ZPRÁVY

Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky

23. října 2012, 20:48, mošo
Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky Bludov – Nezodpovědný řidič, který sedne za volant opilý, ohrožuje nejen svůj život, ale především životy ostatních. Poněkud kuriózní však je, když se srazí dva automobily, které oba řídí výtečníci s alkoholem v krvi.
Dvaapadesátiletý řidič Škody Felicie projížděl v sobotu o půl deváté večer obcí Bludov. Blízko tamější restaurace nezvládl pravotočivou zatáčku a přejel do protisměru. Tam se srazil s automobilem Ford Focus. Policisté dali oběma mužům nadýchat. Řidič škodovky měl v dechu 2,57 promile alkoholu, čtyřiačtyřicetiletý řidič druhého vozu „jen“ 0,79 promile. Oba přišli o řidičské průkazy. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Celková škoda na obou vozidlech činí 80 tisíc korun.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).