ZPRÁVY

Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky

23. října 2012, 20:48, mošo
Opilí řidiči bourali a přišli o řidičáky Bludov – Nezodpovědný řidič, který sedne za volant opilý, ohrožuje nejen svůj život, ale především životy ostatních. Poněkud kuriózní však je, když se srazí dva automobily, které oba řídí výtečníci s alkoholem v krvi.
Dvaapadesátiletý řidič Škody Felicie projížděl v sobotu o půl deváté večer obcí Bludov. Blízko tamější restaurace nezvládl pravotočivou zatáčku a přejel do protisměru. Tam se srazil s automobilem Ford Focus. Policisté dali oběma mužům nadýchat. Řidič škodovky měl v dechu 2,57 promile alkoholu, čtyřiačtyřicetiletý řidič druhého vozu „jen“ 0,79 promile. Oba přišli o řidičské průkazy. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Celková škoda na obou vozidlech činí 80 tisíc korun.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.