SPORT

Nikola Tatoušková si zahrála za ženskou reprezentaci. Na Slovensku žije s rekordmanem

4. dubna 2018, 15:00, Petr Fišer
Nikola Tatoušková si zahrála za ženskou reprezentaci. Na Slovensku žije s rekordmanem Valašské Meziříčí, Šumperk - Na reprezentační sraz se vydali společně, ale každý hrál za jiný národní tým. Šumperská rodačka Nikola Tatoušková už několik let žije v Podbrezové na Slovensku, kde sdílí společnou domácnost se svým přítelem Erikem Kunou. Z česko-slovenského vztahu se vyklubal prvorozený syn a po zdárně dokončeném procesu zasnoubení se schyluje i k nefalšované kuželkářské svatbě.

 Tatoušková po výrazných medailových zářezech ze světových šampionátů v juniorské kategorii nechybí ani na vybraných akcích ženského „nároďáku“. Ve Valašském Meziříčí zasáhla do mezinárodního utkání, v němž Česko hostilo Slovensko. K zemi srazila 562 kuželek a přes veškerou snahu porážce 2:6 nezabránila.
Kuna podle očekávání patřil k největším slovenským oporám v souboji mužských výběrů. Nesl se ve znamení nadvlády, kterou si po celé střetnutí udržovali bývalí federální sousedé. K přesvědčivému vítězství 7:1 přispěl nadstandardním výkonem 646.
Nikola Tatoušková a Erik Kuna si užívají báječnou sportovní sezónu. Na klubové scéně jim do rodinné sbírky přibydou hned dva mistrovské tituly! Tatoušková dosáhla s předstihem na prvoligový triumf s Rosicemi. Její životní partner táhl za zlatým úspěchem tým z Podbrezové, a to v prestižní interlize. Při cestě na vrchol dokonce překonal stávající slovenský rekord. Jeho extrémně přesnou mušku osobně pocítilo 737 kuželek!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.