SPORT

Po dvoutýdenní pauze pokračovala ŠFL

5. listopadu 2011, 15:26, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperská florbalová liga se znovu rozeběhla.
 Jako první na sebe narazily týmy Spádová legie a Icemani. Legionáři byli určitě favoritem, avšak Icemani, kteří letos nepodávají zrovna skvělé výkony, svého soka dokonale zaskočili a zaslouženě triumfovali 6:3.

Icemani - Spádová legie  6:3


Lazy Swines proti Bílému baletu. Očekával se tvrdý zápas bez mnoha gólů - a to se také potvrdilo. Hráči v černožlutém však potvrdili své větší kvality a nakonec zvítězili 4:1.

Lazy Swines - Bílý balet  4:1


Včelky Medulky, vedoucí tým tabulky, se pak utkal s King Size. Florbalisté Včelek sice rozhodně nepůsobili suverénním dojmem, přesto v poklidu vyhráli 6:3.

Včelky Medulky - King Size  6:3


Šlágr kola v podobě zápasu Párků s Metelesku blesku přinesl vyrovnaný florbal. Za Párky skórovali Lakomý a Chladil nastupující v registrovaných soutěžích v druholigové Olomouci, proti nim však stál Kilčický, který vstřelil všechny tři branky svého týmu. Párci nakonec remizovali s Metelesku 3:3.

Párci za dolar - Metelesku blesku  3:3


Závěrečné utkání mezi Big heďáky a štikou ligy Vychlazenou jedenáctkou byl více než jednoznačný. Jedenáctka patrně posílená po náročném soustředění rozstřílela Big heďáky v poměru 18:3. K tradičním střelcům se tentokrát přidal i hattrickem tvrdý bek Vítek.

Vychlazená 11 - Big heďáci  18:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).