SPORT

Nikola Tatoušková si zahrála za ženskou reprezentaci. Na Slovensku žije s rekordmanem

4. dubna 2018, 15:00, Petr Fišer
Nikola Tatoušková si zahrála za ženskou reprezentaci. Na Slovensku žije s rekordmanem Valašské Meziříčí, Šumperk - Na reprezentační sraz se vydali společně, ale každý hrál za jiný národní tým. Šumperská rodačka Nikola Tatoušková už několik let žije v Podbrezové na Slovensku, kde sdílí společnou domácnost se svým přítelem Erikem Kunou. Z česko-slovenského vztahu se vyklubal prvorozený syn a po zdárně dokončeném procesu zasnoubení se schyluje i k nefalšované kuželkářské svatbě.

 Tatoušková po výrazných medailových zářezech ze světových šampionátů v juniorské kategorii nechybí ani na vybraných akcích ženského „nároďáku“. Ve Valašském Meziříčí zasáhla do mezinárodního utkání, v němž Česko hostilo Slovensko. K zemi srazila 562 kuželek a přes veškerou snahu porážce 2:6 nezabránila.
Kuna podle očekávání patřil k největším slovenským oporám v souboji mužských výběrů. Nesl se ve znamení nadvlády, kterou si po celé střetnutí udržovali bývalí federální sousedé. K přesvědčivému vítězství 7:1 přispěl nadstandardním výkonem 646.
Nikola Tatoušková a Erik Kuna si užívají báječnou sportovní sezónu. Na klubové scéně jim do rodinné sbírky přibydou hned dva mistrovské tituly! Tatoušková dosáhla s předstihem na prvoligový triumf s Rosicemi. Její životní partner táhl za zlatým úspěchem tým z Podbrezové, a to v prestižní interlize. Při cestě na vrchol dokonce překonal stávající slovenský rekord. Jeho extrémně přesnou mušku osobně pocítilo 737 kuželek!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 9. a 20. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jakou barvu oblečení nosí Pat a Mat?

A) žlutou a modrou
B) žlutou a zelenou
C) žlutou a červenou

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na akustický koncert skupiny FLEKSIBLE, která vystoupí v šumperském divadle 4. prosince, vyhráli Lenka Čermáková ze Šumperka a Bohumila Dolečková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.