ZPRÁVY

Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky

23. října 2012, 20:48, mošo
Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky Bludov – Nezodpovědný řidič, který sedne za volant opilý, ohrožuje nejen svůj život, ale především životy ostatních. Poněkud kuriózní však je, když se srazí dva automobily, které oba řídí výtečníci s alkoholem v krvi.
Dvaapadesátiletý řidič Škody Felicie projížděl v sobotu o půl deváté večer obcí Bludov. Blízko tamější restaurace nezvládl pravotočivou zatáčku a přejel do protisměru. Tam se srazil s automobilem Ford Focus. Policisté dali oběma mužům nadýchat. Řidič škodovky měl v dechu 2,57 promile alkoholu, čtyřiačtyřicetiletý řidič druhého vozu „jen“ 0,79 promile. Oba přišli o řidičské průkazy. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Celková škoda na obou vozidlech činí 80 tisíc korun.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.