ZPRAVODAJSTVÍ

Peugeot Emotion Day 1. června v Šumperku

23. května 2018, 07:00, redakce, placená reklama
Peugeot Emotion Day  1. června v Šumperku Jako každý rok, tak i letos probíhá akce „PEUGEOT EMOTION DAY" - testovací jízdy osobních vozů Peugeot.

KDY: 1.6.2018 od 10:00 do 18:00 hod

KDE: HYPERMARKET ALBERT , Šumperk

Zveme vás k návštěvě této tradiční podívané. Můžete si zde prohlédnout ucelenou nabídku všech modelů osobních aut značky Peugeot. Můžete se samozřejmě těmito vozy i projet. Zarezervujte si proto již dnes svou testovací jízdu na WWW.PEUGEOTEMOTIONDAY.CZ.

Přijďte si vyzkoušet i atraktivní verze jako 308 GTI, 3008 GT, 5008 GT nebo rodinný PEUGEOT TRAVELLER.

Poprve v České republice bude k vidění i nástupce modelu Partner - PEUGEOT RIFTER. Tento model však bude prezentován pouze staticky.

Peugeot Rifter - spolehlivý a zábavný společník. Na první pohled vás upoutá svým robustním a výrazným zjevem. Jeho moderní,technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem zcela nevšedních zážitků. Vůz je k dispozici ve dvou délkách,přičemž standartní (440 cm) i dlouhá (475 cm) verze může pojmout pět až sedm cestujících. Interiér vozu navazuje na osobní modely. Peugeot i-Cockpit, který se v tomto segmentu objevuje poprvé. Objem zavazadelníku se pohybuje v rozmezí 775 litrů až po neuvěřitelných 4000 litrů. Motory, kterými je nový Rifter vybaven, splňují nejnovější normu Euro 6.c. V nabídce jsou jak benzínové tak i dieselové motory a to s klasickou manuální převodovkou, i s novou osmistupňovou automatickou převodovkou.


Nový Peugeot Rifter bude uveden na český trh ke konci roku 2018.

Přijďte nás navštívit , čeká vás i příjemné občerstvení a malé atrakce pro děti (je den dětí) i dospělé.

Pokud vám to v tento den nevyjde, rádi vás kdykoli uvítáme v našem autosaloně v Bludově.

Na vaši návštěvu se těší prodejní tým Agregy Bludov
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.