SPORT

Nábor do přípravky oddílu sportovní gymnastiky TJ Šumperk

13. března 2009, 00:20, rejdakce
Nábor do přípravky oddílu sportovní gymnastiky TJ Šumperk

Kde cvičíme?

Na základní škole v Temenici na ulici Sluneční č. 38 v Šumperku. Do tělocvičny se nejlépe dostanete z parkoviště za tělocvičnou.

Kdy cvičíme?

Nejstarší denně po vyučování. Nejmladší v přípravce , která se koná každou středu od 16,30 do 17,30 hod.

U koho se můžete přihlásit?

U paní trenérky Mgr. Jany Pražákové, kterýkoliv den v době od 14 do 16 hod. v tělocvičně na Sluneční(4. ZŠ). Budete potřebovat cvičební úbor, občerstvení (pití), protože hodně běháme a závodíme, taky trochu posilujeme, abychom zformovali naše malé postavičky do krásy, a hodně dobré nálady, gymnastická cvičení jsou průpravou pro všechna ostatní sportovní odvětví. A s panem trenérem Ondrou Švejkovským si můžete zahrát každou středu na "Rybičky" nebo na "Žraloky" v molitanové jámě, kterou máme v tělocvičně, a kde se můžete dokonale vyřádit.Přípravka dětí ve věku 4 - 7let oddílu SG TJ Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).