ZPRÁVY

Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky

23. října 2012, 20:48, mošo
Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky Bludov – Nezodpovědný řidič, který sedne za volant opilý, ohrožuje nejen svůj život, ale především životy ostatních. Poněkud kuriózní však je, když se srazí dva automobily, které oba řídí výtečníci s alkoholem v krvi.
Dvaapadesátiletý řidič Škody Felicie projížděl v sobotu o půl deváté večer obcí Bludov. Blízko tamější restaurace nezvládl pravotočivou zatáčku a přejel do protisměru. Tam se srazil s automobilem Ford Focus. Policisté dali oběma mužům nadýchat. Řidič škodovky měl v dechu 2,57 promile alkoholu, čtyřiačtyřicetiletý řidič druhého vozu „jen“ 0,79 promile. Oba přišli o řidičské průkazy. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Celková škoda na obou vozidlech činí 80 tisíc korun.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.