KULTURA

Populární herci rozesmějí Rapotín

15. listopadu 2017, 07:30, ok
Populární herci rozesmějí Rapotín Rapotín - Pražské Divadlo Palace zavítá příští týden do Rapotína, aby v místním kulturním stánku uvedlo jednu ze svých nejúspěšnějších inscenací Rodina je základ státu. Diváci se mohou těšit na oblíbené herce Miroslava Etzlera, Vandu Hybnerovou či Sabinu Laurinovou.

 „Komediální představení nabídne spoustu vtipných situací a zápletek. V londýnské nemocnici se doktor David Mortimore připravuje na důležitou přednášku, která mu má pomoci v tolik očekávaném kariérním postupu. Potřebuje k tomu jenom klid a čas, ale ani jednoho se mu nedostává. Chvíle soustředění před vystoupením mu znesnadňuje běžný provoz nemocnice, příprava představení a taky nečekaná návštěva jeho bývalé milenky Jane a jejího ještě nečekanějšího dárečku,“ popisuje děj divadelní hry pořadatel David Braun.
Salvy smíchu budou z KKC Rapotín znít v úterý 21. listopadu od 19 hodin. Představení potrvá půl třetí hodiny včetně přestávky.


Foto: archiv

Miroslav Etzler baví publikum v hlavní roli situační komedie Rodina je základ státu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.