SPORT

Nábor do přípravky oddílu sportovní gymnastiky TJ Šumperk

13. března 2009, 00:20, rejdakce
Nábor do přípravky oddílu sportovní gymnastiky TJ Šumperk

Kde cvičíme?

Na základní škole v Temenici na ulici Sluneční č. 38 v Šumperku. Do tělocvičny se nejlépe dostanete z parkoviště za tělocvičnou.

Kdy cvičíme?

Nejstarší denně po vyučování. Nejmladší v přípravce , která se koná každou středu od 16,30 do 17,30 hod.

U koho se můžete přihlásit?

U paní trenérky Mgr. Jany Pražákové, kterýkoliv den v době od 14 do 16 hod. v tělocvičně na Sluneční(4. ZŠ). Budete potřebovat cvičební úbor, občerstvení (pití), protože hodně běháme a závodíme, taky trochu posilujeme, abychom zformovali naše malé postavičky do krásy, a hodně dobré nálady, gymnastická cvičení jsou průpravou pro všechna ostatní sportovní odvětví. A s panem trenérem Ondrou Švejkovským si můžete zahrát každou středu na "Rybičky" nebo na "Žraloky" v molitanové jámě, kterou máme v tělocvičně, a kde se můžete dokonale vyřádit.Přípravka dětí ve věku 4 - 7let oddílu SG TJ Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.