SPORT

O krále Stavenice

31. března 2009, 12:13, téma ŠACHY, rejdakce
Třináctého ročníku šachového turnaje „O krále Stavenice“ se zúčastnilo celkem 74 hráčů z celé republiky. Hrálo se švýcarským systémem na 7 kol s časovým limitem 2x30 minut na partii. V turnaji zvítězil a se 6 body si královskou korunu odvezl do Litovle Jan Krejčí junior, na 2. místě skončil za svým synem Jan Krejčí senior a cenu za 3. místo vybojoval Karel Opravil ze Zábřeha.
V rámci turnaje Karel Volek předával diplomy třem nejlepším družstvům právě skončeného okresního přeboru. Pro diplom za 3. místo v OP si šla hráčka TJ Sokol Šumperk „C“ Nicola Lužíková, která se pro ceny na molo vítězů vrátila ještě 3x. V turnaji skončila 1. mezi ženami, v kategorii do 15 let jako vítěz a celkově v turnaji se 4 body si šla pro cenu za 23. místo. Zvláštní cenu z ruk ředitele turnaje převzal šachový rocker Franta Klézl z Velkých Losin, který taneční vložkou při přebírání ceny kulturně obohatil přihlížející obecenstvo.

Konečné pořadí :
  • 1. Krejčí Jan ml. Tatran Litovel
  • 2. Krejčí Jan st. Tatran Litovel
  • 3. Opravil Karel Loko Zábřeh
  • 14. Valenta Vít TJ Sokol Šumperk
  • 19. Bureš Vladimír ŠK Velké Losiny
  • 23. Lužíková Nicola TJ Sokol Šumperk
  • 37. Müller Petr TJ Sokol Šumperk
  • 48. Malý Marek TJ Sokol Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.