KULTURA

Podzimní pecky jsou už v prodeji

20. září 2017, 09:30, tyč
Podzimní pecky jsou už v prodeji Zábřeh - Kulturní dům v Zábřeze spustil před pár dny prodej vstupenek na očekávané podzimní pořady. V obvyklých prodejních místech si mohou zájemci už nyní zakoupit vstupenky například na listopadový koncert zpěváka Michala Hrůzy, koncertní show skupiny Slza nebo na festival punkové muziky Fest jak pěst s kapelami Punk Floid, Houba či Volant.

 V sobotu 23. září pak kulturák spustí předprodej na sérii dalších pořadů. „V návaznosti na termín konání recitálu světoznámého tenoristy Štefana Margity spustíme prodej vstupenek na koncert operní pěvkyně Dagmar Peckové, vánoční pořad zábřežského Moravia Big Bandu s Ilonou Csákovou a doprodej lístků na divadelní představení Římské noci se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem,“ informuje produkční Vratislav Jarmar.
Zatímco zmíněné vánoční koncerty jsou naplánovány na 10. a 12. prosince, divadelní titul Římské noci se v Zábřeze odehraje v lednu příštího roku.
Více informací o uvedených pořadech a předprodeji získají zájemci v pokladně kulturního domu nebo na kontaktech info@ic.zabreh.cz a 775 279 558.Foto: archiv

Kapela Slza si podmanila tisíce dívčích srdcí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.