca, Duplex, Roxy, Radost FX, Studio 54 a mnoho dalších klubech po celé ČR jako např.: ostravský Fabric nebo brněnské 7.Nebe. Měl také možnost se zúčastnit mega akcí jako je Transmission, Hradhouse, Mácháč, Creamfields. Má i svou rezidentní noc Kick Da Night, která má momentálně domov v populárním pražském klubu Prdel. Pod stejnojmenným názvem Kick Da Night si můžete poslechnout i jeho radio show, která se vysílá každé pondělí na internetovém rádiu Sensation Factory.
 

NESQUIK /// Rehab, Mecca, Duplex – Praha
Dalším kdo na této akci vystoupí je pražský DJ Nesquik, který má za  sebou také mnoho úspěchů. Jeho současná stylová definice zahrnuje progressive, tech-house a electro, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. Začíná se prosazovat svým spontánním vystupováním a v poslední době také jako nadějný producent, který se svou poctivou prací ve studiu snaží o jedinou věc - pobavit lidi! Za svou kariéru vystoupil po boku těch největších zahraničních jmen, jakými jsou Carl Cox, Marco V, Sébastien Léger, a jeho sound je slyšet na všech známých eventech (O2 Arena, Mecca, Duplex). Právem se stal rezidentem dvou top tanečních klubů v Praze. Zároveň je také spoluzakladatelem stylové rezidentní noci Rehab v klubu Mecca, která běží již třetí sezonu.
 

SLICK /// Dance EXXtravaganza, Evropa 2 - Praha
Třetím a zároveň posledním pražským DJem, který se nám na akci představí je DJ Slick. Do svých setů si vybírá tracky, které jsou plné melodií, vokálů, ale také silných basových linek a tvrdých beatů. Tato pečlivě namíchaná směs přivádí všechny party people k euforické radosti z poslechu a strhává je s sebou. Vystoupuje v klubech jako Mecca, Duplex, Roxy, Vertigo a mnoha dalších klubech v ČR i zahraničí. Momentálně je rezidentem párty maXimal, jež hostí club Duplex, Mecca, a v současnoti expanduje do Anglie a dalších států. Další rezidenturu má DJ Slick v pražském klubu Silwer Cafe Bar a také v pořadu Dance EXXtravaganza na rádiu Evropa 2.
 

WAITER & SLICE /// Saturday House – Zlín
Přivítáme i zlínské duo Walter & Slice. Tito kluci hrají spolu poměrně krátkou dobu, ale jdou si za svým snem a dělají to, co je baví! Spojil je ojedinělý zvuk minimalu a housu, kterým se na různých večírcích prezentují. Za zmínku stojí i jejich rezidentní akce Saturday House, se kterou začali na venkovní terase zlínského mrakodrapu a snaží se, aby jejich akce byly něčím originální a jedinečné.
 

ALBI /// Resistance, Suteren Lounge - Šumperk
A jako posledního Vám představíme rezidenta této akce, jímž není nikdo jiný než Albi, který se ukáže se svým progressive house soundem.


Navíc celou tuto párty, která začíná už ve 20:00, doplní laser show! Určitě se máte na co těšit a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Den: 12.03.2010
Start: 20:00 hodin
Vstup: 70,- Kč - potvrzená účast na facebooku 50,- Kč (Suteren Lounge)
Místo: Suteren Lounge, Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.