SPORT

Po dvoutýdenní pauze pokračovala ŠFL

5. listopadu 2011, 15:26, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperská florbalová liga se znovu rozeběhla.
 Jako první na sebe narazily týmy Spádová legie a Icemani. Legionáři byli určitě favoritem, avšak Icemani, kteří letos nepodávají zrovna skvělé výkony, svého soka dokonale zaskočili a zaslouženě triumfovali 6:3.

Icemani - Spádová legie  6:3


Lazy Swines proti Bílému baletu. Očekával se tvrdý zápas bez mnoha gólů - a to se také potvrdilo. Hráči v černožlutém však potvrdili své větší kvality a nakonec zvítězili 4:1.

Lazy Swines - Bílý balet  4:1


Včelky Medulky, vedoucí tým tabulky, se pak utkal s King Size. Florbalisté Včelek sice rozhodně nepůsobili suverénním dojmem, přesto v poklidu vyhráli 6:3.

Včelky Medulky - King Size  6:3


Šlágr kola v podobě zápasu Párků s Metelesku blesku přinesl vyrovnaný florbal. Za Párky skórovali Lakomý a Chladil nastupující v registrovaných soutěžích v druholigové Olomouci, proti nim však stál Kilčický, který vstřelil všechny tři branky svého týmu. Párci nakonec remizovali s Metelesku 3:3.

Párci za dolar - Metelesku blesku  3:3


Závěrečné utkání mezi Big heďáky a štikou ligy Vychlazenou jedenáctkou byl více než jednoznačný. Jedenáctka patrně posílená po náročném soustředění rozstřílela Big heďáky v poměru 18:3. K tradičním střelcům se tentokrát přidal i hattrickem tvrdý bek Vítek.

Vychlazená 11 - Big heďáci  18:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.