ZPRAVODAJSTVÍ

Počasí stavebníkům přeje, rekonstrukce bazénu pokračuje

19. dubna 2017, 09:00, Vladimíra Bartoňová
Počasí stavebníkům přeje, rekonstrukce bazénu pokračuje Zábřeh - Druhou etapou prací pokračuje rekonstrukce venkovního plaveckého bazénu v Zábřeze, která začala na podzim minulého roku. Podle starosty města Františka Johna bude bazén v letní sezóně letošního roku již v provozu.

 „Hrubé stavební práce jsou z větší části realizovány,“ informoval starosta František John s tím, že aktuálně probíhá pokládka bazénové fólie, stavební příprava skluzavky a dláždění s terénními úpravami. „Po finálních úpravách bude ještě probíhat čtrnáctidenní zkušební provoz,“ dodal starosta.
V rámci rekonstrukce investoval EKO servis Zábřeh, provozovatel bazénu, také do celkové opravy venkovního bistra a přilehlé dlážděné plochy. „Upravena bude ještě zeleň kolem bazénu a venkovní osvětlení pro noční provoz,“
okomentoval probíhající změny vedoucí plaveckého areálu Milan Štencl.

Šumperk začne letos

Ještě letos chce odstartovat velkou rekonstrukci plaveckého areálu na Benátkách také Šumperk. Dělníci mají kompletně přebudovat nejen samotnou budovu koupaliště a vnitřní bazén, ale i venkovní prostory. Už předčasem zde radnice postavila novou in-line dráhu a hřiště. Zastupitelstvo města vloni schválilo, že na modernizaci koupaliště si Šumperk může vzít půjčku do výše 150 miliónů korun.


Foto: bav

Oprava zábřežského bazénu pokračuje podle plánu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 19.4.2017 16:38
Titulek: jó počasí
Autor: Nanosekunda ®
48
dnes tj středa 19.4.2017 v Zábřehu v 9:00 teplota 0°C, silný vítr, sype sníh... předpověď na zbytek týdne nevypadá o moc lépe. Tak co to melete?
Jó a na fólii, ideální!
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).