SPORT

Radek Kučera v hokejovém Šumperku skončil, mužstvo Draků převzal Aleš Flašar. „Čeká nás hodně těžká práce,“ tvrdil nově dosazený kouč

7. září 2016, 15:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Radek Kučera v hokejovém Šumperku skončil, mužstvo Draků převzal Aleš Flašar. „Čeká nás hodně těžká práce,“ tvrdil nově dosazený kouč Šumperk - Radek Kučera skončil u mužského hokejového týmu. A to ve všech funkcích a pozicích, které zastával. Za jeho rozhodnutím stály narůstající neshody s klubovým prezidentem Vladimírem Velčovským, s nímž v posledních týdnech a měsících nenacházel společnou řeč. „Kalich přetekl. Už to dál nešlo,“ okomentoval velmi stručně svůj odchod ze scény.

 Velčovský zareagoval na Kučerův odchod bleskově. Už o necelých čtyřiadvacet hodin později rozdával pokyny na šumperské střídačce nový kouč. Draky povede ve druhé lize Aleš Flašar, dlouholetý hokejista Vítkovic a mistr republiky s Olomoucí. Jako hlavní kormidelník zažil prvoligové postupy s Porubou a Prostějovem, naposledy působil v Novém Jičíně. „Všechno se seběhlo strašně rychle. Chtěl jsem jít trénovat do polské extraligy, ale tam to nakonec nedopadlo. Hokej mi po letní pauze začal chybět, Šumperk má u nás jméno, tak proč to nezkusit? I když nás čeká hodně těžká práce, je to výzva, které se rozhodně nebojím. Maximálně mi lidi budou nadávat,“ tvrdil někdejší nesmlouvavý zadák. „Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu. Až na dvě výjimky tady žádné hráče neznám. Máme co zlepšovat, a to i s ohledem na to, jak krutý los nás v úvodu ligy čeká,“ připomněl Flašar. Po domácí premiéře proti Vsetínu se jeho týmu navalí do cesty další ambiciózní soupeři z Brna, Poruby a Hodonína. „Nebude jednoduché splnit cíl, který před námi stojí. Mladý tým má problémy v obranné fázi a chybí mu jiskra, dravost a výbušnost. Směrem dopředu je schopný napáchat moře chyb, vadí mi i některé zbytečné fauly. Musíme jít postupně. Připravit týdenní plán a potom se uvidí, co dál. Kluky zatím poznávám, na nic většího nebyl čas,“ prosil nový lodivod o trpělivost.


Foto: Petr Fišer

Šumperské střídačce nově šéfuje Aleš Flašar.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.9.2016 17:01
Titulek: Včera skóre Šumperk vs. Vsetín 3:10
Autor: Anonym
153
319
"Realita je krutá, musíme se podívat pravdě do očí," řekl po přípravném utkání nový kouč Aleš Flašar. :-DDDDDDDDDD
Reagovat
Datum: 7.9.2016 18:16
Titulek: Re: Včera skóre Šumperk vs. Vsetín 3:10
Autor: aNONYM
177
144
Je dobře, že po nás, laicích, to začínají konečně vnímat i odborníci :D
Reagovat
Datum: 7.9.2016 18:39
Titulek: Bez titulku
Autor: Divak Divadelni
179
243
Kuca pochopil, ze s timto materialem se neda pracovat.
VV nakonec rekne, ze nema pro koho delat hokej v SPK a najde si jinej kseft.
Reagovat
Datum: 7.9.2016 19:39
Titulek: Neunesl tíhu
Autor: Honza
266
188
Kuča je ukřivděný zbabělec, který neunáší tíhu, za kterou nese zodpovědnost a je placen. Všude jinde by už dávno letěl, zatímco ublíženej chodí po Šumperku jak mistr světa. Je jen dobře pro hokej, že skončil. Uvídíte, bude líp.
Reagovat
Datum: 8.9.2016 08:48
Titulek: Re: Neunesl tíhu
Autor: Jenda Benda
156
180
Alespoň nebude muset přes léto na pracák a přes zimu mu nebudou nadávat exoti, kteří nikdy nic nedokázali :-(
Reagovat
Datum: 8.9.2016 11:34
Titulek: paníze
Autor: abcd
183
141
Tak snad aby město zase něco přisypalo...
Reagovat
Datum: 9.9.2016 08:37
Titulek: Re: peníze
Autor: Tomáš 2
211
197
Koukám, že město přisypalo 50.000 Kč na dojíždění do Uničova - a že se to vyplatilo :-)
Reagovat
Datum: 10.9.2016 07:43
Titulek: Re: peníze
Autor: Sysel
154
206
Hokej-klíčová záležitost Šumperka. Padne hokej-padne Šumperk. Zmizí z povrchu zemského.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.