ZPRAVODAJSTVÍ

Peugeot Emotion Day 1. června v Šumperku

23. května 2018, 07:00, redakce, placená reklama
Peugeot Emotion Day  1. června v Šumperku Jako každý rok, tak i letos probíhá akce „PEUGEOT EMOTION DAY" - testovací jízdy osobních vozů Peugeot.

KDY: 1.6.2018 od 10:00 do 18:00 hod

KDE: HYPERMARKET ALBERT , Šumperk

Zveme vás k návštěvě této tradiční podívané. Můžete si zde prohlédnout ucelenou nabídku všech modelů osobních aut značky Peugeot. Můžete se samozřejmě těmito vozy i projet. Zarezervujte si proto již dnes svou testovací jízdu na WWW.PEUGEOTEMOTIONDAY.CZ.

Přijďte si vyzkoušet i atraktivní verze jako 308 GTI, 3008 GT, 5008 GT nebo rodinný PEUGEOT TRAVELLER.

Poprve v České republice bude k vidění i nástupce modelu Partner - PEUGEOT RIFTER. Tento model však bude prezentován pouze staticky.

Peugeot Rifter - spolehlivý a zábavný společník. Na první pohled vás upoutá svým robustním a výrazným zjevem. Jeho moderní,technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem zcela nevšedních zážitků. Vůz je k dispozici ve dvou délkách,přičemž standartní (440 cm) i dlouhá (475 cm) verze může pojmout pět až sedm cestujících. Interiér vozu navazuje na osobní modely. Peugeot i-Cockpit, který se v tomto segmentu objevuje poprvé. Objem zavazadelníku se pohybuje v rozmezí 775 litrů až po neuvěřitelných 4000 litrů. Motory, kterými je nový Rifter vybaven, splňují nejnovější normu Euro 6.c. V nabídce jsou jak benzínové tak i dieselové motory a to s klasickou manuální převodovkou, i s novou osmistupňovou automatickou převodovkou.


Nový Peugeot Rifter bude uveden na český trh ke konci roku 2018.

Přijďte nás navštívit , čeká vás i příjemné občerstvení a malé atrakce pro děti (je den dětí) i dospělé.

Pokud vám to v tento den nevyjde, rádi vás kdykoli uvítáme v našem autosaloně v Bludově.

Na vaši návštěvu se těší prodejní tým Agregy Bludov
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).