ZPRAVODAJSTVÍ

Peugeot Emotion Day 1. června v Šumperku

23. května 2018, 07:00, redakce, placená reklama
Peugeot Emotion Day  1. června v Šumperku Jako každý rok, tak i letos probíhá akce „PEUGEOT EMOTION DAY" - testovací jízdy osobních vozů Peugeot.

KDY: 1.6.2018 od 10:00 do 18:00 hod

KDE: HYPERMARKET ALBERT , Šumperk

Zveme vás k návštěvě této tradiční podívané. Můžete si zde prohlédnout ucelenou nabídku všech modelů osobních aut značky Peugeot. Můžete se samozřejmě těmito vozy i projet. Zarezervujte si proto již dnes svou testovací jízdu na WWW.PEUGEOTEMOTIONDAY.CZ.

Přijďte si vyzkoušet i atraktivní verze jako 308 GTI, 3008 GT, 5008 GT nebo rodinný PEUGEOT TRAVELLER.

Poprve v České republice bude k vidění i nástupce modelu Partner - PEUGEOT RIFTER. Tento model však bude prezentován pouze staticky.

Peugeot Rifter - spolehlivý a zábavný společník. Na první pohled vás upoutá svým robustním a výrazným zjevem. Jeho moderní,technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem zcela nevšedních zážitků. Vůz je k dispozici ve dvou délkách,přičemž standartní (440 cm) i dlouhá (475 cm) verze může pojmout pět až sedm cestujících. Interiér vozu navazuje na osobní modely. Peugeot i-Cockpit, který se v tomto segmentu objevuje poprvé. Objem zavazadelníku se pohybuje v rozmezí 775 litrů až po neuvěřitelných 4000 litrů. Motory, kterými je nový Rifter vybaven, splňují nejnovější normu Euro 6.c. V nabídce jsou jak benzínové tak i dieselové motory a to s klasickou manuální převodovkou, i s novou osmistupňovou automatickou převodovkou.


Nový Peugeot Rifter bude uveden na český trh ke konci roku 2018.

Přijďte nás navštívit , čeká vás i příjemné občerstvení a malé atrakce pro děti (je den dětí) i dospělé.

Pokud vám to v tento den nevyjde, rádi vás kdykoli uvítáme v našem autosaloně v Bludově.

Na vaši návštěvu se těší prodejní tým Agregy Bludov
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru